nieruchomoscipodlaskie.pl

Poznaj najnowszą inwestycję Dewelopera Yuniversal Podlaski

Niesamowite osiedle Depowa w Białymstoku

Jest to kolejna z inwestycji dewelopera Yuniversal Podlaski. To wspaniałe osiedle zachwyca oko każdego przechodnia. Poznaj niesamowite dogodności osiedla przy ulicy Depowej w Białymstoku i zdecyduj się na idealne warunki mieszkaniowe w najnowszym osiedlu. 

Osiedle Depowa 

Osiedle to zostało stworzone z myślą o osobach, które poszukują ciszy i spokoju, a zarazem dobrego połączenia z miastem oraz miejsca zlokalizowane blisko centrum miasta. Wszystkie te warunki spełnia osiedle położone na ulicy Depowej (dawniej ulicy Wojsk Ochrony Pogranicza) w Białymstoku. Nieopodal osiedla znajdują się kampusy Politechniki Białostockiej, jak również Uniwersytetu w Białymstoku, co oznacza, że nowo powstałe osiedle to idealne miejsce dla studentów. Wokół osiedla przy ulicy Depowej znajdziemy mnóstwo zieleni z ogródków działkowych sąsiadujących z tym osiedlem. Ze względu na swoje położenie osiedle z pewnością zyska wielu zwolenników, którzy cenią sobie ciszę, spokój oraz wygodę. 

Nowoczesne budownictwo

Budynki powstały z wykorzystaniem wszelkich zasad nowoczesnego budownictwa. Wokół znajdziemy wiele zieleni, która sprawia, że na osiedlu robi się znacznie przytulniej i cieplej. Twórcy osiedla nie zapomnieli także o najmłodszych mieszkańcach. Znajdziemy tam plac zabaw, który jest do użytku dzieci w różnym wieku, a także ławki, na których rodzice mogą bacznie obserwować bawiące się pociechy, a także elementy małej architektury w postaci np. fontanny.

Bloki w większej części posiadają 3 piętra, a mimo to w każdej klatce znajduje się winda, która znacznie ułatwia swobodne przemieszczanie się na wyższe kondygnacje budynku. Mieszkania są różnorodnej wielkości, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie dostosować mieszkanie do potrzeb potencjalnego klienta. Aktualnie na sprzedaż osiedle Depowa posiada budynki numer 3 i 4, a jeszcze dostępne mieszkania zaczynają się już od 39 m2 do 71 m2, dzięki czemu idealnie nadają się zarówno dla rodzin, jak również dla singli. Ciekawostką są mieszkania trzypokojowe o powierzchni 48 m2 – to ciekawa propozycja dla osób, które chcą kupić mieszkanie na wynajem i czerpać z niego zyski. Do każdego mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska, która znacznie ułatwia przechowywanie wielu rzeczy. Zakończenie robót budowlanych budynku nr 3 planowane jest na listopad 2022 r. natomiast budynku nr 4 na III kw. 2023r.

Dla zmotoryzowanych mieszkańców inwestycji przewidziane są miejsca parkingowe zarówno nieopodal budynku, jak i również w garażu podziemnym. Na parterze pierwszego budynku inwestycji znajdują się lokale usługowe dzięki którym mieszkańcy bez konieczności wyjazdu poza osiedle będą mogli łatwo zaopatrzyć się w artykuły spożywcze jak i inne usługi. Osoby decydujące się na kupno mieszkań zlokalizowanych w budynku nr 3, znajdujących się na parterze otrzymują ogródek gratis, co jest rewelacyjną opcją, aby spędzać czas świeżym powietrzu, nie opuszczając swojej nieruchomości. 

Dogodności, które czekają na potencjalnych mieszkańców, osiedla jest wiele, a inwestor pomyślał o każdej najpotrzebniejszej rzeczy, aby umilić oraz ułatwić mieszkańcom pobyt na najnowszej inwestycji. Zapoznaj się z najnowszą propozycją mieszkań i sam zdecyduj, który metraż jest dla Ciebie najlepszą opcją.

Inwestor inwestycji

Yuniversal Podlaski istnieje na rynku od ponad 20 lat pod własną marką, natomiast posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży deweloperskiej, co sprawia, że każda z inwestycji jest odpowiednio przemyślana i zrealizowana. Oferuje mieszkania w Białymstoku, Warszawie, Łodzi, Rydzewie, Ełku, Suwałkach i Supraślu. Mieszkania i domy stworzone przez Yuniversal Podlaski cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich sprzedaż przebiega bardzo sprawnie. Inwestor dokłada wszelkich starań, aby nieruchomości spełniały wszelkie oczekiwania potencjalnych klientów. Zapoznaj się z najnowszymi inwestycjami dewelopera Yuniversal Podlaski i sam zdecyduj, która z ofert jest dla Ciebie. 

Anna Trzeszczkowska

O firmie

Yuniversal Podlaski to prawie 20 lat działalności pod własną marką i ponad 30 lat doświadczenia w branży deweloperskiej w Polsce. Naszym Klientom proponujemy mieszkania w Białymstoku, Warszawie, Łodzi, Rydzewie, Ełku, Suwałkach i Supraślu oraz największy w województwie podlaskim wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas obiekty spełniały wymagania i potrzeby ich użytkowników. Udało nam się zyskać zaufanie Klientów – najlepiej świadczą o tym pozytywne opinie osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Proponujemy Państwu mieszkania i domy w różnorodnych lokalizacjach, o nowoczesnym kształcie i unikalnym designie, jak również te posiadające bardziej tradycyjną formę. Wśród licznych wyróżnień, jakimi może pochwalić się Yuniversal Podlaski znajdują się Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, a także takie tytuły jak Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku.

KONTAKT

Białystok, 

ul. Piękna 3

tel.: 85 747 30 30 

e-mail: bialystok@yp.com.pl