nieruchomoscipodlaskie.pl

Bliźniak, szeregówka i lokale usługowe

Przedsiębiorstwo Budowlane „Szeliga” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Zrealizowane obiekty można spotkać w Białymstoku, Łomży, Suwałkach oraz Bielsku Podlaskim. Co wyróżnia tego developera? Każda inwestycja jest przemyślana, wybudowana z najlepszych materiałów i w oparciu na sprawdzone systemy, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Poniżej prezentujemy Państwu ostatnie lokale usługowe dostępne w ofercie firmy oraz domy w zabudowie szeregowej.

Lokale usługowe przy ulicy Piasta

Inwestycję przy ul. Piasta 5 na os. Bojary jest już gotowa. W ofercie zostały 2 ostatnie lokale usługowe o pow. 111 oraz 120 mkw. Ceny zaczynają się od od 5.800 zł/m2 netto

W budynku znajdują się 33 mieszkania oraz 6 lokali usługowych na parterze. W podziemiach budynku zlokalizowane są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Doskonała lokalizacja, blisko centrum a w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, szkoły, białostocki magistrat – to tylko niektóre zalety inwestycji przy ulicy Piasta w Białystoku. W lokalach usługowych, które są w ofercie PB Szeliga z powodzeniem można urządzić przychodnię, przedszkole, gabinet lekarski lub też przeznaczyć na inną działalność gospodarczą.

 

 

Bliźniak i szeregówka „pod klucz”

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga ma bardzo zróżnicowaną ofertę i nie zamyka się jedynie na inwestycje w centrum. Doskonałym adresem do zamieszkania może stać się także ulica Produkcyjna, przy której powstała zabudowa szeregowa oraz bliźniak.

– Inwestycję na osiedlu Bacieczki zakończyliśmy w 2018 roku – mówi Rafał Szeliga. – Stworzyliśmy 4 domki w zabudowie szeregowej oraz 1 bliźniak, a głównym atutem tych budynków jest ich powierzchnia – ok. 100 mkw. oraz doskonały, bardzo funkcjonalny rozkład. Właściciele budynków otrzymają także dostęp do przydomowych ogródków o powierzchni od 34 do 190 mkw.

Aktualnie w sprzedaży jest jeszcze szeregówka i bliźniak.

Co sprawia, że inwestycja przy ulicy Produkcyjnej jest tak atrakcyjna? To bliskość przedszkoli, szkół, przychodni oraz bogato wyposażonej, pobliskiej galerii handlowej. Dużym atutem lokalizacji jest także korzystne skomunikowanie z centrum miasta.

A jak kształtują się ceny inwestycji prowadzonych na Bacieczkach?

– Koszt domu w zabudowie szeregowej to 539 tysięcy zł, który jest w standardzie „pod klucz” oraz bliźniaka o powierzchni 84 mkw. z ogrodem o wielkości 190 mkw. – 430 tysięcy – mówi Rafał Szeliga.

Z widokiem na park

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga wciąż inwestuje i tworzy nowe, atrakcyjne lokalizacje na mieszkaniowej mapie Białegostoku. Tu wspomnieć należy o nowej inwestycji, która powstaje przy ulicy Jana Pawła II na osiedlu Młodych.

To budynek 8 kondygnacyjny z garażami i miejscami postojowymi w podziemiach w samym sąsiedztwie parku Antoniukowskiego przy ul. Jana Pawła II . Mieszkania o pow. 35 – 90 mkw z widokiem na park. Zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na grudzień 2020 roku. Ceny za metr zaczynają się od 5.400 zł/m2