nieruchomoscipodlaskie.pl

Twoje komfortowe mieszkanie w zielonej okolicy

Osiedle Dolina Cisów – doskonała inwestycja na przedmieściach Białegostoku

Osiedle Dolina Cisów to jedna z najbardziej pożądanych inwestycji na przedmieściach Białegostoku. Znajdujące się w malowniczym otoczeniu osiedle oferuje mieszkańcom nie tylko komfortowe warunki mieszkaniowe, ale także dostęp do rozbudowanej infrastruktury, otaczającej przyrodę oraz szybki dojazd do centrum miasta.

Nowoczesna i przyjazna zabudowa

Elementem wyróżniającym Dolinę Cisów jest bez wątpienia jej przyjazna mieszkańcom zabudowa. Osiedle składa się z nowocześnie zaprojektowanych trzy i czteropiętrowych budynków mieszkalnych o wyjątkowej architekturze. Każdy z tych budynków został wyposażony w szybkie i cichobieżne windy, co zwiększa komfort codziennego życia. Ponadto wszystkie budynki posiadają garaże podziemne, co znacznie ułatwia parkowanie dla mieszkańców. Dodatkowo w cenie mieszkania kupujący otrzymuje również komórkę lokatorską, co jest niewątpliwym atutem tej inwestycji.


Kameralne położenie w zielonej okolicy

Dolina Cisów znajduje się w malowniczej okolicy, otoczonej zielenią i położonej w dolinie rzeki Supraśl. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, kontakt z naturą oraz aktywny tryb życia. Osiedle to stanowi także doskonałą bazę wypadową dla miłośników sportu i rekreacji, którzy znajdą tu liczne tereny sprzyjające uprawianiu różnych dyscyplin. Niezwykle ważnym atutem Doliny Cisów jest jej dogodne położenie względem centrum Białegostoku i Wasilkowa. Dojazd do serca miasta zajmuje z osiedla jedynie 12 minut, a do Wasilkowa można dostać się w zaledwie kilka chwil. To idealne rozwiązanie dla osób pracujących w Białymstoku, a jednocześnie pragnących żyć z dala od miejskiego zgiełku.


Nowoczesne budownictwo z myślą o mieszkańcach

Dolina Cisów to nie tylko przyrodnicza ostoja, ale również inwestycja spełniająca najwyższe standardy nowoczesnego budownictwa. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkańców. To miejsce, gdzie można zapomnieć o trudach codziennej pracy i zgiełku miasta, wracając do przytulnego i spokojnego domu. Bogata infrastruktura na terenie osiedla Osiedle Dolina Cisów może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą, która znacznie ułatwia życie mieszkańcom. Na terenie osiedla znajdują się sklepy spożywcze, sklep ze zdrową żywnością, bar bistro, przychodnia lekarska, apteka, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny z solarium, a także dwa żłobki dla dzieci oraz przedszkole. Na osiedlu znajdziemy liczne place zabaw, siłownie plenerowe oraz boisko wielofunkcyjne. To miejsce,
które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, bez konieczności opuszczania osiedla. Dodatkowym udogodnieniem jest duży parking dla mieszkańców, przystanek komunikacji miejskiej w I strefie oraz stacja rowerów miejskich BIKeR znajdująca się bezpośrednio przy osiedlu.

Planowane zakończenie budowy

W ramach IX etapu inwestycji obecnie realizowane są dwa budynki. Do ich wykończenia zostaną użyte materiały wysokiej jakości. Termin zakończenia realizacji budynków B1 i B2 przewidziany jest na III kwartał 2024 roku. Osiedle Dolina Cisów to inwestycja, która łączy w sobie komfort mieszkania w otoczeniu przyrody z dogodnym dostępem
do wszystkich udogodnień miasta. To idealne miejsce dla rodzin, par oraz singli, którzy pragną żyć w spokojnej okolicy, jednocześnie mając wszystkie potrzebne udogodnienia na wyciągnięcie ręki. Jeśli myślisz o inwestycji w nieruchomość na przedmieściach Białegostoku, Dolina Cisów z pewnością zasługuje na Twoją uwagę.