nieruchomoscipodlaskie.pl

Apartamenty Kleosin – najlepsza lokalizacja w przystępnej cenie

Doskonała lokalizacja, bezpośredni dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli czy przychodni – to tylko niektóre atuty inwestycji firmy KSM Budownictwo, które sprawią, że mieszkanie w tym właśnie miejscu będzie najlepszą, życiową decyzją. Apartamenty Kleosin powstają przy ulicy Zdrojowej w podbiałostockim Kleosinie. Termin realizacji inwestycji to II kwartał 2020 roku.

Apartamenty to zespół budynków, w którym znajdują się mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe. Kompleks został podzielony na dwa segmenty z parkingami oraz garażami. Najwyższej jakości architektura, komfortowe wnętrza i doskonale zaplanowana przestrzeń wspólna to kolejne atuty tej inwestycji.

Cicha i spokojna okolica zapewni mieszkańcom wypoczynek i kameralną atmosferę. Dojazd do centrum Białegostoku zajmuje stąd zaledwie kilkanaście minut – zarówno komunikacją miejską, jak również dwiema obwodnicami miasta.

Co ważne najbliższy sklep spożywczy, osiedlowy warzywniak, salon fryzjerski i lecznica dla zwierząt znajdują się w odległości jedynie 100 m. Nieco dalej są dwa pawilony handlowe ze sklepem spożywczym, apteką, punktami gastronomicznymi i usługami. W niewielkiej odległości znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole samorządowe oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej . Dodatkowo bliskie położenie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych (obok budynku znajduje się stacja do wypożyczania rowerów miejskich BIKER)

Projektanci budynków założyli, że na komfort przyszłych mieszkańców będzie wpływać kameralność obiektu. W jednym budynku znajduje się zaledwie 14 mieszkań, w drugim jest ich 20. Partery zajmują garaże i miejsca postojowe, natomiast mieszkania zaczynają się od pierwszego piętra.

Co jeszcze wyróżnia inwestycję w Kleosinie? To na pewno wysoki standard wykończenia. To:

  • wysokiej jakości wykończenie w kamieniu lub płytkach
  • wykończenie balkonów w szkle
  • ściany zewnętrzne wykonane w technologii lekko mokrej 20cm z tynkiem silikonowym
  • parapety zewnętrzne blaszane
  • dwie cichobieżne windy
  • okna trzyszybowe o podwyższonych parametrach
  • zielone ogrody na pierwszym piętrze

Konstrukcję obiektów stanowią natomiast: fundamenty i stopy żelbetowe wraz z warstwami izolacyjnymi oraz konstrukcja żelbetowa monolityczna wg projektu, ściany murowane lub żelbetowe i słupy żelbetowe, stropy żelbetowe monolityczne

O FIRMIE

KSM Budownictwo jest firmą budowlaną działającą na rynku od 2010 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej przedstawicielom na zaoferowaniu klientom najwyżej jakości usług budowlanych oraz realizacje developerskie.

Specjalność KSM Budownictwo to nie tylko budowa domów jednorodzinnych, czy też bloków mieszkalnych ale również wykonywanie stanów surowych, budynków przemysłowych, rolniczych czy też prac remontowo-wykończeniowych.