nieruchomoscipodlaskie.pl

Grilluj bez dymu

Czy letnie przyjęcie w ogrodzie może odbyć się bez grilla? Odpowiedź jest tylko jedna – nie. A czy grill może być bez dymu? Jak najbardziej, choć brzmi to nieprawdopodobnie. Coraz więcej badań dowodzi, że dym unoszący się z grilla jest bardzo szkodliwy. Eksperci twierdzą, że już samo stanie w pobliżu paleniska podnosi ryzyko zachorowanie na raka. I nie chodzi tylko o wdychanie dymu i narażanie dróg oddechowych, ale też wchłanianie go przez skórę.

A co jeśli sąsiad zaczyna ogrodowe barbecue wtedy, kiedy w twoim ogrodzie wisi pranie, albo mieszkasz w bloku i ludzie grillują na balkonach? Na to wszystko jest sposób. Marka LotuGrill z myślą o tych, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z uroków tradycyjnego grilla, proponuje innowacyjne rozwiązanie.

– To wielofunkcyjne urządzenie do przyrządzania smacznych i zdrowych potraw z grilla. Nie boję się użyć stwierdzenia, że jest to absolutnie początek nowej kultury grillowania. Bezdymny, ekologiczny grill na węgiel sprawdzi się na balkonie, tarasie, campingu pomoście a nawet na łódce – mówi Jarosław Zimnoch, właściciel firmy Domowe Sanatorium, która jest jedynym dystrybutorem marki LotusGrill w Polsce.

Co ważne, wbrew wielu opiniom, do tego bezdymnego urządzenia wcale nie trzeba używać nietypowego opału (węgla kokosowego, brykietu ani żadnych innych wkładów). Idealnie sprawdza się węgiel z drzewa liściastego (z listkiem na opakowaniu). Producent również ma taki węgiel w swojej ofercie.

– Grill jest bardzo łatwy w rozpalaniu, utrzymaniu czystości, posiada funkcję regulacji temperatury oraz stały nadmuch. Misa na kapiący tłuszcz izoluje go od ognia, dlatego wytopiony tłuszcz się nie spala i nie wydziela substancji rakotwórczych. Ale najważniejszą zaletą tego urządzenia jest to, że podczas każdej imprezy można go z powodzeniem postawić na środku stołu. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż wspólne przygotowywanie potraw – dodaje Jarosław Zimnoch.

Miłośnicy grillowanych przysmaków zapewne docenią jeszcze jeden – ekonomiczny – walor posiadania takiego urządzenia. Decydując się na LotusGrill klient otrzymuje gwarancję aż na 5 lat, zatem jest to inwestycja, która posłuży bardzo długo. Dzięki temu smaczne i niebanalne posiłki dla całej rodziny można przyrządzić w domowym zaciszu, nie tylko w sezonie, co szybko przyniesie oszczędności – proste szacunki wykazują, że obiad z grillowanymi potrawami w restauracji dla czteroosobowej rodziny to często wydatek rzędu nawet 200 zł. Dodatkowo urządzenie jest dostępne w różnych kolorach, wielkościach i posiada mnóstwo przydatnych akcesoriów.

O FIRMIE

Domowe Sanatorium od wielu lat zajmuje się promowaniem produktów służących zdrowiu. Firma zwraca uwagę nie tylko na aspekty zdrowotne, ale również na wysoką jakość oferowanych towarów. Bogate doświadczenie w sprzedaży zaowocowało uzyskaniem przez Domowe Sanatorium statusu wyłącznego dystrybutora marki LotusGrill oraz Kuvings w Polsce.