nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowoczesna i elegancka architektura

Osiedle Novowarszawska powstaje w Białymstoku. To kolejna inwestycja firmy Jaz-Bud. Świetnie zlokalizowany kameralny nowy projekt mieszkaniowy na pewno będzie miał swoich zwolenników. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna budynków będzie doskonale współgrać z najbliższym otoczeniem. W budynkach znajdują się mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe.

Dojlidy Fabryczne – to tutaj powstaje unikalny projekt realizowany przez firmę Jaz-Bud, która ma na swoim koncie wiele udanych inwestycji w Białymstoku i nie tylko. Firma realizuje budowy również na terenie Warszawy.

Osiedle Novowarszawska to miejsce z jednej strony położone nieopodal ścisłego centrum, z drugiej będzie to oaza spokoju otoczona zielenią. Tu znajdą dla siebie miejsce rodziny z dziećmi, osoby starsze i single. To miejsce jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Nieopodal są sklepy i galerie handlowe. Stąd również jest blisko do atrakcyjnego zalewu w Dojlidach, gdzie można aktywnie wypoczywać przez cały rok.

W nowej inwestycji metraż mieszkań wynosi od 33,03m2 do 64,28m2. Miejsca parkingowe pod budynkiem w cenie już od 22 tysięcy złotych (w zależności od powierzchni). Komórki lokatorskie w cenie już od 2tysięcy złotych (w zależności od powierzchni)

Terminy odbioru mieszkań

Etap I (budynek Nr 1) – planowane zakończenie inwestycji do 31 grudnia 2020 roku

Etap II (budynek Nr 4) – planowane zakończenie inwestycji do 30 czerwca 2021 roku

Etap III (budynek Nr 2) – planowane zakończenie inwestycji do 31 grudnia 2021 roku

Etap IV (budynek Nr 3) – planowane zakończenie inwestycji do 30 czerwca 2022 roku

Kredyty na cele mieszkaniowe przy udziale firmy JAZ–BUD.

Kupując mieszkanie w firmie JAZ–BUD klienci mogą liczyć na bezpłatną pomoc doświadczonego eksperta finansowego, który ułatwi wybór najkorzystniejszej, najlepszej oferty kredytu hipotecznego dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Ekspert finansowy bezpłatnie prowadzi klienta zainteresowanego zakupem mieszkania przez wszystkie etapy kredytu mieszkaniowego, pokazując oferty z pośród wszystkich dostępnych na rynku banków.

Firma z przyszłością

JAZ–BUD jest jedną z najprężniej działających firm budowlanych na Podlasiu, a swoim zasięgiem obejmuje również województwo mazowieckie. Realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne.

JAZ–BUD prowadzi głównie działalność developerską, polegającą na budowie na gruntach własnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z lokalami usługowymi i podziemnymi garażami wielostanowiskowymi. Realizuje również budynki mieszkalne wielorodzinne dla Spółdzielni Mieszkaniowych w Białymstoku i Warszawie.

Głównym celem Spółki jest realizacja obiektów budowlanych spełniających wymagania stawiane przez Klienta pod względem jakości i terminowości wykonania. Firma osiąga to dzięki profesjonalizmowi, pasji budowania i wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z dostawcami i podwykonawcami. Przez 20 lat działalności firma zdobyła uznanie zarówno klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

Wysoki standard wykończenia, nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały – tak w skrócie scharakteryzować można inwestycje mieszkaniowe firmy. To projekty skrojone na miarę potrzeb ludzi szukających wyjątkowych mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach.

Priorytetem działalności deweloperskiej firmy Jaz-Bud jest sprostanie indywidualnym wymaganiom każdego klienta. Stąd też każdy z kupujących, ma możliwość zaaranżowania wnętrza mieszkania tak, aby spełniało nawet najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe, estetyczne i funkcjonalne.

W trakcie istnienia firmy nastąpił ogromny rozwój Spółki. W początkowym okresie działalności firma zatrudniała kilkunastu pracowników – dzisiaj ponad 100 osób. Oprócz zwiększenia liczby i wielkości realizowanych inwestycji poszerzono także profile działalności otwierając min. Centrum Handlowe – Galerię Antoniuk.

JAZ–BUD przez cały okres działalności otrzymuje w nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach min. „Bezpieczna Budowa”, „Budowa Roku” czy „Zasłużony dla budownictwa”.

JAZ–BUD wspomaga działalność charytatywną szeregu Fundacji i Stowarzyszeń. Sponsoruje również szereg imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych.

JAZ–BUD

ul. Świętokrzyska 3

15 – 843 Białystok

e-mail: biuro@jaz-bud.pl

www: jaz-bud.pl