nieruchomoscipodlaskie.pl

Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe zmienia swoje oblicze na Eko Centrum

Giełda rolno – towarowa przy ulicy Andersa w Białymstoku to miejsce doskonale znane mieszkańcom miasta. Urozmaicony asortyment sprawia, że klienci wszystkie najpotrzebniejsze towary znajdą w jednym miejscu.

To tu przyjeżdżają po wszelkie artykuły spożywcze, dania na wynos (pielmieni, sushi, potrawy domowe), odzież, obuwie, meble, dywany, artykuły ogrodnicze. Na miejscu jest Centrum Zoologiczne, apteka i drogeria. Jednym słowem wszystko, co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania. Dodatkowo w każdą niedziele plac przed Centrum zmienia się w raj dla miłośników czterech kół – tu jest giełda samochodowa.

Poszerzamy ofertę o produkty eko

Polacy coraz częściej poszukują sposobów na to, aby kupować od lokalnych dostawców i chcą wybierać żywność o jak największym potencjale prozdrowotnym. Według różnych źródeł, do najczęściej kupowanych grup produktów BIO należą owoce i warzywa, jaja, a także kasze, mąki oraz oleje.

– W związku z tym, że trend eko jest coraz bardziej dostrzegany przez konsumentów postawiliśmy również na giełdzie dać klientom możliwość zdrowych zakupów. Zresztą od początku istnienia naszeg o centrum można się było zaopatrzyć w owoce, warzywa, nabiał i mięso od lokalnych dostawców, jednak teraz nasza eko oferta nabrała jeszcze większego rozmachu – mówi Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Pani Julita Gwoździej – Sac.

Zdrowa żywność zyskuje coraz większą popularność i coraz częściej wykorzystujemy ją w w dbaniu o zdrowie i urodę, a także dom. Najemcy Eko Centrum oferują szeroką ofertę certyfikowanych wyrobów ekologicznych. Klienci znajdą tu między innymi naturalne kosmetyki, ekologiczną żywność, produkty dietetyczne, bezglutenowe i bez cukru,

ekologiczne artykuły pielęgnacyjna dla dzieci oraz środki czystości, które w naturalny sposób przydadzą się w dbaniu o dom (Drogeria Berry).

– Na stoiskach z ekologicznymi produktami są też eko przyprawy, tłoczone oleje (sklep Gryczanka), zioła, herbaty ekologiczne (sklep zielarski Zdrowie ku Tobie), Kawy BIO-ORGANIC (sklep Kawowe Nuty) – dodaje Pani Julita Gwoździej – Sac – Eko Centrum wspiera lokalnych producentów i rolników oferując produkty regionalne z pobliskich gospodarstw. Współpracujemy z lokalną piekarnią, rolnikami oferującymi świeże i ekologiczne warzywa i owoce, swojski nabiał, jajka oraz miody.

Innowacyjna koncepcja sprzedaży

Coraz więcej osób otwiera własny sklep internetowy, upatrując w tym dobrego pomysłu na biznes. W ostatnich miesiącach ludzie przerzucili się na zakupy w Internecie, dlatego warto zastanowić się, jak rozszerzyć swoją działalność, oferując obok sklepu stacjonarnego także sprzedaż internetową.

Sklep stacjonarny i sklep internetowy – to już dwa kanały sprzedaży. Kupujący szukają dziś produktów w wielu miejscach. Jeśli zależy Ci na jak największej sprzedaży, powinieneś dać im możliwość odnalezienia swoich towarów – wszędzie, gdzie są na nie kupcy. Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe to idealne miejsce na biznes oraz back-office (sklep internetowy).

Dłuższe godziny otwarcia

Najemcy PCR-T S.A. chcąc komfortowo obsłużyć klientów zmieniają  godziny otwarcia do godz. 16.00 a nawet do godz.17.00 (Centrum Zoologiczne Reksio).Wydłużenie godzin otwarcia sklepów ma wpłynąć także na mniejszą liczbę klientów w jednym momencie, co rozładuje kolejki oraz zwiększy bezpieczeństwo zakupów.