nieruchomoscipodlaskie.pl

Zielona Dolina w Osowiczach w ofercie Polmaku

Nieopodal Białegostoku znajduje się malownicza wieś Osowicze, która jeszcze nie tak dawno liczyła zaledwie 200 mieszkańców. Jednak w ostatnich latach wiele osób zdecydowało się tam zamieszkać. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe domy i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to miejsce pełne uroku, otoczone przyrodą. To właśnie tam białostocka firma Polmak buduje osiedle Zielona Dolina.

– Nasza firma zajmuje się między innymi budową domów na sprzedaż. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji osiedla „Zielona Dolina” w Osowiczach. Docelowo będzie ono liczyło ok. 40 domów wolno stojących i w zabudowie bliźniaczej. Położone jest w cichym i spokojnym miejscu , a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. Teren jest uzbrojony w prąd, gaz, wodę i kanalizację oraz światłowód Odległość do centrum miasta to zaledwie ok. 7 km. Sprzedajemy domy w stanie surowym otwartym lub zamkniętym i wykonaną elewacją– mówi Waldemar Jaroszuk, właściciel firmy Polmak i dodaje, że istnieje również możliwość wybudowania domu na wybranej działce i według projektu wskazanego przez klienta.

Co wyróżnia tego dewelopera? Zdecydowanie indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy projekt jest starannie opracowywany tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta.

Bliźniak

W ofercie Polmaku są też ciekawie zaprojektowane bliźniaki , złączone są one bowiem tylną ścianą. Powierzchnia segmentu to 137,9m2 na działce o powierzchni 407m2. Deweloper oferuje stan surowy zamknięty z wykonaną elewacją. Na parterze jest jednostanowiskowy garaż, kuchnia, spiżarnia, salon i łazienka. Na piętrze są trzy sypialnie , łazienka i pralnia. Cena: 355 000

Dom w malinówkach 5

Ma 141,4 metrów kwadratowych i jest usytuowany na działce o powierzchni 924 metrów kwadratowych. Dom jestw stanie surowym otwartym. Na parterze znajduje się wiatrołap, spiżarnia,otwarta na salon kuchnia, gabinet i łazienka. Na piętrze są trzy sypialnie (jedna z garderobą, łazienka i pralnia.

Cena: 420 000 zł.