nieruchomoscipodlaskie.pl

Mieszkanie z widokiem na park

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga wciąż inwestuje i tworzy nowe, atrakcyjne lokalizacje na mieszkaniowej mapie Białegostoku. Tu wspomnieć należy o nowej inwestycji, która powstaje przy ulicy Jana Pawła II na osiedlu Młodych.

– Budynek mieszkalny wielorodzinny ma być nowoczesną, 8-kondygnacyjną budowlą, z garażami i miejscami postojowymi w podziemiach – mówi Rafał Szeliga, prokurent firmy – Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich na piętrach, a dodatkowym plusem inwestycji pozostaje świetna lokalizacja przy samym Parku Antoniukowskim. Docelowo w tym miejscu powstać ma 220 komfortowych mieszkań.

W ofercie dewelopera są mieszkania od ok 30 – 90 m2. Zróżnicowanie metrażu sprawia, że swoje miejsce na ziemi może znaleźć tu zarówno rodzina z dziećmi jak i single.

Budynek wyposażony w windy, komórki lokatorskie na piętrach jak i połączone z miejscami postojowymi w podziemiach. Dodatkową ofertą są indywidualne garaże w podziemiach.

– Cały teren będzie zamknięty, przez co stworzymy enklawę, w której mieszkańcy będą czuć się komfortowo i bezpiecznie – dodaje Rafał Szeliga. – Dodatkowo zadbamy o zieloną przestrzeń wokół.

Co jeszcze wyróżnią inwestycję przy ulicy Jana Pawła w Białymstoku? To idealne połączenie ze ścisłym centrum miasta. Dostać się tam można w zaledwie kilka minut autobusem czy samochodem. W bezpośredniej okolicy jest wspomniany wcześniej Park Antoniukowski, sklepy, galerie, szkoły, przedszkola i żłobki. Doskonale rozwinięta infrastruktura na pewno przekona niejednego niezdecydowanego klienta.

– Z całkowitym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to jedno z ciekawszych obecnie oferowanych miejsc w mieście – mówi Rafał Szeliga.

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Zrealizowane przez nas obiekty można spotkać w Białymstoku, Łomży, Suwałkach oraz Bielsku Podlaskim.

– Przez cały czas działalności Przedsiębiorstwa śledzimy nowości na rynku budowlanym i staramy się w każdej realizacji stosować najlepsze materiały i sprawdzone systemy, dlatego możemy zagwarantować, że budowane przez nas budynki są wykonywane solidnie i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów – kończy Rafał Szeliga

Ekspert finansowy doradzi bezpłatnie

Chcąc zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę przy zakupie nieruchomości Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga oddaje do ich dyspozycji Eksperta Finansowego, który bezpłatnie:

– Spotka się w dogodnym miejscu i terminie

– Wyliczy zdolność kredytową w kilkunastu bankach

– Porówna aktualne oferty banków i pomoże wybrać najkorzystniejszą

– Wynegocjuje atrakcyjne warunki finansowania

– Przeprowadzi całą procedurę kredytową i pomoże w przygotowaniu formalności

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz kompleksowej obsługi transakcji deweloper podjął współpracę z OPEN FINACE EXPERT. – niezależnym ekspertem finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych. To jedna z największych i najwyżej ocenianych firm ekspertów finansowych w Polsce. Siłą firmy jest, m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm doradców, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

Co jeszcze w ofercie?

Aktualnie w ofercie z gotowych inwestycji pozostały 2 lokale usługowe w budynku mieszkalnym przy ul. Piasta 5 w Białymstoku ( dostępne 2 lokale o pow. 110-120 m2 ) – ceny od 5.800 zł/netto m2. Jest możliwość połączenia w jeden większy. Poniżej nasze propozycje aranżacyjne:

Przedsiębiorstwo Szeliga w ofercie ma jeszcze szeregówki szeregówki i bliźniaki przy ul. Produkcyjnej na os. Bacieczki. Każdy dom wyposażony w piec gazowy. To nieduże domki o pow. od 84 – 100 m2. Do każdego dodatkowo jest przypisana wiata garażowa. Ceny od 430.000 zł, Zostały już 3 ostatnie domki ( 2 w zabudowie szeregowej i jeden w zabudowie bliźniaczej )