nieruchomoscipodlaskie.pl

Prestiż, komfort i doskonała lokalizacja – oferta Fadbetu

Atrakcyjna i komfortowo urządzona siedziba firmy nie tylko przyciągnie nowych klientów, ale również jest elementem motywacyjnym dla pracowników. Dobre samopoczucie pracowników w miejscu pracy wpłynie na efektywność wykonywanych przez nich obowiązków.

Jeżeli szukasz idealnego miejsca na prowadzenie własnej działalności warto pochylić się nad ofertą białostockiego Fadbetu. Jedna z propozycji to nowoczesny biurowiec przy ulicy Stołecznej w Białymstoku. Jest zlokalizowany w ścisłym centrum, z dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi. Docelowy klient również trafi tam bez problemu. W bezpośredniej okolicy jest kilka miejsc, które można odwiedzić w tak zwanej przerwie obiadowej.

Stołeczna 2 – zapamiętaj ten adres

FADBET S.A., który na białostockim rynku istnieje już przeszło 30 lat, oferuje sprzedaż lub wynajem lokali użytkowych w budynku usługowo – biurowym przy ul. Stołecznej 2 w centrum Białegostoku. Istnieje też możliwość kupienia całego piętra.

Jest to budynek trzykondygnacyjny z garażem podziemnym i zjazdem oraz obsługą komunikacyjną z ul. Stołecznej jak również niezbędną infrastrukturą techniczną ( w tym centralna klimatyzacja).

Nowo powstający obiekt z zewnątrz nawiązuje do trendów nowoczesnej architektury europejskiej, a jednocześnie utrzymuje konwencję sąsiedniej zabudowy, zarówno ulicy Stołecznej jak i Krakowskiej . Aby jeszcze idealniej komponował się z otoczeniem architekci postawili na proste formy oraz klasyczne materiały wykończeniowe.

Układ lokali wewnątrz budynku może ulec zmianie w zależności od potrzeb przyszłych właścicieli lub najemców. Jednak trzeba pamiętać o tym, że zakres zmian ogranicza konstrukcja budynku.

Powierzchnia lokali od 40 m2 do 259 m2

Idealny dojazd i miejsca parkingowe

Ci, którzy szukali już lokalu doskonale wiedzą, że nie bez znaczenia jest też dojazd do nieruchomości i miejsca postojowe. Dzisiaj, kiedy większość z nas jest zmotoryzowana, zwraca się na to szczególną uwagę. Właśnie dlatego lepiej, gdy dojazd do lokalu jest prosty, klient nie musi kluczyć, dzwonić i dopytywać o położenie. Nie mówiąc o tym, że po dojechaniu może się okazać, że i tak nie ma gdzie zostawić swojego pojazdu. Takie sytuacje zniechęcają. Oferta Fadbetu to gwarancja zarówno dobrego dojazdu (obiekt jest praktycznie w zlokalizowany w centrum miasta) jak i miejsc parkingowych, które zaprojektowano w piwnicy.

Wjazd do garażu podziemnego oraz główne wejście do budynku znajduje się od ulicy Stołecznej. Do lokali biurowo-usługowych na 2 i 3 kondygnacji zapewniono dostęp poprzez komunikację ogólnodostępną poziomą (korytarz) oraz pionową (klatka schodowa, winda).

Co ważne na działce wykonane zostały dojścia i dojazdy wraz z miejscem parkingowym dla osób niepełnosprawnych z kostki betonowej.

O FIRMIE

„FADBET” Spółka Akcyjna istnieje od 1 lipca 1988 r.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest:

– realizacja robót budowlanych w ramach generalnego wykonawstwa w kraju i za granicą,

– budowa obiektów mieszkalnych i handlowo-usługowych w systemie deweloperskim,

– wynajem pomieszczeń handlowo-usługowych,

– handel materiałami budowlanymi.

Firma oferuje wykonawstwo przygotowania i realizacji nowych inwestycji, remontów i modernizacji budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego.

KONTAKT

Sprzedaż lokali usługowych w godzinach:

poniedziałek-piątek 7:oo – 16:oo

Telefon

kom. 606 827 782

tel: +48 (85) 6644098

E-mail:

fadbet@fadbet.com.pl

sekretariat@fadbet.com.pl