nieruchomoscipodlaskie.pl

Eko – System. Mieszkania warte zainteresowania

Dziś zabieramy Was do pełnego uroku miejsca. Przechadzając się ulicami Białegostoku docieramy do dzielnicy zabudowanej eleganckimi niskimi budynkami szeregowymi. W każdym budynku znajdują się 2-poziomowe mieszkania. To jedne z najbardziej niezwykłych mieszkań, jakie kiedykolwiek widzieliście: dwa poziomy z wydzieleniem strefy dziennej i nocnej, własny ogródek z wyjściem z salonu, przynależne miejsce postojowe, własna klatka schodowa, duże przeszklenia zapewniające dobre doświetlenie oraz możliwość montażu kominka. Każdy segment jest ogrodzony i zagospodarowany.

Tutaj dzięki przemyślanemu projektowi nawet przy 51m2 na dwóch kondygnacjach stworzono 3 pokoje, kuchnię, wc, łazienkę i 2 hole nie rozbudowując tym samym powierzchni mieszkania. Obok standardowych rozwiązań projektowych, istnieje możliwość nadania mu indywidualnego charakteru, poprzez dostosowanie go do swoich potrzeb. Takimi rozwiązaniami mogą być: zmiana aranżacji ścianek działowych i usytuowania instalacji wewnętrznych (bezpłatnie), czy też dodatkowo montaż funkcji „inteligentnego domu”. Powyższe zasady projektowania to wynik wieloletnich doświadczeń Spółki P.B. Eko-System, która buduje swoje inwestycje w oparciu o uwagi przekazywane przez klientów, uwzględniając ich potrzeby i preferencje. A wszystko to znajduje się na osiedlu zwanym „eko-osiedlem” przy ul. Puchalskiego.

Atrakcyjna cena

Mieszkania są dostępne w cenie już od 232.000zł, a korzystając z dofinansowania rządowego programu „MDM” można uzyskać dopłatę nawet do 75 000zł.

Jeśli szukacie własnego „M” o niewiarygodnie niskiej cenie, z niskimi kosztami eksploatacji, nie lubicie typowych bloków i nudzi Was gwar miasta zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Eko-System i odwiedzenia osiedla w dniach 7 i 8 października podczas organizowanych „Dni Otwartych” gdzie będziecie mogli przekonać się, że tak może prezentować się również Wasze mieszkanie.

Słów kilka o deweloperze

Dlaczego warto zaufać doświadczeniu oferowanym przez Spółkę Eko-System? Firma na rynku budowlanym istnieje od 1994 roku. Otrzymała wiele prestiżowych nagród świadczących o rzetelności i wiarygodności firmy, a największy sukces firmy to zadowolenie każdego klienta, polecanie swoim znajomym i rodzinie oraz powtórny zakup nieruchomości.
Szczegóły na www.eko-system.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *