nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowości w EKO CENTRUM przy ul. Andersa

Giełda Rolno–Towarowa przy ul. Andersa to wyjątkowe miejsce, nieustannie cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Dzieje się tak za sprawą dużej koncentracji wszelkiego rodzaju sklepów, oferujących różnorodny asortyment. Można znaleźć tu m.in.: regionalne produkty spożywcze, sklepy z ekologiczną żywnością, sklepy odzieżowe czy zoologiczne.

Możliwość dokonania zakupów z różnych branż w atrakcyjnych cenach jest bardzo dużym udogodnieniem, z którego chętnie korzystają zarówno stali klienci, jak i coraz to nowe osoby, które dopiero natrafiły na EKO CENTRUM, ze względu na np. przeprowadzkę do Białegostoku. Ogromny plus Giełdy stanowi fakt, iż jest ona otwarta od poniedziałku do niedzieli. Jest to bardzo cenne, ponieważ większość pracujących osób może wybrać się na zakupy dopiero w weekend. 

Sprzedawcy są niezwykle ciepli i otwarci na Klienta – cierpliwie odpowiadają na wszelkie pytania i chętnie dzielą się wiedzą. Sprowadzają swoje produkty ze sprawdzonych źródeł, wśród których bardzo często znajdują się lokalni dostawcy. Oferują bardzo atrakcyjne ceny, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świeżych produktów.

Bezpośrednie relacje z producentami żywności pozwalają na lepsze poznanie produktu oraz procesu i warunków powstawania. To dodatkowo umożliwia naukę rozróżniania produktów wysokiej jakości od tych mogących cieszyć się mniejszym potencjałem. Dzięki temu sprzedawcy mogą zaoferować najlepsze i najzdrowsze produkty spożywcze.

EKO CENTRUM znajduje się w fazie nieustannego rozwoju. Miejsce ciągle ewoluuje i zaskakuje wdrażanymi nowościami. Jedną z nich jest zbliżający się Rodziny Pokaz Mody, organizowany we współpracy ze sprzedawcami oferującymi odzież damską, męską oraz dziecięcą. Jest to pierwsza tego typu atrakcja. Obecnie trwają intensywne przygotowania, których efekty będzie można zobaczyć 14 maja 2022 r. w nowej hali. 

Ponadto zaplanowano rozszerzenie zakresu i tematyki działalności edukacyjnej EKO CENTRUM, co wiąże się ze zwiększeniem ilości bezpłatnych prelekcji na temat zdrowego odżywiania i trybu życia, które od marca co miesiąc odbywają się w nowej hali. Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce już 9 kwietnia.

W marcu zostało otwarte Targowisko z nowoczesnymi wiatami przystosowanymi do handlu owocami i warzywami, a także największa w regionie Giełda Kwiatów i Sadzonek, na której licznie pojawili się hodowcy z pobliskich Gospodarstw Ogrodniczych, którzy prezentowali swój szeroki asortyment roślin, które można sadzić od wczesnej wiosny do później jesieni. 

Każdy, kto poszukuje produktów wielkanocnych (ciast, wiejskich jaj, wędzonych wędlin czy dekoracji świątecznych), powinien zajrzeć na Eko Bazar, znajdujący się przed halą nr 3, gdzie niebawem pojawią się kolejne namioty na Kiermaszu Wielkanocnym. 

W planach jest również rozszerzenie zakresu działalności Auto Giełdy EKO CENTRUM, co wiąże się z utworzeniem nowych miejsc, które zostaną przeznaczone na niedzielny handel. 

Aby maksymalnie zwiększyć komfort klientów odwiedzających Giełdę, zaplanowano powiększenie parkingu, który obecnie jest w trakcie remontu. Miejsca są usytuowane w pobliżu hali, aby ułatwić przetransportowanie zakupów do auta. 

Giełda przy ul. Andersa jest miejscem przyjaznym dla przedsiębiorców, chcących rozwinąć swój biznes i szukają miejsca, które umożliwi im dotarcie do nowych klientów. EKO CENTRUM oferuje do wynajęcia:

  • nowoczesne lokale handlowe o powierzchni od 33 m2 z dostępem do internetu światłowodowego, (znajdujące się w nowej hali),
  • stanowiska handlowe na Eko Bazarze,
  • nowo utworzone stanowiska handlowe na placu (po Myjni), od ul. Andersa,
  • nowe stanowiska handlowe na placu targowym dla sprzedawców handlujących w niedzielę (promocyjne stawki do końca roku!).

Jeżeli masz pomysł na biznes i chcesz dołączyć do grona Najemców Giełdy – zadzwoń i umów się spotkanie w biurze EKO CENTRUM! 

Tel.: 516 867 741

Klaudia Barcińska