nieruchomoscipodlaskie.pl

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oferuje firma SATO Sp. z o.o.

Już w 2021 roku do bliźniaków przy ulicy Wasilkowskiej w Jurowcach wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie bliskość miejskiego zgiełku, a także możliwość odpoczynku na łonie natury, niczym wakacyjną sielankę. River House – to oferta wyjątkowego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w spokojnej okolicy Jurowiec, w bezpośrednim sąsiedztwie Wasilkowa i dosłownie kilka kilometrów od Białegostoku. Z jednej strony oznacza to bliskość miasta, a z drugiej – osiedle otoczone jest terenami zielonymi.

– Kompleks inwestycyjny będzie składał się z 6 budynków mieszkalnych. Powstaje on z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących sobie komfort, przestrzeń, nowoczesny design, piękno i bliskość natury – mówi Jarosław Wyszkowski – przedstawiciel firmy SATO.

Dlaczego warto?

Powierzchnia każdego z budynków wynosi 171,86 m 2, z czego powierzchnię 33.06 m 2 zajmuje dwustanowiskowy garaż. Domy zlokalizowane są na działkach o powierzchni od 420 m2 do 520 m2. Teren jest ogrodzony i zamknięty.

– Co ważne każdy klient na etapie budowy może indywidualnie zdecydować o ustawieniu ścian działowych. Brak ścian nośnych na całym piętrze, powoduje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza, tak aby czuć się w nim wygodnie i komfortowo – dodaje Jarosław Wyszkowski, przedstawiciel firmy SATO.

 

Do każdego z domów przynależy nasłoneczniony ogród zlokalizowany od strony południowej, z przepięknym widokiem na tereny zielone, niespełna 4 km do plaży w Jurowcach.

Również na dojazd mieszkańcy tego osiedla narzekać nie powinni. Będą mieli bezpośredni dojazd drogą asfaltową i tylko 70 metrów drogą utwardzoną. Dodatkowe atuty to Szkoła Podstawowa w odległości 700 m, w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej linii 102 oraz kościół.

W Wasilkowie natomiast są sklepy, przedszkola, żłobki, dwa urzędy pocztowe, dwie przychodnie rodzinne. Z dodatkowych atrakcji w Jurowcach znajduje się Klub Jeździecki KRES, który między innymi prowadzi Hipoterapię. Nieopodal zlokalizowane jest Muzeum Dziejów Ziemi, gdzie można stanąć oko w oko z dinozaurami o naturalnych wymiarach.

River House w dwóch wersjach

Jednopiętrowe budynki o powierzchni 171,86 m 2 zaprojektowano w dwóch wersjach, które różnią się układem na piętrze. Można wybrać wariant z trzema lub czterema sypialniami. Na piętrze jest hol, łazienka, gabinet, garderoba i pralnia. Na parterze zlokalizowano: wiatrołap, hol, łazienkę z wc i prysznicem, salon z jadalnią, kuchnia, kotłownia i dwustanowiskowy garaż.

Zapisy rezerwacyjne na poszczególne domy oraz więcej informacji na temat nowej inwestycji można uzyskać pod numerami telefonów 85 652 70 51 i 501 633 755 oraz w siedzibie firmy przy ul. Zielnej 31W w Białymstoku (osiedle Nowe Miasto).

Co dalej?

Oczywiście, nie osiadamy na laurach – informuje Jarosław Wyszkowski – kolejną inwestycją deweloperską, którą rozpoczniemy lada chwila, będą domy w zabudowie szeregowej w Białymstoku przy ul. Plażowej.

O FIRMIE

Firma SATO Sp. z o. o. została założona przez inż. Edwarda Chalimoniuka i działa na rynku budowanym od 1993 r. Świadczy wysokiej jakości kompleksowe usługi w generalnym wykonawstwie we wszystkich branżach budowlanych, usługi deweloperskie, termomodernizacyjne oraz remontowe. Zakres prac dotyczy zarówno budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, jak i obiektów służby zdrowia czy sakralnych.

Przykłady innych inwestycji:

Inwestycje deweloperskie: osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Sokółce przy ul. Broniewskiego, domy w zabudowie szeregowej przy ul. Zielnej w Białymstoku, domy w zabudowie szeregowej przy ul. Gajowej w Białymstoku.

Obiekty sakralne: kościół p.w. św. Anny przy ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego 5 w Białymstoku, budynek Sióstr Misjonarek w Białymstoku przy ul. Stołecznej.

Budynki użyteczności publicznej: Przedszkole w Zabłudowie, Przedszkole w Choroszczy, SP 3 w Siemiatyczach, Zespół Szkół nr 3 w Hajnówce, SP nr 2 i 4 w Bielsku Podlaskim, SP i Gimnazjum przy ul. Mickiewicza w Białymstoku.

Budynki służby zdrowia: Centrum Zdrowia Psychicznego w SPZOZ w Hajnówce, Dom Opieki Medycznej w Hajnówce, Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy przy ul. Wołodyjowskiego w Białymstoku, SPZOZ przy ul. M. Skłodowskiej – Curie w Białymstoku.