nieruchomoscipodlaskie.pl

Farby od A do Z

Farby wewnętrzne, fasadowe, chemia budowlana od najlepszych producentów, gotowe masy szpachlowe, produkty do drewna, metalu, akcesoria i narzędzia malarskie… Czego tam nie ma! Wystarczy odwiedzić siedzibę firmy Okson, gdzie mieści się mieszalnia farb i sklep z farbami by przekonać się, jak wiele nieokrytych miejsc na mapie Białegostoku czeka na indywidualnego klienta. Aleja 1000-lecia P.P. 4 – ten adres warto zapamiętać.

Siła produkcji polskiej

Farby polskiego producenta, firmy Pigment, stanowią główny asortyment produktów malarskich dostępnych w białostockiej mieszalni farb Okson. Joanna Nosko, właścicielka przedsiębiorstwa, postawiła na najwyższą jakość farb produkowanych w Polsce już od ponad 40 lat. W ofercie znaleźć można jednak nie tylko farby Pigment, ale i szereg innych. Pełna paleta możliwości czeka więc na wszystkich zainteresowanych.
– Naszym klientom proponujemy dostęp do materiałów najwyższej jakości. Doskonale wiemy, jak wiele produktów dostępnych obecnie na rynku nie jest wystarczająco dobrych i trwałych, a przy tym przy ich produkcji nie myśli się ekologicznie. Farby w naszym sklepie stworzone są przede wszystkim z myślą o przyjaznym oddziaływaniu na środowisko. Są też bardzo wydajne i oznaczają się dużą siłą krycia. Obecnie niewielu producentów stawia na fotokatalityczność, a Pigment jest jednym nich. My z kolei jesteśmy dystrybutorem tego producenta na podlaskim rynku. Największymi atutami tego rodzaju farb jest ich samoczynne oczyszczanie, nietoksyczność, łatwość w utrzymaniu oraz gwarancja usuwania zanieczyszczeń z powietrza. To wszystko jest możliwe i dostępne właśnie na naszym lokalnym rynku – przekonuje pani Joanna.

Bogactwo oferty

W białostockiej mieszalni farb znaleźć można bogatą gamę produktów, wśród których wymienić należy:
• farby wewnętrzne i fasadowe (Pigment, Feidal, Südwest)
• chemia budowlana ( Kosbud, Pigment, Alpol)
• gotowe masy szpachlowe ( Ekomas , Alpol, Franspol)
• elewacje i fasady ( Pigment, Kosbud)
• tapety z włókna szklanego (Feidal, Pigment, Erfurt)
• produkty do drewna : lakiery, impregnaty i emalie (Südwest, Feidal)
• produkty do metalu, na dachy i do konstrukcji stalowych ( Pigment, Feidal, Neotex)
• sprzedaż i wynajem agregatów malarskich i szpachlarskich ( Wagner, Titan)
• akcesoria i narzędzia malarskie ( Dynamic, Stalco, Blue Dolphin, Inter-S, PRO)
W ofercie firmy znajdują się również farby specjalistyczne, wykorzystywane w branży przemysłowej: służbie zdrowia, przemyśle spożywczym czy przy pracach renowacyjnych zabytków. Produkty z przeznaczeniem do specjalnego zastosowania są zawsze poszukiwane na rynku. Jak się okazuje, ich ogromny wybór znaleźć można także na lokalnym rynku. A co cieszy się największym zainteresowaniem kupujących w Oksonie? Z pewnością tynki dekoracyjne i elewacyjne, farby przemysłowe oraz doskonałej jakości produkty do drewna, utożsamiane z asortymentem a naprawdę wysokiej półki – sygnowanych niemiecką jakością marki Südwest.

