nieruchomoscipodlaskie.pl

System okienny z ukrytymi okuciami

Okna Alu Inside z ukrytymi okuciami Variotec Inside dostępne w ofercie Awilux, to nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale także spełnienie oczekiwań i parametrów stawianych przez współczesne budownictwo. Minimalistyczne oraz estetyczne wykonanie sprawia,  że okno idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. System okienny Alu Inside od firmy Awilux pomoże spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających projektów, które – obok wyrafinowanej formy – stawiają na wytrzymałe rozwiązania, zapewniające trwałość, komfort i bezpieczeństwo na lata. Co więcej system ten jest certyfikowany przez Niemiecki Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt.

Odpowiednia stolarka okienna powinna nie tylko współgrać z fasadą oraz wnętrzem domu. Musi także zapewniać dopływ dziennego światła, jednocześnie chroniąc nas przed niedogodnymi warunkami atmosferycznymi. To właśnie funkcja izolacyjna powinna zawsze zwracać uwagę kupującego, ponieważ okno o niskich parametrach termoizolacyjnych może przyczynić się do nadmiernej utraty ciepła.

Sprawdzona technologia gwarantująca jakość

Okucie Variotec Inside to mechanizm zapewniający wyjątkową trwałość oraz najwyższą jakość. Przystosowane do różnych warunków okna Alu Inside z ukrytymi okuciami Variotec Inside od Awilux sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia. Dzięki doskonałym parametrom technicznym i uniwersalnej estetyce, możemy zastosować ten jeden typ systemów okiennych w całym domu. Przekonuje się do nich coraz więcej inwestorów, którzy doceniają subtelny i elegenacki wygląd okna, w którym okucie pozostaje niewidoczne.

Nieszczelne okno to miejsce, które powoduje największe utraty ciepła, ale także dostawanie się do wnętrza wilgoci. To sprawia, że rachunki za ogrzewanie potrafią z dnia na dzień stać się coraz większe, a także może również doprowadzić do powstawania pleśni i grzybów, które mają niebezpieczny wpływ na nasze zdrowie.

Minimalizm i najwyższa estetyka

Okna Alu Inside z oferty Awilux charakteryzują się subtelnym designem. Minimalistyczna forma stolarki okiennej, dzięki Variotec Inside sprawia, że idealnie współgrają z każdym wnętrzem oraz fasadą domu. Elegancja tkwiąca w prostocie sprawdza się zarówno w nowoczesnych mieszkaniach, jak i przepełnionych rustykalną duszą wnętrzach, gdzie główną rolę odgrywają ciepłe i przytulne dodatki. System okienny Alu Inside gwarantuje przede wszystkim wysoką izolację oraz energooszczędność, z których nie musimy rezygnować na rzecz atrakcyjnego wyglądu. Sprytnie ukryte technologiczne rozwiązania są niewidoczne dla oczu, a tym samym nie zaburzają estetyki wnętrz czy fasad. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się doskonałą atmosferą w domu, w którym każdy z elementów komponuje się ze sobą, tworząc jednolitą całość.

Zaproś naturę do środka

W klimacie panującym w Polsce nietrudno o pochmurne i deszczowe dni, a zimowe wieczory wydają się trwać wiecznie. To wiąże się z koniecznością dodatkowego doświetlania mieszkania, dlatego bardzo istotne jest, aby na etapie projektowania dobrać odpowiednie okna, które nie ograniczą dopływu naturalnego światła. Alu Inside z ukrytymi okuciami Variotec Inside z oferty Awilux można dodatkowo wzbogacić o pakiet szybowy SunEnergy+, to dzięki niemu szyby charakteryzują się niezwykłą przezroczystością oraz jasną barwą, która nie utrudnia promieniom słonecznym przedostawania się do wnętrza domu. Domownicy mogą zatem cieszyć się niezwykle naturalnym światłem przez cały czas co wpłynie nie tylko na zmniejszenie rachunków, ale przede wszystkim na komfort mieszkańców, którym dzienne światło zapewni lepsze samopoczucie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy nasz organizm najbardziej domaga się słońca.

Estetyka czy jakość – to dylemat, przed którym często stają kupujący. Wygląd rozwiązań nie zawsze idzie w parze z profesjonalnymi i trwałymi materiałami, dlatego często musimy zdecydować się na ustępstwa. Na szczęście producenci coraz częściej wychodzą nam naprzeciw, odpowiadają na oczekiwania klientów i proponują produkty łączące w sobie elegancję z technologią gwarantującą wytrzymałość i bezpieczeństwo.  Dostępne w ofercie Awilux okna Alu Inside z ukrytymi okuciami Variotec Inside spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania, tworząc inteligentne systemy, które cieszą oko subtelnym wykończeniem i dbają o jakość oraz wysoki komfort użytkowania.

Przykładowa wycena:

Cena netto PLN: od 850

Okno: 750*1200mm

Kolor: biały

Szyba: Ug=0,5

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *