nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkać w otulinie Puszczy Knyszyńskiej

 Domy Podlasia to nowa inwestycja w Wasilkowie. Obecnie trwa budowa kompleksu czterech budynków wolnostojących. Kolejnym etapem będzie budowa domów w zabudowie szeregowej. Osiedle powstaje w Wasilkowie, na dużej działce zlokalizowanej na granicy Sochoń, Jurowiec i Wasilkowa, z bardzo szybkim dojazdem z Białegostoku. To cichy i spokojny teren położony w otulinie Puszczy Knyszyńskiej.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy cenią sobie po pierwsze – spokój, sąsiedztwo przepięknej i unikalnej przyrody, po drugie – bliskość i komfortowy dojazd do centrum Białegostoku. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu na pewno rodziny z dziećmi, młode małżeństwa a także te z wieloletnim stażem, które jesień życia planują spędzić w ciszy i spokoju. Znaczenie ma fakt, ze ceny oferowanych domów zostały skalkulowane w ten sposób, ze oferta jest świetną alternatywą dla osób, które planują zakup mieszkania, a za takie same lub mniejsze pieniądze mogą zakupić nowy dom.

Idealna lokalizacja

Dojazd do centrum Białegostoku zajmuje dosłownie moment. Na przykład odcinek do Galerii Jurowiecka wynosi zaledwie 9,5 km drogami: starą DK19 (w przebudowie wraz z nową ścieżką rowerową do Świętej Wody) oraz dwupasmową DK8.

Jest też dobra wiadomość dla niezmotoryzowanych mieszkańców nowego osiedla. Przystanek autobusu miejskiego nr 102, który dojeżdża do samego centrum Białegostoku znajduje się  w odległości 300m.

A już niebawem będzie możliwy dojazd z obrzeży Białegostoku – (przebudowa Al. Tysiąclecia PP) – całkowicie dwujezdniową drogą do centrum Białegostoku.

Szkoła, przedszkole i kościół

Działki, na których powstaje nowe osiedle są w pełni uzbrojone. Jest tam woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód, lampy.

Co ważne i ciekawe domy, bliźniaki i szeregówki Domów Podlasia wyrastają w otoczeniu nowych domów, co sprawia, że najbliższej okolicy nie występuje smog, a powietrze jest krystalicznie czyste.

W bezpośredniej okolicy znajduje się wszystko, co jest niezbędne do życia. Jest przedszkole i szkoła podstawowa klasy (0-3 z wyżywieniem). W pobliżu jest kościół i kaplica.

Również zakupy nie powinny stanowić problemu. Dosłownie 500 metrów dzieli nowo powstające osiedle od doskonale wyposażonego sklepu grupy Chorten.

Miejsce dla aktywnych

Domy Podlasia to oferta skierowana również do tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie lasów daje możliwość leśnych spacerów i wycieczek rowerowych po okolicy. Warto wybrać się trasą wiodącą przez: Rybniki, Katrynka, Burczak, Święta Woda, Supraśl, Białystok. Urząd Miejski w Wasilkowie w planach w niedalekiej przyszłości ma wybudowanie krytej pływalni przy szkole podstawowej i przedszkolu. Aktualnie powstaje ścieżka rowerowa z wiodąca z Wasilkowa do Białegostoku.