nieruchomoscipodlaskie.pl

Apartamenty „Ultra Sonata” – klasa, styl, nowoczesność

„Ultra Sonata” to kompleks dwóch budynków mieszkalnych. Apartamenty usytuowane są w dynamicznie rozwijającej się części osiedla Nowe Miasto, która doskonale skomunikowana jest ze śródmieściem oraz innymi dzielnicami Białegostoku. Bogata infrastruktura – liczne sklepy, lokale gastronomiczne i usługowe, dostępność obiektów oświaty i szkolnictwa, sprawiają, że jest to przestrzeń, w której energiczne, miejskie życie staje się przyjemniejsze.

Oferta firmy Rutkowski Development zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W „Ultra Sonacie” zaprojektowane zostały mieszkania o różnym metrażu. Są i niespełna 30 – metrowe kawalerki jak i apartamenty ponad 90 – metrowe. Tak więc swoje miejsce na Ziemi mogą znaleźć tu zarówno single jak i rodziny z dziećmi.

– Duże zainteresowanie pierwszym etapem Ultra Sonaty (Budynek E) spowodowało, że rozpoczęliśmy budowę i sprzedaż kolejnego. Na 7 piętrach Budynku D rozmieszczone zostaną 193 lokale mieszkalne od 30 do 90 m kw. Dzięki zróżnicowanym metrażom spełnią one wymagania zarówno rodzin szukających większych przestrzeni jak i osób ceniących kameralny klimat mniejszych mieszkań. Do każdego z nich przynależy balkon lub taras, a do części lokali usytuowanych na parterze także ogródek – mówi przedstawiciel firmy.

Na entuzjastów wschodów i zachodów słońca czeka natomiast  kilka apartamentów z przeszklonym zimowym ogrodem.

Szeroki wybór miejsc postojowych oraz komórek lokatorskich zapewni aż 6 hal garażowych, które usytuowane zostaną na dwóch poziomach – parterze i piwnicy.

Do dyspozycji mieszkańców oddany będzie wewnętrzny monitorowany dziedziniec, zagospodarowany różnorodną roślinnością. Będzie tam również raj dla najmłodszych – nowoczesny i kolorowy plac zabaw.

Standard wykończenia

Trzyszybowa stolarka okienna, parapety wykonane z kamienia naturalnego, wideodomofony

w każdym z mieszkań, wykończone z dbałością o każdy szczegół powierzchnie wspólne czy cichobieżne windy to standard, który na stałe wpisuje się w realizacje Rutkowski Development.. Projektanci tworząc unikalne budynki mieszkalne kierują się ideą, aby wszystkie składające się na nie elementy, kreowały spójną całość, co w konsekwencji przekłada się na komfort i wygodę życia mieszkańców.

Standard wykonania lokalu mieszkalnego obejmuje:

 • Stolarkę okienną PCV – trzyszybową
 • Drzwi wejściowe,
 • Posadzki betonowe,
 • Parapety granitowe,
 • tynki cementowo- wapienne kat. III,
 • ciepła i zimna woda z opomiarowaniem,
 • instalację elektryczną z przystosowaniem do zamontowania kuchenki elektrycznej,
 • instalację teletechniczną,
 • instalację wideodomofonową,
 • instalację kanalizacyjną,
 • instalację centralnego ogrzewania z urządzeniami pomiarowymi centralnego ogrzewania indywidualnych mieszkań, tj. ciepłomierzy.

A może na Antoniuku Fabrycznym?

Apartamenty na Nowym Mieście to  jedna z wielu realizowanych aktualnie inwestycji fiurmy Rutkowski Development. Kolejna to Apartamenty Antoniuk. Osiedle na Antoniuku to miejsce, w którym wszystko podporządkowano komfortowi mieszkańców. Na nabywców czekają trzy budynki, w których będzie ponad 200 różnorodnych mieszkań, a wszystko zaledwie 5 minut od ścisłego centrum miasta.

– Mieszkańcy tej części Białegostoku są w tej kwestii prawdziwymi szczęściarzami. Drzewa produkują tutaj tlen w naprawdę sporych ilościach. Miłośnicy spacerów i aktywnego spędzania czau na świeżym powietrzu – trafili pod dobry adres – mówi przedstawiciel firmy i dodaje, że tym, co odróżnia osiedla od innych inwestycji są charakterystyczne detale: kaskadowe tarasy oraz ogromne przeszklenia nadające budynkom fantastycznej, wizualnej lekkości.

Same budynki nie czynią jeszcze osiedla. Dlatego też przestrzeń wokół budynków została zagospodarowana tak, by  mieszkańcy mieli jak najlepszy komfort.

Do użytku mają wspaniały dziedziniec z urokliwymi alejkami spacerowymi i placem zabaw przeznaczonym dla dla najmłodszych mieszkańców.

Atutem tego miejsca jest również położenie. Stąd blisko jest naprawdę wszędzie – dojazd autobusem do centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut. Nieopodal są sklepy, galeria handlowa, przedszkola, szkoły i przychodnie.

O firmie

RUTKOWSKI DEVELOPMENT Sp. J. z sukcesem realizuje inwestycje budowlane na terenie zarówno województwa podlaskiego jak i na  Warmii i Mazurach od 1990r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz opierając się na wieloletnim doświadczeniu, spółka zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji deweloperskich.

Władze spółki z siedzibą w Ełku starannie wybierają miejsca dla nowych projektów deweloperskich, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych i funkcjonalności, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Jako priorytet przy realizacji każdego etapu przedsięwzięcia, stawiamy zadowolenie klienta a detal, często lekceważony, jest naszym znakiem firmowym. Wymienione działania połączone z nieprzerwanie doskonalonym systemem zarządzania wykwalifikowaną kadrą, daje efekt końcowy w postaci wysokich standardów mieszkań o niepowtarzalnym charakterze w bardzo konkurencyjnych cenach.

Bezpieczeństwo finansowe kupujących zapewnia stabilna pozycja ekonomiczna, wysoki kapitał spółki oraz silna pozycja na rynku budowana od wielu lat. Deweloper zdobył markę firmy solidnej i wymagającej, zaś zrealizowane obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne. Dodanie tych walorów wyznacza szybkie tempo wzrostu wartości zakupionych mieszkań i gwarancję udanej inwestycji.

Ełk, Giżycko, Węgorzwo…

W tych miastach także firma Rutkowski Development oferuje w sprzedaży mieszkania i apartamenty. W Ełku powstaje obecnie kameralny i nowoczesny Modern House, a ku ukończeniu jest kilku etapowy Komfort House. Projekty realizowane przez firmę są gwarancją idealnie rozplanowanych mieszkań położonych na nowoczesnych, komfortowych osiedlach.  Budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii, zapewniającej, poza bezpieczeństwem i trwałością, ekonomiczne koszty utrzymania. Wykończenie zewnętrznej elewacji i klatek schodowych stanowią wyłącznie szlachetne materiały, a gustowna kolorystyka podkreśla elegancki charakter obu inwestycji.

Apartamenty Przystań to najnowsza inwestycja firmy Rutkowski Development w Giżycku.

Budynek powstanie w symbiozie z okolicą, wzbogacając ją architektonicznie. Unikalny charakter budynku oddawać będą kaskadowe tarasy oraz duże przeszklenia, nadające wizualnej lekkości. Na sześciu kondygnacjach znajdziemy 83 apartamenty o powierzchni od 36 m2 do 100 m2.

W Giżycku do sprzedaży są jeszcze apartamenty z antresolami w bardzo eleganckim i prestiżowym Centrum House. Jak sama nazwa inwestycji wskazuje –  to ścisłe centrum pięknego miasta, jakim jest Giżycko. Unikalność inwestycji płynie bezpośrednio z lokalizacji przy ulicy 3 maja, gdzie wszystko jest w zasięgu ręki. Udogodnienia infrastruktury miejskiego centrum połączone są z bliskością terenów rekreacyjnych. Każdy odnajdzie tutaj bajeczne jeziora, tętniące życiem lasy i słoneczny, wakacyjny klimat.

Nova Port to najnowsza inwestycja w Węgorzewie. Budynek powstanie w symbiozie z okolicą, a jednocześnie wykorzystuje wszelkie, nowoczesne rozwiązania. Niesamowity charakter budynku oddawać będą duże przeszklenia, sprawiające, że mieszkania są wyjątkowo pięknie i przyjemnie doświetlone. W środku znajdziemy 88 mieszkań na pięciu kondygnacjach mieszkania o powierzchni od 33,65 m2 do 74,26 m2. W inwestycji przewidziane są również lokale usługowe.