Po farby z marszu

Jak się okazuje, nie trzeba wiele, by wybrać najlepszą farbę z możliwych. Najlepszą opcją pozostaje odwiedzenie mieszalni farb Okson by przekonać się, że wystarczy opowiedzieć o swoich planach, a fachowi sprzedawcy doradzą jakie rozwiązania warto zastosować, a jakich unikać.
– Do nas może przyjść nie tylko osoba z gotowym pomysłem na przemalowanie konkretnych wnętrz, ale i bez takiego pomysłu – mówi Joanna Nosko. – Nawet największy laik otrzyma u nas informacje dotyczące sposobu malowania, rodzaju farby dostosowanego do oczekiwań oraz jej klasy, pomożemy dobrać też kolor i odpowiedniego rodzaju narzędzia malarskie. Praktyka pokazuje, że nie każdy wałek pozwoli na komfortowe malowanie bez poprawek i nieestetycznych efektów. Przekonamy też klientów, że farby dostępne w marketach nie równają się jakości, którą można dostać u nas. Mitem jest również lansowane przez wielu producentów jednowarstwowe malowanie. Ale o tym wszystkim poinformujemy już każdego zainteresowanego indywidualnie. Co ważne, większość produktów chętnie kupowanych przez klientów mamy w sklepie. W przypadku, gdyby czegoś nie było, składamy zamówienie i towar dostępny jest już po 24 godzinach (najpóźniej w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia). Wysoka jakość farb dostępnych w sklepie i doradztwo to nasza największa duma. Istotne jest też to, że mieszamy farby na miejscu, w sklepie, a przy zakupie większej ilości towaru, możliwy jest jego dowóz.
I jeszcze jedno: cena. Ta ostateczna zawsze podlega negocjacji i można ją dopasować do wymogów i potrzeb klienta. Ta elastyczność jest doceniana – zakupy w mieszalni farb Okson będą na każdą kieszeń.
W kompleksowym doradztwie oferowanym przez firmę zawierają się także kontakty do sprawdzonych wykonawców, którzy od lat współpracują z Oksonem. Klient mieszalni farb nie dość więc, że będzie wiedział jakie materiały wykorzystać do kompleksowego przeprowadzenia remontu, to dostanie także kontakt do polecanych specjalistów w obszarze wszystkich typów prac budowlanych.

10 lat doświadczenia

Branża budowlana pracownikom mieszalni farb Okson nie jest obca. Doświadczenie w sprzedaży farb to już 10 lat, z tym że wcześniejsze lata również związane były z działalnością w branży. Co ważne, oprócz bogatego wyboru asortymentu dostępnego w sklepie, odwiedzając firmę Okson można liczyć także na fachowe doradztwo techniczne i możliwość serwisowania sprzętu. Serwis to jednak nie wszystko. Firma oferuje w sprzedaży także agregaty malarskie i szpachlarskie, a zainteresowani mogą je wypożyczyć.

Wykonawcy doceniają jakość

Współpraca mieszalni farb Okson m.in. z cenionymi i popularnymi na białostockim rynku firmami – Birkbudem, Jaz-Budem, MARK-BUDEM świadczy o tym, że najwyższa jakość farb dostępna w sklepie doceniana jest przez tych, którzy zmieniają mapę Białegostoku i zapełniają ją inwestycjami mieszkalnymi. Swoim klientom proponują więc rozwiązania sprawdzone i sygnowane najwyższą klasą gwarantowaną przez cenionych producentów. Tę jakość poznać mogą także klienci indywidualni, którzy marzą o kompleksowym przemalowaniu domu czy mieszkania.
Z Oksonem współpracuje też UNIBEP wraz z oddziałem Unihouse w Bielsku Podlaskim, zajmującym się produkcją, sprzedażą i wysyłką domów modułowych do Norwegii. Nowoczesne budownictwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem także w Danii, Szwecji i Niemczech.

W skrócie

Wystarczy odwiedzić firmę Okson by przekonać się na własnej skórze, że przekraczając jej próg nawet bez konkretnego pomysłu na własne wnętrze, wyjść można nie tylko z wybranymi kolorami, ale również optymalną opcją dedykowaną naszym ścianom. A wszystko po to, by żyło się łatwiej, wszystkim. Ofertę mieszalni farb Okson po prostu warto poznać.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *