nieruchomoscipodlaskie.pl

Sokołowscy Nieruchomości: Kupujesz nieruchomość? Zainwestuj w jakość!

To właśnie na jakość wykonania budynku stawia deweloper naprawdę dbający o zadowolenie klientów i swoje dobre imię. Bo to jakość jest najistotniejszym walorem odróżniającym dostępne na rynku nieruchomości.

Wiadomo, że w przygotowaniu nowej oferty dla poszukujących domu czy mieszkania deweloper musi brać pod uwagę atrakcyjność lokalizacji, estetykę elewacji czy funkcjonalność układu pomieszczeń. Ale skoro na tym samym osiedlu stawia budynki kilka różnych firm, wyglądu ścian zewnętrznych w mieszkaniu nie widać, a większość ścian zawsze można dostawić lub przestawić, to jednak nie mogą to być kryteria najważniejsze dla osoby wydającej setki tysięcy złotych na zakup nieruchomości.

Trwałość liczona w latach

O co konkretnie chodzi? Nie o to, że po pół roku od oddania budynku na ścianie pojawi się delikatne pęknięcie – tego typu ubytki są naturalnym następstwem osiadania budowli. Istotne jest, aby po dwóch, pięciu, dziesięciu latach konserwacji i naprawy wymagały tylko naturalnie zużywające się elementy, a cała inwestycja była nadal bezpieczna i solidna. Bo właśnie o bezpieczeństwo chodzi, zarówno mieszkańców jak i najbliższej okolicy.

Sprawdzamy na przykładach

Sprawdzenie czy deweloper faktycznie dba o jakość nieruchomości jest oczywiście trudne, gdy widzimy tylko wizualizację i dziurę w ziemi. Pozostają dwa wyjścia: wybór mieszkania z budynków, które są w ostatnich etapach budowy, albo sprawdzenie dorobku firmy i już zakończonych przez nią projektów.

Prestiżowe Dziesięciny

Tak, właśnie Dziesięciny! Wbrew wszelkim stereotypom! Naszą inwestycją zmieniamy oblicze tego osiedla. Planując ją zobaczyliśmy tu doskonale rozwiniętą infrastrukturę: mnóstwo sklepów, lokali gastronomicznych, apteki, przychodnie, szkoły, siłownie… Długo by wymieniać.

Nie musisz nigdzie się przemieszczać, bo wszystko jest na miejscu. A jeśli już chcesz dotrzeć np.. do centrum zrobisz to samochodem w kilka minut, a autobusem w kilkanaście (przystanek jest tuż obok).

A co z jakością budynku? Przy tym tekście można zobaczyć zdjęcia z wnętrza ale uwierzcie – w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej! A ponieważ budowa jest już na ukończeniu można tu wpaść i obejrzeć ostatnie apartamenty czekające na szczęśliwców. Zapraszamy też do naszego nowego biura, gdzie odpowiemy na wszystkie szczegółowe pytania.

Najlepszą wizytówką sprzedane nieruchomości

Gdybyście potrzebowali jeszcze innych przykładów jakości, z której jesteśmy dumni to mogą to być na przykład domy szeregowe Przy Dolnej, Oliwne ogrody – szeregówki w niepowtarzalnym, skandynawskim stylu; willa miejska Krańcova – wspaniały przykład nowoczesnej, kameralnej architektury; domy w inwestycji Zielone Zacisze czy Apartamenty Żurawia. Każdym z tych zrealizowanych projektów mamy podstawy się chwalić.

Harmonia i zieleń walorami najnowszych inwestycji

A co budujemy obecnie? Szczególnie polecamy Harmony Place – miejsce urzekające swoim otoczeniem i projektem budynków. Inwestycja otoczona lasem rezerwatu Antoniuk jest rewelacyjnym wyborem dla wszystkich, którzy uwielbiają spacery, bieganie i jazdę na rowerze. Szczególnie zimą dech zapiera widok zaśnieżonej przestrzeni. Z kolei Trasa Generalska, galeria handlowa oraz wiele punktów handlowych i usługowych w okolicy zapewniają, że wszystko mamy pod ręką lub tuż obok nas.

A tych, którzy wolą mieć własny ogród i mieszkanie dwupoziomowe zapraszamy do zapoznania się z Green Garden. To już drugi etap budowy osiedla szeregówek, które poza wszystkimi zaletami tego typu zabudowy mają też świetną cenę: już od 299 000 zł. W szczególności polecamy rodzinom ze względu na okoliczną szkołę, żłobek, tereny zielone, a już wkrótce również plac zabaw.
I pamiętajcie – to mieszkania bezczynszowe!

Oczywiście to nie wszystkie nasze perełki, z których jesteśmy niezwykle dumni, a jedynie ich część. Zapraszamy do naszego nowego biura mieszczącego się przy ul. Legionowej 28 lok. 402 oraz na www.sokolowscynieruchomosci.pl żeby poznać je wszystkie oraz porozmawiać o tym, w jaki sposób możemy spełnić Wasze marzenia o wspaniałym mieszkaniu.