nieruchomoscipodlaskie.pl

Krasowski Inwestycje – ruszył 3 etap budowy Osiedla „Na Stoku”

Świeże powietrze, z dala od miejskiego zgiełku, blisko lasów, łąk a jednocześnie z doskonałym dojazdem do centrum – tak w wielkim skrócie można opisać powstające od 2019 roku Osiedle „Na Stoku”. To oferta firmy Krasowski Inwestycje zlokalizowana w Porosłach, niewielkiej miejscowości położonej na pograniczu stolicy województwa – Białegostoku i klimatycznej Choroszczy. Właśnie po zakończeniu dwóch pierwszych, ruszył wiosną trzeci etap tej inwestycji.

To doskonała oferta skierowana do tych, którzy marzą o ucieczce z miasta, z przeładowanych blokowisk czy apartamentowców z drogim czynszem i bez ładnych widoków za oknem.

Osiedle „NA STOKU” to kompleks 2-lokalowych szeregówek jak również podpiwniczonych zrealizowanych w 1 i 2 etapie 3 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Docelowo w 3 etapach zrealizowane zostaną 42 budynki. W pierwszym zrealizowanym w 2020r. etapie wybudowano 6 domów. W drugim etapie do końca 2-kwartału bieżącego roku wykonane zostały kolejne 2 szeregi w skład których weszło 13 domów z terminem zakończenia w 2 kwartale 2021 r.

Pozostałe zaprojektowane w 3 etapie 23 budynki zgrupowane w 4 szeregach zrealizowane zostaną do końca 2022 r.


Inwestycje Edward Krasowski to firma deweloperska, która na białostockim rynku istnieje już przeszło dziesięć lat i ma na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych inwestycji.

Czas na POROSŁY

Osiedle „Na Stoku” powstaje w miejscowości POROSŁY (gmina Choroszcz) na skrzyżowaniu ulic Wierzbowej i Krętej. Jego przyszli mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do posesji, a dodatkowym atutem będzie komunikacja miejska i zmodernizowany w ubiegłym roku węzeł komunikacyjny „Porosły”, który zapewnia bezkolizyjną komunikację w kierunku centrum Białegostoku oraz Warszawy. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest fakt, że developer w planach uwzględnił miejsca parkingowe i zadbał o przestrzeń rekreacyjną w obrębie osiedla, a także miejsca parkingowe dla rowerów.

– To nowoczesna inwestycja, którą tworzymy z myślą o rodzinach ceniących sobie komfort mieszkania w bliskim otoczeniu przyrody, jednocześnie nie rezygnujących z szybkiego dojazdu do centrum miasta – mówi Edward Krasowski

Wybór Osiedla w Porosłach na pewno ucieszy miłośników pieszych, leśnych wędrówek, bo tereny leśne są tutaj na wyciągnięcie ręki. W niedalekiej odległości są również ścieżki rowerowe, czy tak popularny wśród mieszkańców Białegostoku i okolic Park Linowy „Jeroniki”. Również Choroszcz jest miasteczkiem położonym w dolinie malowniczej Narwi i ma dość sporo do zaoferowania.

Na nowym osiedlu w Porosłach klienci mają do wyboru kilka ofert. Pierwszą z nich są mieszkania w piętrowych 2-lokalowych budynkach jednorodzinnych. Tu do wyboru są dwie opcje:

– parter z ogródkiem,

– piętro z balkonem oraz dużą antresolą na poddaszu .

Dodatkowo w cenie mieszkań są również miejsca parkingowe.

Osoby zainteresowane propozycją chcące uzyskać informacje o inwestycji mogą swój akces zgłosić drogą elektroniczną na adres : biuro@inwestycjeekrasowski.pl

W ofercie są :


1) mieszkania w szeregówkach:

– mieszkanie 2, 3, 4 – pokojowe; od 42 mkw do 92 mkw

– ogródek lub balkon z antresolą usytuowaną na poddaszu

– miejsce postojowe w cenie mieszkania


O Firmie

Firma powstała w wyniku wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nazwą „Edward Krasowski” w 2011, aktualnie po zmianie wpisu działa pod nazwą „Inwestycje Edward Krasowski”. Właścicielem jest Pan Edward Krasowski – posiada wykształcenie budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży developerskiej, realizując z powodzeniem kilka projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

Siedziba firmy: ul. Mazowiecka 48 lok. U2. Białystok

strona internetowa : http://www.inwestycjeekrasowski.pl