nieruchomoscipodlaskie.pl

Komfortowe domy na Nowym Mieście

Yuniversal Podlaski kontynuuje budowę domów jednorodzinnych na popularnym wśród mieszkańców Białegostoku osiedlu Nowe Miasto.

W skład kompleksu mieszkaniowego przy ul. Horodniańskiej wejdzie siedem budynków jednorodzinnych o powierzchni od 182 do 244 m2 Na parterze każdego z domów znajdą się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem bezpośrednio do ogrodu, a także gabinet, WC i pomieszczenie gospodarcze. W salonie istnieje możliwość podłączenia kominka. Pierwsze piętro to sypialnia z łazienką, a także dwa pokoje oraz łazienka ogólnodostępna. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również poddasze o powierzchni około 40 m2 .

Dla mieszkańców domów 1-6 przewidziano garaże podziemne, do których prowadzi wspólny wjazd. Obok każdego z nich znajduje się pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Dom oznaczony numerem 7 będzie posiadał garaż nadziemny z wjazdem bezpośrednio od strony ulicy Horodniańskiej.

Niewątpliwie jednym z największych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. Domy znajdują się w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Nowe Miasto. W ich bliskim sąsiedztwie funkcjonują apteka i poczta, a nieopodal mieszczą się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Nieco dalej znajduje się dyskont spożywczy. Na osiedlu nie brakuje też mniejszych sklepików, w których można zrobić drobne, codzienne zakupy. Nie zapominajmy też o bliskim sąsiedztwie Lasu Zwierzynieckiego – w wolnej chwili warto jest wybrać się całą rodziną na spacer do parku by odpocząć i miło spędzić czas w otoczeniu przyrody.

Kolejną zaletą domów jest ich bliskie położenie względem ulicy Kawaleryjskiej. Jeszcze kilka lat temu była to dość głośna i pełna samochodów ulica. Teraz, po oddaniu do użytku ulicy Wiosennej, gdzie wykonano kilka pasów ruchu, po Kawaleryjskiej dużo rzadziej poruszają się samochody. Jednocześnie z ulicy Horodniańskiej bardzo łatwo dostać się do centrum miasta – dojazd samochodem do śródmieścia zajmuje około ośmiu minut, a autobusem – tylko kilkanaście. Warto też zaznaczyć, że przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów od budowanych obecnie domów.

Osoby zainteresowane zakupem jednego z domów przy ulicy Horodniańskiej z pewnością zainteresuje ich cena. Ceny zaczynają się od 4120 złotych za metr kwadratowy. To stosunkowo niewiele, jeżeli mówimy o zakupie nieruchomości o tak dużej powierzchni i w tak dobrej lokalizacji.

Planowany termin zakończenia budowy domów przy ulicy Horodniańskiej to I kwartał 2021 roku. Dodatkowe informacje na temat inwestycji można znaleźć na stronie internetowej www.yp.com.pl lub otrzymać kontaktując się bezpośrednio z Biurem Sprzedaży firmy Yuniversal Podlaski (Białystok, ul. Piękna 3, tel. 85 747 30 30).

O FIRMIE

Yuniversal Podlaski jako deweloper oferuje szeroki wybór inwestycji w Białymstoku i Warszawie. Firmowi doradcy służą fachową poradą na każdym etapie zakupu nieruchomości. Jak mówią przedstawiciele spółki, jej najlepszą wizytówką są dziesiątki zadowolonych klientów. Są wśród nich zarówno mieszkańcy wybudowanych przez firmę osiedli jak również przedsiębiorcy korzystający ze znajdujących się w jej zasobach lokali usługowych.