nieruchomoscipodlaskie.pl

Ulica Karmelowa – warto tam zamieszkać

Dziś zapraszamy naszych Czytelników w miejsce wyjątkowe. To kolejna inwestycja białostockiego developera – Piątkowski Development. Unikalne szeregówki powstają przy ulicy Karmelowej. Są one nowoczesne, funkcjonalne, eleganckie i co ważne położone w doskonałej lokalizacji.

Inwestycja składa się z 14 domów w zabudowie szeregowej. Ulica Karmelowa znajduje się nieopodal ulicy Nowowarszawskiej na osiedlu Skorupy. Kto raz odwiedził ten zakątek nie ma najmniejszych wątpliwości, że to cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych, położona blisko ścisłego centrum miasta.

– Zakończenie inwestycji planowane na IV kwartał 2019 roku. Domy zostały zaprojektowane z największą starannością, dobrano materiały najlepszej jakości oraz wykorzystano rozwiązania, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Tradycyjnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz zmiany, głównie w fazie projektowania i jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów – mówi przedstawiciel firmy Piątkowski Development.

Komfort mieszkania na tym osiedlu to również liczne sklepy, centra handlowe, szkoły, fitness cluby, przystanki komunikacji miejskiej.

W rejonie znajduje się m. in. Szkoła Podstawowa nr 28, VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, centrum handlowe Atrium Biała, stacja paliw Orlen, sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka, PSS Społem). W niedalekiej odległości znajdują się ogródki działkowe.

Niska zabudowa, otoczenie domów jednorodzinnych nadaje spokojną, rodzinną atmosferę, jak również prestiżowy charakter. Dobór najwyższej jakość materiałów, staranność wykonania i innowacyjność z pewnością wyróżni naszą inwestycję na tle pozostałych budynków.

Apartamenty przy Boboli.

Aby przekonać potencjalnych klientów do zamieszkania na Osiedlu Karmelowa, prezentujemy na naszych łamach inną, gotową już inwestycję firmy Piątkowski Development. To Apartamenty Boboli.

– To mieszkania w zabudowie szeregowej. Głównym atutem jest nowoczesne wykończenie o wysokim standardzie. Mieszkania charakteryzują się dużą powierzchnią mieszkalną oraz rozległą przestrzenią za domem. Każdy z mieszkańców ma wygodny podjazd na samochód i garaż znajdujący się w budynku – opisuje przedstawiciel firmy.

Mieszkania w zabudowie szeregowej to miejsce, które jest dostosowane do potrzeb i wymogów nowoczesnej rodziny, stanowi doskonały substytut mieszkania w bloku. Szeregówki tworzą przytulne i eleganckie osiedle. Spokojna okolica, zieleń, bliskość centrum miasta, dobra infrastruktura oraz otoczenie zabudowy jednorodzinnej daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mieszkania w zabudowie szeregowej to odpowiedź na wyzwania nowoczesnego miejskiego stylu życia, w którym liczą się wygoda, aktywność, wyrazistość i różnorodność.

Apartamenty Boboli usytuowane są równolegle do ulicy Bacieczki w Białymstoku. Bliskość centrum miasta i doskonała komunikacja usprawniają życie codzienne.

O Firmie

Piątkowski Development to firma deweloperska. To co ją charakteryzuje, to innowacyjne podejście do inwestycji, starannie dobierane projekty oraz współpraca z profesjonalistami w dziedzinie architektury – na etapie planowania, oraz najlepszymi fachowcami i firmami wykonawczymi w dziedzinie budownictwa – na etapie realizacji projektów.