nieruchomoscipodlaskie.pl

Yuniversal Podlaski zaprasza do malowniczej miejscowości Nowodworce

Piękna przyroda za oknem, śpiew ptaków o świcie i komfortowe warunki mieszkania. Czy te wszystkie elementy można ze sobą połączyć? Można. A przekonać się o tym będą mogli przyszli mieszkańcy Osiedla Wśród Łąk, które powstaje w Nowodworcach.

Ta malowniczo położona miejscowość stanowi uosobienie tego, co na Podlasiu najpiękniejsze – jest tu spokojnie, cicho i klimatycznie. Po trudach dnia codziennego wraca się tu z prawdziwą przyjemnością – jest to bowiem wymarzone miejsce do wypoczynku. Tuż obok są łąki i lasy. Miłośników plażowania ucieszy fakt, że nieopodal znajduje się kąpielisko nad rzeką Supraśl. W Nowodworcach i ich okolicach działają też wypożyczalnie kajaków i sprzętu wodnego. W sezonie letnim ogromną popularnością cieszą się spływy z Supraśla do Wasilkowa.

W ciągu ostatnich kilku lat charakter Nowodworc uległ zmianie. Obecnie obok siedliskowej zabudowy wiejskiej pojawiają się w niej elementy charakterystyczne dla podmiejskiego osiedla. Jednym z atutów inwestycji Yuniversalu Podlaskiego jest brak zwartej zabudowy, co daje mieszkańcom znacznie większy komfort zamieszkiwania. Osiedle domów bliźniaczych Wśród Łąk wyróżnia nowoczesna stylistyka i unikalny design.

Wygodny i szybki – bo trwający zaledwie 5 minut – dojazd do miasta zapewnia nowa, oddana do użytku jesienią 2018 roku i łącząca Białystok i Supraśl droga wojewódzka nr 676. Dojazd do centrum Białegostoku zajmuje stąd około 15 minut. Warto też podkreślić, że do wszystkich wchodzących w skład osiedla domów prowadzić będzie utwardzona droga dojazdowa.

Jeżeli chodzi o domy, zaprojektowano je tak, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników. W każdym segmencie mieszkalnym znajduje się garaż. Na parterze domu zaprojektowano przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią, a także pokój i łazienkę. Na piętrze mieszkają mają do dyspozycji trzy pokoje, obszerną łazienkę i garderobę.

Powierzchnie działek wynoszą od 508 do 532 m2. Budynki wykonano z nowoczesnych i sprawdzonych materiałów. Deweloper zapewnia również pełne podłączenie do infrastruktury technicznej.

Co ważne, mieszkańcy będą mogli czuć się całkowicie bezpiecznie. Osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w centralny elektroniczny system domofonowy.

Termin realizacji inwestycji w Nowodworcach to drugi kwartał 2019 roku.

O FIRMIE

Yuniversal Podlaski jako deweloper oferuje klientom szeroki wybór inwestycji w Białymstoku, Warszawie, Ełku i Suwałkach. Doradcy służą klientom fachową poradą na każdym etapie zakupu nieruchomości. Jak mówią przedstawiciele spółki, jej najlepszą wizytówką są dziesiątki zadowolonych klientów. Są wśród nich zarówno mieszkańcy wybudowanych przez firmę osiedli jak również przedsiębiorcy korzystający ze znajdujących się jej zasobach lokali usługowych.