nieruchomoscipodlaskie.pl

Budowa bez niespodzianek

Budowa budynku rozpoczyna się jeszcze na długo przed wbiciem pierwszej łopaty, kiedy inwestor musi podjąć kluczowe decyzje o wyborze działki, projektu, źródła ciepła, wentylacji czy stolarki otworowej. Na co zwrócić uwagę, by być zadowolonym z wyboru?

W żartach często mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi na sprzedaż, trzeci dla siebie. Początkujący inwestor rzeczywiście może mieć wyzwanie z doborem materiałów, które finalnie zadecydują o jego zadowoleniu z efektu. Nie tylko prywatny inwestor zadaje sobie trudne, budowlane pytania. Klient biznesowy, którego potrzeby są zupełnie inne, również korzysta z pomocy fachowców. Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie i planowaniu prac.

Zaufany producent

Dla większości inwestorów to budżet jest głównym decydentem na każdym etapie budowy domu. Kosztorys jest przeważnie starannie wyliczony i finalny dobór produktów w dużej mierze musi pokrywać się z założeniami finansowymi inwestycji. Ważnym czynnikiem, który warto mieć na uwadze, jest renoma producenta, która pozwoli cieszyć się z produktu długo i bezawaryjnie. Przed rozpoczęciem prac należy sprawdzić, czy oferowane wyroby mają gwarancję i jaki okres ona uwzględnia. W przypadku stolarki okiennej KRISPOL producent udziela aż 7-letniego okresu gwarancji na wszystkie okna i 5 lat na bramy, drzwi i osłony zewnętrzne. Nie zapominajmy, że o firmie świadczą również opinie klientów na forach budowlanych czy grupach na Facebooku, gdzie budujący wymieniają się doświadczeniami. Dla inwestora biznesowego kluczowy jest również serwis i jego sprawne funkcjonowanie. Ekonomiczni budujący poszukują promocji, w ten sposób dokonując zakupu materiałów u renomowanego producenta i korzystając z atrakcyjnej ceny. To mądre rozwiązanie, które rekomendują specjaliści.

Parametry produktu

Budowa domu, siedziby firmy czy hali magazynowej to inwestycja na długie lata. Produkty muszą być dopasowane do potrzeb przyszłych eksploratorów, zapewniać nie tylko bezpieczeństwo, ale też wygodę w codziennym użytkowaniu. Rośnie zainteresowanie rozwiązaniami energooszczędnymi i pasywnymi, które wymagają zastosowania produktów o specjalnych parametrach, tu kluczową rolę odgrywa np. współczynnik przenikania ciepła. Dla przykładu dobór energooszczędnej stolarki pozwala na oszczędności strat ciepła rzędu 25%. To przyszłościowy wybór, który pozwala na oszczędności energii. Dla klienta biznesowego, który skupia się na budowaniu magazynu, hali produkcyjnej i podobnych obiektów, ważny jest dobór odpowiedniej automatyki, zabezpieczeń czy sygnalizacji świetlnej.

Dobry montaż i kompleksowość

Sam produkt to dopiero połowa sukcesu, kluczem jest również prawidłowo wykonany montaż, który pozwoli cieszyć się wysokimi parametrami, a także zachować gwarancję udzielaną przez producenta.

– W naszym salonie przeprowadzamy zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego przez cały proces zakupowy. Od fachowej porady, pomocy w doborze produktów dopasowanych do oczekiwań i wymogów inwestycji przez wybranie dogodnego terminu dostawy całego kompletu stolarki, po wykonanie dobrego montażu przez certyfikowanych monterów – mówi Rafał Siwy z salonu PRESTIGE HOUSE w Białymstoku, który w swojej ofercie posiada stolarkę renomowanego polskiego producenta KRISPOL.

Klient indywidualny znajdzie tu okna wraz z fasadami i żaluzjami, drzwi zewnętrzne, a także ciepłe bramy garażowe. Decydując się na te produkty, można liczyć nie tylko na racjonalny zakup pozwalający zaoszczędzić czas i długi okres gwarancji na produkty, ale również wykończenie zgodne z bieżącymi trendami w zakresie wzornictwa. Przedsiębiorca znajdzie tu pełną ofertę przemysłowych bram garażowych, bram i krat rolowanych, a także stolarki aluminiowej.

KONTAKT

PRESTIGE HOUSE s.c. R.Siwy, M.Świrydowicz

Białostocka 78

15-523 Grabówka

Tel. 509 895 179

prestigehouse@krishome.pl

https://prestigehouse.krishome.pl/