nieruchomoscipodlaskie.pl

Przestronne hale magazynowo-produkcyjne na wynajem w Wasilkowie.

Wielofunkcyjne i duże hale w Wasilkowie czekają na wynajem

Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe S.A. oprócz lokali handlowych do wynajęcia w Białymstoku, posiada w ofercie również duże powierzchnie magazynowo-produkcyjne w Wasilkowie, z możliwością podziału na mniejsze moduły o wielkości 200, 300, 500 i 600 m2. Dzięki temu masz możliwość wynajęcia dokładnie tyle przestrzeni, ile aktualnie
potrzebujesz. Nie przepłacasz za niewykorzystane miejsce i masz pełną kontrolę nad kosztami wynajmu.

Duża powierzchnia lokali produkcyjno-magazynowych

Hale przez wiele lat zajmowane były przez duży zakład produkcyjny. W tej chwili od sierpnia 2023 r. dostępne są następujące powierzchnie:

  • 304,54 m2 z rampą załadunkową
  • 545,96 m2

    Wnętrza hal są przestronne i funkcjonalne, umożliwiając swobodną organizację przestrzeni według indywidualnych potrzeb najemców. Obiekty znajdują się na terenie przemysłowym, który jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Dzięki temu masz pewność, że Twoje mienie jest bezpieczne i chronione przez całą dobę. Szlaban na wejściu dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa, kontrolując dostęp do terenu jedynie dla uprawnionych osób.

Dogodna lokalizacja

Lokalizacja w planie zagospodarowania przestrzennego terenu gminy Wasilków przeznaczona jest pod działalność produkcyjną i magazynową. Obiekt położony jest w strefie przemysłowej przy ulicy Nadrzecznej 22 – ok. 8 km od centrum Białegostoku. W kompleksie znajdują się pomieszczenia produkcyjne, magazynowe, biurowe i socjalne. W bliskim sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe, takie jak Biedronka i Poczta Polska. To znacząco ułatwia zarówno zaopatrzenie Twojej firmy, jak i logistykę dostaw. Teren posiada znaczną ilość miejsc parkingowych przystosowanych do samochodów dostawczych oraz osobowych pracowników. Komfortowy dojazd do hal drogą asfaltową, wygodny również dla tirów.

Wyposażone i gotowe na wynajem magazyny

Hale są w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje. Posiadają wodociągowe i kanalizacyjne przyłącza do sieci miejskiej, co gwarantuje ciągłość dostaw wody oraz wygodne odprowadzanie ścieków. Centralne ogrzewanie zapewnia odpowiednią temperaturę wewnątrz pomieszczeń, co jest szczególnie istotne, zwłaszcza w okresach zimowych. Wentylacja grawitacyjna zapewnia natomiast przepływ świeżego powietrza, utrzymując zdrowe warunki pracy.

Zapewnione jest także zasilanie elektryczne z linii SN o maksymalnej mocy przyłączeniowej wynoszącej 0,8 MW. To wystarczająca ilość energii, aby zasilić zarówno linie produkcyjne, jak i wszelkie inne urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności. Dostęp do Internetu światłowodowego zapewni Ci szybki i niezawodny dostęp do sieci, co ułatwi zarządzanie przedsiębiorstwem i komunikację z klientami.

Dodatkowym atutem naszych magazynów jest możliwość przyłączenia się do linii gazowej o średnicy 125 mm. To doskonała opcja dla firm, które potrzebują gazu do swoich procesów produkcyjnych lub ogrzewania.


Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni na potrzeby szatni dla pracowników, pomieszczeń socjalnych oraz pomieszczeń biurowych. Dzięki temu możesz kompleksowo zadbać o komfort i wygodę swojego zespołu.


Jeśli szukasz atrakcyjnej cenowo przestrzeni produkcyjno-magazynowej blisko centrum Białegostoku, to obiekty w Wasilkowie są idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.


Skontaktuj się z przedstawicielem, aby poznać więcej szczegółów i umówić się na spotkanie.

O firmie:
Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe S.A. w Białymstoku powstało w ramach rządowego „Programu Budowy Sieci Rynków Hurtowych i Giełd Rolnych”. Jednym z głównych przedmiotów działalności Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego jest tworzenie sprzyjających warunków dla operatorów PCRT S.A. i ich klientów. Dążą do zapewnienia
optymalnego środowiska dla obrotu towarowego, sprzyjającego wzrostowi i rozwojowi biznesów związanych z sektorem rolniczym i przemysłowym. Spółka oferuje również wynajem różnego rodzaju powierzchni, w tym handlowych, magazynowych, produkcyjnych i biurowych. Dzięki zróżnicowanym pomieszczeniom, dostosowanym do indywidualnych potrzeb, Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe stwarza dogodne warunki dla prowadzenia działalności handlowej, logistycznej czy produkcyjnej.


Kontakt:
ul. Gen. Władysława Andersa 40 15-113 Białystok
Biuro Zarządu tel. (85)675-00-05
e mail: biuro@podlaskiecentrum.pl