nieruchomoscipodlaskie.pl

Farby od A do Z

Farby wewnętrzne, fasadowe, chemia budowlana od najlepszych producentów, gotowe masy szpachlowe, produkty do drewna, metalu, akcesoria i narzędzia malarskie… Czego tam nie ma! Wystarczy odwiedzić siedzibę firmy Okson, gdzie mieści się mieszalnia farb i sklep z farbami by przekonać się, jak wiele nieokrytych miejsc na mapie Białegostoku czeka na indywidualnego klienta. Aleja 1000-lecia P.P. 4 – ten adres warto zapamiętać.

Siła produkcji polskiej

Farby polskiego producenta, firmy Pigment, stanowią główny asortyment produktów malarskich dostępnych w białostockiej mieszalni farb Okson. Joanna Nosko, właścicielka przedsiębiorstwa, postawiła na najwyższą jakość farb produkowanych w Polsce już od ponad 40 lat. W ofercie znaleźć można jednak nie tylko farby Pigment, ale i szereg innych. Pełna paleta możliwości czeka więc na wszystkich zainteresowanych.
– Naszym klientom proponujemy dostęp do materiałów najwyższej jakości. Doskonale wiemy, jak wiele produktów dostępnych obecnie na rynku nie jest wystarczająco dobrych i trwałych, a przy tym przy ich produkcji nie myśli się ekologicznie. Farby w naszym sklepie stworzone są przede wszystkim z myślą o przyjaznym oddziaływaniu na środowisko. Są też bardzo wydajne i oznaczają się dużą siłą krycia. Obecnie niewielu producentów stawia na fotokatalityczność, a Pigment jest jednym nich. My z kolei jesteśmy dystrybutorem tego producenta na podlaskim rynku. Największymi atutami tego rodzaju farb jest ich samoczynne oczyszczanie, nietoksyczność, łatwość w utrzymaniu oraz gwarancja usuwania zanieczyszczeń z powietrza. To wszystko jest możliwe i dostępne właśnie na naszym lokalnym rynku – przekonuje pani Joanna.

Bogactwo oferty

W białostockiej mieszalni farb znaleźć można bogatą gamę produktów, wśród których wymienić należy:
• farby wewnętrzne i fasadowe (Pigment, Feidal, Südwest)
• chemia budowlana ( Kosbud, Pigment, Alpol)
• gotowe masy szpachlowe ( Ekomas , Alpol, Franspol)
• elewacje i fasady ( Pigment, Kosbud)
• tapety z włókna szklanego (Feidal, Pigment, Erfurt)
• produkty do drewna : lakiery, impregnaty i emalie (Südwest, Feidal)
• produkty do metalu, na dachy i do konstrukcji stalowych ( Pigment, Feidal, Neotex)
• sprzedaż i wynajem agregatów malarskich i szpachlarskich ( Wagner, Titan)
• akcesoria i narzędzia malarskie ( Dynamic, Stalco, Blue Dolphin, Inter-S, PRO)
W ofercie firmy znajdują się również farby specjalistyczne, wykorzystywane w branży przemysłowej: służbie zdrowia, przemyśle spożywczym czy przy pracach renowacyjnych zabytków. Produkty z przeznaczeniem do specjalnego zastosowania są zawsze poszukiwane na rynku. Jak się okazuje, ich ogromny wybór znaleźć można także na lokalnym rynku. A co cieszy się największym zainteresowaniem kupujących w Oksonie? Z pewnością tynki dekoracyjne i elewacyjne, farby przemysłowe oraz doskonałej jakości produkty do drewna, utożsamiane z asortymentem a naprawdę wysokiej półki – sygnowanych niemiecką jakością marki Südwest.

Po farby z marszu

Jak się okazuje, nie trzeba wiele, by wybrać najlepszą farbę z możliwych. Najlepszą opcją pozostaje odwiedzenie mieszalni farb Okson by przekonać się, że wystarczy opowiedzieć o swoich planach, a fachowi sprzedawcy doradzą jakie rozwiązania warto zastosować, a jakich unikać.
– Do nas może przyjść nie tylko osoba z gotowym pomysłem na przemalowanie konkretnych wnętrz, ale i bez takiego pomysłu – mówi Joanna Nosko. – Nawet największy laik otrzyma u nas informacje dotyczące sposobu malowania, rodzaju farby dostosowanego do oczekiwań oraz jej klasy, pomożemy dobrać też kolor i odpowiedniego rodzaju narzędzia malarskie. Praktyka pokazuje, że nie każdy wałek pozwoli na komfortowe malowanie bez poprawek i nieestetycznych efektów. Przekonamy też klientów, że farby dostępne w marketach nie równają się jakości, którą można dostać u nas. Mitem jest również lansowane przez wielu producentów jednowarstwowe malowanie. Ale o tym wszystkim poinformujemy już każdego zainteresowanego indywidualnie. Co ważne, większość produktów chętnie kupowanych przez klientów mamy w sklepie. W przypadku, gdyby czegoś nie było, składamy zamówienie i towar dostępny jest już po 24 godzinach (najpóźniej w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia). Wysoka jakość farb dostępnych w sklepie i doradztwo to nasza największa duma. Istotne jest też to, że mieszamy farby na miejscu, w sklepie, a przy zakupie większej ilości towaru, możliwy jest jego dowóz.
I jeszcze jedno: cena. Ta ostateczna zawsze podlega negocjacji i można ją dopasować do wymogów i potrzeb klienta. Ta elastyczność jest doceniana – zakupy w mieszalni farb Okson będą na każdą kieszeń.
W kompleksowym doradztwie oferowanym przez firmę zawierają się także kontakty do sprawdzonych wykonawców, którzy od lat współpracują z Oksonem. Klient mieszalni farb nie dość więc, że będzie wiedział jakie materiały wykorzystać do kompleksowego przeprowadzenia remontu, to dostanie także kontakt do polecanych specjalistów w obszarze wszystkich typów prac budowlanych.

10 lat doświadczenia

Branża budowlana pracownikom mieszalni farb Okson nie jest obca. Doświadczenie w sprzedaży farb to już 10 lat, z tym że wcześniejsze lata również związane były z działalnością w branży. Co ważne, oprócz bogatego wyboru asortymentu dostępnego w sklepie, odwiedzając firmę Okson można liczyć także na fachowe doradztwo techniczne i możliwość serwisowania sprzętu. Serwis to jednak nie wszystko. Firma oferuje w sprzedaży także agregaty malarskie i szpachlarskie, a zainteresowani mogą je wypożyczyć.

Wykonawcy doceniają jakość

Współpraca mieszalni farb Okson m.in. z cenionymi i popularnymi na białostockim rynku firmami – Birkbudem, Jaz-Budem, MARK-BUDEM świadczy o tym, że najwyższa jakość farb dostępna w sklepie doceniana jest przez tych, którzy zmieniają mapę Białegostoku i zapełniają ją inwestycjami mieszkalnymi. Swoim klientom proponują więc rozwiązania sprawdzone i sygnowane najwyższą klasą gwarantowaną przez cenionych producentów. Tę jakość poznać mogą także klienci indywidualni, którzy marzą o kompleksowym przemalowaniu domu czy mieszkania.
Z Oksonem współpracuje też UNIBEP wraz z oddziałem Unihouse w Bielsku Podlaskim, zajmującym się produkcją, sprzedażą i wysyłką domów modułowych do Norwegii. Nowoczesne budownictwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem także w Danii, Szwecji i Niemczech.

W skrócie

Wystarczy odwiedzić firmę Okson by przekonać się na własnej skórze, że przekraczając jej próg nawet bez konkretnego pomysłu na własne wnętrze, wyjść można nie tylko z wybranymi kolorami, ale również optymalną opcją dedykowaną naszym ścianom. A wszystko po to, by żyło się łatwiej, wszystkim. Ofertę mieszalni farb Okson po prostu warto poznać.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *