nieruchomoscipodlaskie.pl

JAZ-BUD – Jeden z najpopularniejszych deweloperów przedstawia kolejną inwestycję

Kameralne Osiedle Novowarszawska

JAZ-BUD jest firmą powstałą w marcu 1998 roku. Dwudziestopięcioletnie doświadczenie oraz idąca za nim jakość budynków sprawiają, że jest to marka ciesząca się zaufaniem, o której słyszał niemal każdy białostoczanin. Działalność deweloperska firmy aktualnie rozrosła się do tego stopnia, że nie poprzestaje ona na tworzeniu unikalnych inwestycji wyłącznie w województwie podlaskim, ale również prowadzi swoją działalność w województwie mazowieckim – w szczególności w Warszawie i okolicach. 

Warto nadmienić, że przedsiębiorstwo angażuje się w działalność charytatywną szeregu fundacji, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych i szkół. Jest sponsorem wielu imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych.

Misją Dewelopera jest tworzenie projektów wyróżniających się jakością i terminowością realizacji. Profesjonalizm odpowiada za wysoką funkcjonalność budowanych mieszkań. Pasja, która towarzyszy całemu zespołowi Spółki sprawia, że wszelkie podejmowane działania są efektywne, a relacje między architektami, dostawcami i podwykonawcami – partnerskie. JAZ-BUD skupia się na wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu budownictwa i architektury, dzięki czemu tworzone inwestycje wyróżniają się cieszącą oko, ponadczasową estetyką. W początkowych fazach swoich projektów kieruje się funkcjonalną lokalizacją – tak było i w przypadku jednej z najnowszych inwestycji, którą jest kameralne Osiedle Novowarszawska.

Zostało ono usytuowane w miejscu pozwalającym czerpać korzyści z mieszkania w zacisznej, spokojnej okolicy oraz cieszyć się jednoczesną możliwością szybkiego dotarcia do centrum. Łatwy dojazd do serca miasta w tak krótkim czasie zapewnia komunikacja miejska, bliskość trasy ekspresowej oraz główne ulice, łączące osiedle z centralną częścią Białegostoku. W pobliżu znajduje się galeria handlowa Atrium Biała, obfitująca w sklepy odzieżowe, księgarnie, supermarket, restauracje i kino. Nieopodal znajduje się również plaża miejska Dojlidy, która stanowi jedną z głównych atrakcji podczas okresu wakacyjnego – jest to miejsce chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi m.in. ze względu na obecność ratowników oraz dmuchanych, wodnych atrakcji.

Inwestycja będzie składać się z nowych mieszkań jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych, zlokalizowanych w niskiej zabudowie o nowoczesnej i eleganckiej formie architektonicznej, wyposażonej w windy. Metraż lokali mieszkalnych wynosi od 27 m2 do 74 m2. Istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego tuż pod budynkiem. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, czyli idealne miejsce na schowanie zbędnych rzeczy w domu. Koszta takich udogodnień zaczynają się od 30 000 zł dla miejsca parkingowego oraz od 5 000 zł dla komórki lokatorskiej. W obu przypadkach ostateczna cena jest uzależniona od wielkości powierzchni.

Osiedle Novowarszawska jest idealne dla wszystkich ceniących wygodę i spokój, ale jednocześnie chcących korzystać z uroków życia w dużym, wojewódzkim mieście. Odnajdą się tu zarówno rodziny z dziećmi, pary i małżeństwa w różnym wieku, seniorzy oraz młodzi single. Terminy odbioru mieszkań w budynkach nr 2 są planowane od 30 kwietnia 2023 roku, a w budynku nr 3 od 30 czerwca 2024 roku. 

Anna Trzeszczkowska