nieruchomoscipodlaskie.pl

Fadbet oferuje lokale usługowo–handlowe przy ul. Stołecznej i ul. Św. Rocha

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i szukasz miejsca idealnego do prowadzenia własnej działalności, które będzie znajdowało się w ścisłym centrum wojewódzkiego miasta Białystok – Fadbet ma do zaproponowania kilka ofert, które z pewnością Cię zainteresują. Lokale, które firma oferuje, są zlokalizowane przy ulicy Stołecznej oraz ulicy Świętego Rocha.

Ul. Stołeczna 2

Przy ulicy Stołecznej 2 znajduje się elegancki i nowoczesny, trzykondygnacyjny biurowiec z garażem podziemnym i windą z parkingu podziemnego. Posiada niezbędną infrastrukturę techniczną, w skład której wchodzi m.in. centralna klimatyzacja, co jest ogromnym udogodnieniem podczas letnich upalnych dni. Metraże lokali wynoszą od 40 m2 do nawet 500 m2, a ich układ może ulec zmianie w zależności od potrzeb przyszłych właścicieli lub najemców, jednak warto mieć na uwadze, że zakres tych zmian jest ograniczony przez konstrukcję budynku. Tak duża możliwość wyboru powierzchni do wynajęcia sprawia, że większość osób znajdzie pomieszczenie odpowiednie dla siebie, dostosowane do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji.

Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna – to centrum miasta, a więc miejsce, do którego docelowy klient trafi bez najmniejszego problemu, a na tym zależy każdemu przedsiębiorcy. Dodatkowym udogodnieniem jest bardzo dobra komunikacja miejska. Niedaleko znajdują się różne restauracje i fast foody m.in. sushi czy McDonald, a także sklepy takie jak Żabka czy Biedronka. 

Ul. św. Rocha 6 i 8

Ulica Świętego Rocha jest jedną z najpopularniejszych ulic w Białymstoku. Znajduje się ona w ścisłym centrum miasta i obfituje w liczne punkty handlowo–usługowe. Fadbet oferuje lokal na wynajem o powierzchni 53,30 m2, znajdujący się w pawilonie. Pod budynkiem oraz w okolicy znajdują się liczne miejsca parkingowe, co stanowi duże udogodnienie zarówno dla osoby, która zdecyduje się wynająć lokal, jak również i dla klientów, którzy nie będą zmuszeni do długiego krążenia po uliczkach w celu znalezienia bezpiecznego miejsca, w którym mogą pozostawić swój samochód. Miejsca garażowe znajdują się również w piwnicy budynku.

Firma Fadbet udostępnia na wynajem aż trzy lokale umiejscowione przy Ulicy Świętego Rocha 8. Ich powierzchnia wynosi 50,52 m2, 111,40 m2 oraz 121,70 m2, co oznacza, że ofertą mogą zainteresować się zarówno mniejsi, jak i więksi przedsiębiorcy, zatrudniający nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt osób. Lokale można zagospodarować jako agencję biura nieruchomości, kancelarię prawną, gabinet psychologiczny, sklep, salon sukien ślubnych i wieczorowych, biuro podróży, fryzjera czy studio tatuażu i piercingu.

W okolicy znajduje się kilka restauracji, które można odwiedzić w porze lunchu – znajdziemy tam m.in. dobrze wszystkim znany McDonald, a także miejsca, gdzie można zjeść sushi czy kebab. Ta różnorodność w wyborze dostępnych lokali gastronomicznych sprawia, że osoby o niemal każdym upodobaniu smakowym znajdą coś dla siebie. Miejsce jest doskonale skomunikowane z niemal każdą dzielnicą miasta.

Klaudia Barcińska

O Firmie

„FADBET” Spółka Akcyjna istnieje od 1 lipca 1988 r. Firma jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. 0000093180, NIP 542-020-28-36, Regon 0505554857.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest:

– realizacja robót budowlanych w ramach generalnego wykonastwa w kraju i za granicą,

– budowa obiektów mieszkalnych i handlowo-usługowych w systemie deweloperskim,

– wynajem pomieszczeń handlowo-usługowych,

– handel materiałami budowlanymi.

Nasza firma oferuje wykonawstwo przygotowania i realizacji nowych inwestycji, remontów i modernizacji budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego.

„FADBET” S.A. jest właścicielem firmy Ekspress PCV Sokółka Sp. z o.o, producenta okien i drzwi PCV i Al.

Kontakt

15-181 Białystok 

ul. 42 Pułku Piechoty 46 

Godziny pracy: 7.00-15.00 

tel. 85 66 440 71 

E-mail: sekretariat@fadbet.com.pl