nieruchomoscipodlaskie.pl

Kabina kabinie nierówna

Ekspert z firmy Dobry Szklarz radzi, jak wybrać kabinę prysznicową.

Kabina prysznicowa ma wiele zalet, które powodują, że staje się dziś bardzo popularnym rozwiązaniem. Dzięki niej nie tylko oszczędzasz wodę, ale i czas. Biorąc prysznic, zużywasz dwu lub nawet trzykrotnie mniej wody, niż kąpiąc się w wannie. Nie tylko więc dbasz o środowiska, ale także oszczędzasz na rachunkach za wodę.

– Kabina prysznicowa idealnie sprawdzi się w małej łazience. Niewielkie wnętrze wymaga przemyślanego projektu i zastosowania pomysłowych rozwiązań. Czasem warto zrezygnować z wanny w małej łazience, by zyskać przestrzeń na komfortową kabinę prysznicową – mówi mówi Bogumił Kosiński z Dobrego Szklarza.

To białostocka firma, która w swojej ofercie ma ogromny wybór kabin prysznicowych. Klient ma do wybory na przykład kabiny w czarnych profilach, z czarnymi okuciami, w loftowym designie.

 

– Oferujemy też szkło bezbarwne, matowe. Kabiny wykonujemy też na specjalne zamówienie, pod wymiar, również te całkowicie nietypowe na indywidualne zamówienie klienta. Wykonujemy kabiny według aktualnych trendów – używając jak najmniej okuć a jak najwięcej szkła. Co ważne szkło bezbarwne użyte w kabinie prysznicowej nie pomniejsza optycznie łazienki i doskonale sprawdzi się na stosunkowo małej przestrzeni – mówi Bogumił Kosiński.

Jednym słowem – wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej powinien być dobrze przemyślany. Idealna kabina powinna nie tylko pasować do wnętrza i wystroju łazienki, ale również być komfortowa i zapewniająca bezproblemowe użytkowanie.

Coraz większą popularnością cieszy się szkło hartowane, malowane pod prysznicem zamiast glazury, które w swojej ofercie ma Dory Szklarz. Zapewnia to elegancki wygląd i ułatwia czyszczenie (brak fug). W łazienkach stosuje się wiele rozwiązań związanych ze szkłem na przykład blaty z umywalkami, szafki łazienkowe.

Doświadczeni fachowcy i pasjonaci realizacji tworzonych w szkle to zespół Dobrego Szklarza. Z białostocką firmą współpracują nie tylko przedsiębiorstwa, architekci i projektanci, ale również klienci indywidualni. I co ważne, właśnie oni coraz częściej chcą zaufać lokalnym profesjonalistom w branży, niż wielkim, sieciowym firmom oferującym podobne usługi. Dziś docenia się głównie jakość i staranność oferty dostępnej na lokalnym rynku, nie stawia się na jej masowość i wielomilionową bylejakość produkcji.