nieruchomoscipodlaskie.pl

Zamieszkaj w zielonej okolicy

W sąsiedztwie terenów zielonych, ale przy jednoczesnym dobrym skomunikowaniu z centrum miasta. Urokliwe osiedle domów szeregowych Zielona Górka powstaje na granicy dwóch białostockich osiedli: Starosielce i Zielone Wzgórza. W ramach inwestycji realizowanej przy ulicy Weneckiej powstaje 29 budynków z pełną infrastrukturą. Dlaczego warto poznać bliżej szczegóły inwestycji? O najważniejszych jej aspektach przeczytamy poniżej.

Deweloper stawia na przestrzeń, stąd też przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji nie tylko duże domy, ale równie przestronne ogrody. Dodatkowo każdy ogród wyposażony został w praktyczne pomieszczenie gospodarcze o metrażu blisko 3 mkw., a jego głównym przeznaczeniem jest przechowywanie niezbędnych sprzętów.
– W naszej ofercie znaleźć można działki o powierzchni od ok. 200 do 550 mkw. Metraże domów też nie są małe. Segmenty środkowe mają powierzchnię od 188 do 204 mkw., natomiast w segmentach brzegowych metraż ten wzrasta do 216 mkw – mówi pani Anna, przedstawicielka dewelopera. Warto podkreślić, że dwie szeregówki brzegowe z III etapu posiadają nietypowe rozwiązanie, a mianowicie odrębny pokój na półpiętrze z własną łazienką.

Najwyższa jakość budownictwa

Głównym atutem inwestycji deweloperskiej jest wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, m.in. cegły ceramicznej z Lewkowa, od lat uznawanej za jeden z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów budowlanych. Do docieplenia elewacji i poddaszy stosuje się wełnę mineralną takich producentów jak Rockwool i Isoroc. Dodatkowo montuje się wysokiej jakości stolarkę drewnianą taką jak Sokółka, Fakro czy Gerda. To wszystko sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą mieć pewność, że zamieszkają w solidnie wykonanych budynkach.

Osiedle z przedszkolem

Mieszkańcom osiedla, którzy mają już rodziny i dzieci, przygotowano nie lada ułatwienie. Ogromnym plusem inwestycji jest uruchomienie Przedszkola Na Zielonej Górce. W tym dwukondygnacyjnym budynku z własnym placem zabaw, ogrodem warzywnym i boiskiem do gry w piłkę nożną, każdy przedszkolak może czuć się dobrze i w pełni bezpiecznie. Placówka ma szeroką ofertę zajęć dodatkowych; przyjmuje także dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności i oferuje im profesjonalną terapię.

Sprzedaż w toku

W III etapie budowy na osiedlu Zielona Górka powstaje 10 budynków – 8 z nich to segmenty środkowe, 2 – brzegowe. Jednak już na etapie budowy warto myśleć o zakupie domu. Dlaczego? To właśnie teraz można wprowadzić pewne zmiany w projekcie, o których się myśli. Warto dodać, że każdy potencjalny klient podczas zakupu może wybrać rozkład pomieszczeń z kilku proponowanych wariantów – i warto tę możliwość wykorzystać.

A jak wygląda rozkład domów?

– W zależności od rodzaju, znajduje się w nich pięć lub sześć pokoi, dwie garderoby oraz trzy, a nawet cztery łazienki – dodaje pani Anna. – Każdy segment posiada również garaż oraz użytkowe poddasze.
Ogromnym plusem inwestycji jest fakt, że domy położone są prostopadle do głównej ulicy, dzięki czemu do mieszkańców nie docierają odgłosy ruchu ulicznego. Bliskie sąsiedztwo lasu i terenów zielonych gwarantuje dodatkowo tak cenną ciszę i spokój.
Szczegółową ofertę domów szeregowych na osiedlu Zielona Górka warto poznać bliżej.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *