nieruchomoscipodlaskie.pl

Skorzystaj z programu „10/90”.Zamieszkaj przy ulicy Jana Pawła II

Mieszkanie niedaleko centrum, a jednocześnie z pięknym parkiem na wyciągnięcie ręki. Centra handlowe, restauracje, basen, dworzec, szkoły, przedszkola, żłobki i przychodnie – to wszystko co jest potrzebne do życia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie miniosiedla „Przy Parku”. To budynek wielorodzinny, w którym zostanie zlokalizowanych 220 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Co ważne kupując wybrane mieszkania z oferty można skorzystać z programu „10/90” i wpłacić tylko 10% wartości mieszkania przy podpisaniu umowy deweloperskiej, a 90% przed odbiorem mieszkania.

Budynek mieszkalny wielorodzinny ma być nowoczesną, 8-kondygnacyjną budowlą, z garażami i miejscami postojowymi w podziemiach – mówi Rafał Szeliga, prokurent firmy – Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich na piętrach, a dodatkowym plusem inwestycji pozostaje świetna lokalizacja przy samym Parku Antoniuk. Docelowo w tym miejscu powstać ma 220 komfortowych mieszkań.

W ofercie dewelopera są mieszkania od ok.43-73 mkw. Budynek wyposażony w windy, komórki lokatorskie na piętrach jak i połączone z miejscami postojowymi w podziemiach. Dodatkową ofertą są indywidualne garaże w podziemiach. Na terenie inwestycji znajdować się będzie punkt do ładowania pojazdów elektrycznych, który będzie do dyspozycji mieszkańców.

Cały teren będzie zamknięty, przez co stworzymy enklawę, w której mieszkańcy będą czuć się komfortowo i bezpiecznie – dodaje Rafał Szeliga. – Dodatkowo zadbamy o zieloną przestrzeń wokół.

Co jeszcze wyróżnią inwestycję przy ulicy Jana Pawła w Białymstoku? To idealne połączenie ze ścisłym centrum miasta. Dostać się tam można w zaledwie kilka minut autobusem czy samochodem. W bezpośredniej okolicy jest wspomniany wcześniej Park Antoniuk, sklepy, galerie, szkoły, przedszkola i żłobki. Doskonale rozwinięta infrastruktura na pewno przekona niejednego niezdecydowanego klienta.

Inwestycja „Przy Parku” to szansa na zamieszkanie w pięknej enklawie zieleni zaledwie kilka minut jazdy do centrum Białegostoku, a bezpośrednie sąsiedztwo Parku Antoniuk i rzeki Białej staną się doskonałą okazją do całorocznej rekreacji i letniego wypoczynku.

Terminy realizacji etapów :

etap I – 31 marzec 2021

etapy II i III – 30 czerwiec 2021

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Zrealizowane obiekty można spotkać w Białymstoku, Łomży, Zambrowie, Suwałkach oraz Bielsku Podlaskim. Przez cały czas działalności przedsiębiorstwo śledzi nowości na rynku budowlanym i stara się w każdej realizacji stosować najlepsze materiały i sprawdzone systemy, dlatego może zagwarantować, że budowane obiekty są wykonywane solidnie i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

KONTAKT:

Przedsiębiorstwo Budowlane

Szeliga” Sp. z o.o.

ul. Transportowa 3/63 ( wjazd od ulicy Tadeusza Jasińskiego )

15-399 Białystok

tel.: 85 741 22 91

tel.: 664 055 772