nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj blisko natury. Osiedle NA STOKU czeka na Ciebie

Jeżeli zdecydowałeś się na opuszczenie mieszkania w bloku i nie jesteś zwolennikiem miejskiego zgiełku, możesz wybrać atrakcyjną cenowo propozycję czyli mieszkanie przy granicy miasta, ale z dobrym dojazdem do centrum. Miejscowość Porosły położona jest na granicy wielkomiejskiego Białegostoku i niewielkiej, ale klimatycznej Choroszczy.

To właśnie tu powstaje osiedle NA STOKU kolejna inwestycja firmy Edwarda Krasowskiego. To kompleks 2-lokalowych szeregówek jak również podpiwniczonych i niepodpiwniczonych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Docelowo zrealizowane zostaną w kilku etapach 44 budynki.

W pierwszym realizowanym etapie wybudowanych zostanie 6 domów do końca 2020 roku oraz kolejne 2 szeregi w skład których wejdzie 13 domów z terminem zakończenia w III kwartale 2021 r. Realizacja pozostałych budynków rozpoczęta zostanie w IV kwartale bieżącego roku.

Inwestycje Edward Krasowski to firma deweloperska, która na białostockim rynku istnieje już przeszło dziesięć lat i ma na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych inwestycji.

– Specjalizujemy się w realizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niewielkich budynków wielorodzinnych mówi właściciel firmy. Ostatnio zrealizowano inwestycje przy ulicy Zwierzynieckiej i na osiedlu Pieczurki w Białymstoku cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Czas na POROSŁY

Któż nie chciałby mieszkać w zacisznym, urokliwym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie łąk, a dodatkowo na wyciągnięcie ręki mieć sklepy, zaś w niewielkiej odległości infrastrukturę komunikacyjną zapewniającą sprawny dojazd do miasta i rozbudowanej tam infrastruktury społecznej. Wiele osób odpowie, że to nie możliwe, a jednak

Oferta firmy Edwarda Krasowskiego spełnia te wszystkie oczekiwania. Osiedle Na Stoku powstaje w gminie Choroszcz na skrzyżowaniu ulic Wierzbowej i Krętej. Jego przyszli mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do posesji, a dodatkowym atutem będzie komunikacja miejska i modernizowany aktualnie węzeł komunikacyjny Porosły, który zapewni od 2021 roku bezkolizyjną komunikację w kierunku centrum Białegostoku oraz Warszawy. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest fakt, że developer w planach uwzględnił miejsca parkingowe i zadbał o przestrzeń rekreacyjną w postaci niewielkich zielonych enklaw, wyposażonych w ławeczki i stoliki do sąsiedzkich spotkań, a także miejsca parkingowe dla rowerów.

– To nowoczesna inwestycja, którą tworzymy z myślą o rodzinach ceniących sobie komfort mieszkania w bliskim otoczeniu przyrody, jednocześnie nie rezygnujących z szybkiego dojazdu do centrum miasta. Jej program funkcjonalny i przystępne ceny pozwalają myśleć o własnym domu również młodym wchodzącym w samodzielne życie rodzinom jak również ceniącym spokój i niezależność seniorom – mówi właściciel firmy.

Wybór Osiedla w Porosłach na pewno ucieszy miłośników pieszych, leśnych wędrówek, bo tereny leśne są tutaj na wyciągnięcie ręki. W niedalekiej odległości są również ścieżki rowerowe, czy tak popularny wśród mieszkańców Białegostoku i okolic Park Linowy Jeroniki. Choroszcz jest miasteczkiem położonym w dolinie malowniczej Narwi i ma dość sporo do zaoferowania.

W mieście znajduje się odbudowana w latach 60. XX w. letnia rezydencja rodziny Branickich, obecnie Muzeum Wnętrz Pałacowych, zabytkowy park pałacowy, kościół i klasztor podominikański, cerkiew, 4 zabytkowe cmentarze oraz szpital psychiatryczny zlokalizowany na terenie dawnej fabryki kortów i sukna, należących do rodziny Moesów.

Choroszcz, która w ostatnich latach szalenie się rozwinęła mieszkańcom gminy zapewnia dostęp do wielu markowych sklepów, dyskontów. Ma też doskonale rozwiniętą infrastrukturę. Od niedawna działa tu profesjonalna siłownia. Latem można skorzystać z malowniczo położonej plaży miejskiej.

Na nowym osiedlu w Porosłach klienci mają do wyboru kilka ofert. Pierwszą z nich są mieszkania w piętrowych budynkach. Tu do wyboru są dwie opcje:

– parter z ogródkiem,

– piętro z balkonem oraz dużym poddaszem/strychem przystosowanym do adaptacji na cele mieszkaniowe.

Dodatkowo w cenie mieszkań są również miejsca parkingowe.

Ci, którzy marzą o domku z ogrodem, również powinni zainteresować się ofertą w Porosłach. Obok budynków z mieszkaniami powstaną tam również domy w zabudowie szeregowej z ogródkami, dużymi poddaszami i miejscami postojowymi przed domem (bez garażu). Obok powstanie też kilka podpiwniczonych budynków z garażami w piwnicy.

Jest to atrakcyjna alternatywa dla mieszkań w przeładowanych blokach czy apartamentowcach z drogim czynszem.

Osoby zainteresowane propozycją chcące uzyskac informacje o inwestycji mogą swój akces zgłosić drogą elektroniczną na adres : biuro@inwestycjeekrasowski.pl

Mieszkania jakie będą dostępne w tej ofercie to:

1) mieszkania w szeregówkach:

– mieszkanie 2, 3, 4 – pokojowe; od 42 mkw do 72 mkw

– ogródek lub balkon z poddaszem

– miejsce postojowe w cenie mieszkania

2) domy w zabudowie szeregowej:

– powierzchnie domów od 86 mkw do 182 mkw

– ogródek i duże poddasze

– dwa miejsca postojowe przed domem (bez garażu) lub podpiwniczenie i garaż w piwnicy.

O Firmie

Firma powstała w wyniku wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nazwą Edward Krasowski w 2011, aktualnie po zmianie wpisu działa pod nazwą Inwestycje Edward Krasowski. Początkowo działalność polegała na wynajmie lokali usługowych, które zostały zakupione w latach 2012 2016. W 2015 roku firma poszerzyła swoją działalność o usługi deweloperskie.

Właścicielem jest Pan Edward Krasowski – posiada wykształcenie budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży developerskiej, które zdobył jako założyciel spółki MARKED-BUD Krasowski, Rogowski Spółka jawna z siedzibą w Białymstoku. Spółka prowadzila działalność w branży deweloperskiej.

Siedziba firmy: ul. Mazowiecka 48 lok. U2. Białystok

strona internetowa : http://www.inwestycjeekrasowski.pl