nieruchomoscipodlaskie.pl

O malowaniu prawie wszystko

Mieszalnia farb i sklep przy Alei 1000-lecia P. P. 4, choć nieduża – pomieści wszystko. Można tu kupić można nie tylko farby wewnętrzne, fasadowe czy chemię budowlaną od najlepszych producentów. W ofercie znajdą się także gotowe masy szpachlowe, produkty do drewna, metalu, akcesoria i narzędzia malarskie do prowadzenia prac wykończeniowych. Jeśli stoimy przed wyzwaniem kompleksowej aranżacji własnej przestrzeni mieszkalnej, odwiedźmy Okson. Dlaczego warto?
Kompleksowe doradztwo i wieloletnie doświadczenie – to czynniki wyróżniające białostockie przedsiębiorstwo. Każdy klient, nawet ten bez większego pomysłu na przemalowanie wnętrza domu czy mieszkania, może tu liczyć na wsparcie i poradę. Dowie się, w jaki sposób należy malować, jaki rodzaj farb spełni jego oczekiwania, jaka klasa będzie najlepsza i jak właściwie dobrać kolor czy narzędzia malarskie. Praktyka pokazuje, że już przy doborze wałków dobrze wiedzieć, który pozwoli na komfortowe malowanie bez poprawek i nieestetycznych efektów.
Fachowe doradztwo to jednak nie wszystko. Większa część produktów najczęściej kupowanych przez klientów jest dostępna w sklepie. W innym przypadku wystarczy złożyć zamówienie i już po 24 godzinach (najpóźniej 48), towar można odebrać.
– Wysoka jakość farb dostępnych w sklepie i doradztwo to nasza największa duma – podkreśla pani Joanna Nosko, właścicielka przedsiębiorstwa. – Istotne jest też to, że mieszamy farby na miejscu, w sklepie, a przy zakupie większej ilości towaru, możliwy jest jego dowóz.
I jeszcze jedno: cena. Ta ostateczna zawsze podlega negocjacji i można ją dopasować do wymogów i potrzeb klienta. Ta elastyczność jest doceniana – zakupy w mieszalni farb Okson będą na każdą kieszeń.
Dostępność najwyższej jakości materiałów od polskiego producenta, firmy Pigment, to duży atut białostockiej mieszalni farb.
– Stawiamy na produkty dobre, trwałe i ekologiczne – dodaje Joanna Nosko. –Dostępne u nas farby są bardzo wydajne i oznaczają się dużą siłą krycia. Obecnie niewielu producentów stawia na fotokatalityczność, a Pigment jest jednym nich. My zaś jesteśmy dystrybutorem tego producenta na podlaskim rynku. Największymi atutami tego rodzaju farb jest ich samoczynne oczyszczanie, nietoksyczność, łatwość w utrzymaniu oraz gwarancja usuwania zanieczyszczeń z powietrza.
Kiedy wiemy już, co i jak malować, szukamy dobrych wykonawców. Kontakty do polecanych i sprawdzonych fachowców od lat współpracujących z Oksonem, dostaniemy w trakcie wizyty w sklepie.

Oferta nie od parady
W Oksonie znaleźć można bogatą gamę produktów, wśród których wymienić należy:
• farby wewnętrzne i fasadowe (Pigment, Feidal, Südwest)
• chemia budowlana ( Kosbud, Pigment, Alpol)
• gotowe masy szpachlowe ( Ekomas , Alpol, Franspol)
• elewacje i fasady ( Pigment, Kosbud)
• tapety z włókna szklanego (Feidal, Pigment, Erfurt)
• produkty do drewna : lakiery, impregnaty i emalie (Südwest, Feidal)
• produkty do metalu, na dachy i do konstrukcji stalowych ( Pigment, Feidal, Neotex)
• sprzedaż i wynajem agregatów malarskich i szpachlarskich ( Wagner, Titan)
• akcesoria i narzędzia malarskie ( Dynamic, Stalco, Blue Dolphin, Inter-S, PRO)
W ofercie firmy znajdują się również farby specjalistyczne, wykorzystywane w branży przemysłowej: służbie zdrowia czy przemyśle spożywczym. Okson, jako dystrybutor urządzeń marki Wagner, posiada w sprzedaży także agregaty malarskie i szpachlarskie, a zainteresowani mogą je wypożyczyć.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *