nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowe Miasto, nowe możliwości, nowe mieszkania i apartamenty

W najbardziej reprezentacyjnej części Białegostoku powstaje kolejna przestrzeń urzekająca nowoczesnością i niepowtarzalnym designem. Ultra Sonata to mieszkania i apartamenty na Nowym Mieście, które znajdują się w ofercie RUTKOWSKI DEVELOPMENT. Charakteryzują się niepowtarzalnym komfortem i odprężającą atmosferą.

Osiedle powstaje pomiędzy ulicą Transportową, a Magazynową jako kompleks dwóch 7-piętrowych budynków w kształcie litery C, z urokliwymi dziedzińcami i licznymi lokalami usługowymi od ulicy Transportowej. Taka forma architektoniczna zapewnia dobrą perspektywę i optymalne nasłonecznienie mieszkań.

Do końca tego roku zostanie zakończony pierwszy etap tej unikalnej inwestycji (budynek E) a przyszli nabywcy już niebawem będą się mogli cieszyć swoimi nowymi mieszkaniami. Ci, którym zależy na zamieszkaniu w luksusowym apartamencie powinni się pospieszyć. W ofercie zostały ostatnie mieszkania.

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane tak, by zadowolić najbardziej wymagających klientów. Tych niezdecydowanych na pewno skuszą przestronne tarasy, które można zaaranżować według własnych gustów i upodobań. Co jeszcze wyróżnia inwestycję na Nowym Mieście? To na pewno duże przeszklenia, które są w sypialniach, salonach i aneksach kuchennych. Te unikalne okna, zapewnią przyszłym mieszkańcom optymalne warunki nasłonecznienia i sprawią, że wnętrza będą ciepłe i przytulne.

Co ważne budynki, które powstają na Nowym Mieście posiadają podziemne parkingi. Również klatki schodowe zrobią wrażenie na przyszłych mieszkańcach. Powstały wg projektu architekta wnętrz i zostały dopasowane do całości inwestycji. Teren wokół zostanie pomysłowo zagospodarowany przez dewelopera. Powstaną zielone dziedzińce, plac zabaw, a wszystko będzie ogrodzone i monitorowane.
W Ultra Sonacie (budynek E) na parterze zaprojektowano również lokale usługowe. Są one ulokowane od strony ulicy Transportowej. To atrakcyjne i nowoczesne pomieszczenia, też wyposażone w duże przeszklenia. To doskonałe miejsce na sklepy, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne.

Nowe Miasto to nowe możliwości do kreowania przestrzeni, stąd w ofercie znajduje się bogaty wachlarz mieszkań i apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach, dzięki czemu, jest możliwość zagospodarować ją według własnych potrzeb.
Zapraszamy do kontaktu z indywidualnym doradcą Klienta p. Urszulą Zajączkowską: tel. 721 999 721 u.zajaczkowska@rutkowskidevelopment.pl oraz do odwiedzenia salonu sprzedaży położonego na terenie inwestycji Apartamenty Antoniuk, Antoniuk Fabryczny 11, tuż obok cerkwii Św Ducha.

Już po raz kolejny firma Rutkowski Development została wyróżniona w najpopularniejszym zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Tegoroczne uhonorowanie potwierdziło przynależność tej marki do elitarnego klubu Gazel Biznesu.
Zaszczytny tytuł Gazeli Biznesu, przyznawany przez „Puls Biznesu” to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.
NP

O FIRMIE:
RUTKOWSKI DEVELOPMENT Sp. J. z sukcesem realizuje inwestycje budowlane na terenie Warmii i Mazur od 1990r. Na swoim koncie ma też inwestycje w stolicy województwa podlaskiego – w Białymstoku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz opierając się na wieloletnim doświadczeniu, spółka zrealizowała kilkanaście inwestycji deweloperskich, budując blisko 500 lokali mieszkaniowych oraz usługowych. Generalne wykonawstwo obiektów budownictwa wielorodzinnego oraz obiektów komercyjnych dodatkowo wzbogaca doświadczenie firmy.