nieruchomoscipodlaskie.pl

Inwestycje JAZ – BUD-u. Wybierz najlepszą lokalizację

JAZ–BUD jest jedną z najprężniej działających firm budowlanych na Podlasiu, a swoim zasięgiem obejmuje również województwo mazowieckie. Realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Architekci Jaz-Budu wiele starań dokładają do tego, by zaprojektować atrakcyjne i poszukiwane układy mieszkań a wyznacznikiem kolejnych inwestycji jest komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Architekci pracujący dla firmy Jaz-Bud wiele starań dokładają do tego, by zaprojektować atrakcyjne i poszukiwane układy mieszkań a wyznacznikiem kolejnych inwestycji jest komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Nowe Bojary

To jedna z wielu inwestycji firmy JAZ–BUD. Sukcesywnie powstaje w kwadracie ulic Ryskiej, Łąkowej, Kraszewskiego i Towarowej. Wyróżnia ją przede wszystkim najwyższy standard wykonania połączony z nowoczesnymi technologiami.

Naszym klientom proponujemy dostęp do szerokiej oferty powierzchni mieszkalnych, stąd też każdy może indywidualnie dopasować wybór mieszkania do potrzeb – mówi Dariusz Jaszczuk z białostockiej firmy Jaz-Bud.

Do dnia dzisiejszego zostały ukończone i oddane do użytkowania budynki A, B, C, D i E. Obecnie w sprzedaży są mieszkania i lokale usługowe z budynku G i budynku H. Pod koniec IV kwartału 2021 roku w ofercie pojawi się oferta mieszkań z budynku I.

Osiedle Nowe Bojary jest i będzie bardzo zróżnicowane. Decydować będą o tym różnorodne kształty i wysokości budynków, jak również zastosowane w nich rozwiązania architektoniczne.

W ofercie posiadamy mieszkania o różnorodnej architekturze i rozkładzie i metrażu, dzięki czemu kompleksowa i wymarzona aranżacja wnętrz nie sprawi najmniejszych kłopotów przyszłym mieszkańcom – dodaje Dariusz Jaszczuk.

Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od 27,02 m2 do 98,37 m2, a ich zróżnicowane rozkłady pozwalają na znalezienie mieszkania idealnego. Łącznie w trzech obecnie realizowanych budynkach znajdzie się ponad 500 mieszkań. W budynku znajdą się również podziemne garaże wielostanowiskowe z miejscami parkingowymi a także komórki lokatorskie. Ceny mieszkań zaczynają się już od 6400,00 zł/m2

Osiedle Novowarszawska

To świetnie zlokalizowany kameralny nowy projekt mieszkaniowy w ofercie Jaz–Budu. Niska, nowoczesna i elegancka forma architektoniczna budynków będzie doskonale współgrać z najbliższym otoczeniem, a tradycyjna technologia łączyć się będzie z najwyższą jakością wykonania.

Mocną stroną nowobudowanego osiedla będzie bliskość planowanych Bulwarów Dolistówki – pierwszego tej wielkości nowego parku w Białymstoku, którego przestrzeń zielona, wzbogacona o ścieżki spacerowe, place zabaw, mostki przez rzekę Dolistówkę oraz liczne obiekty małej architektury parkowej, zapewni przyszłym mieszkańcom doskonałe miejsce do wypoczynku i relaksu oraz spędzania czasu z rodziną.

Tam, gdzie cichną odgłosy wielkiego miasta, otwiera się zielona perspektywa życia. W takim miejscu, w otoczeniu zieleni i w zgodzie z naturą, powstanie Osiedle Novowarszawska. Miejsce z zielonym charakterem dla wszystkich tych, którzy po pracy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu.

– Nasza propozycja to zespół 3 piętrowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z podziemnymi miejscami parkingowymi położony u zbiegu ul. Nowowaszawskiej i ul. Ciołkowskiego w dzielnicy Dojlidy w Białymstoku. Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu pozwolą na dopasowanie powierzchni do indywidualnych potrzeb, a system wentylacji zadba o dobry klimat we wnętrzach. Część mieszkań zlokalizowanych na parterze będzie posiadać zielone ogródki, zaś na wyższych kondygnacjach każde z mieszkań przestronne balkony – mówi Dariusz Jaszczuk.

W 2021 roku developer planuje oddać dla przyszłych mieszkańców dwa 3-piętrowe budynki. W pierwszym znajdować się będzie 88 w drugim 66 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach i rozkładach.

Wierzbowa park

To budynek o nowoczesnej i niepowtarzalnej w tej części Polski architekturze, gdzie naprawdę każdy, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie.

Idea stworzenia budynku przyjaznego mieszkańcom, spełniającego najwyższe wymagania towarzyszy od początku realizacji projektu. Doskonale zaprojektowane mieszkania oraz przestronne i dopracowane w każdym szczególe części wspólne budynku (w tym wewnętrzne zielone patio) zaspokoją najwybredniejsze gusta.

Niewątpliwym walorem inwestycji jest jej położenie – u zbiegu ulicy Antoniukowskiej i Wierzbowej. Zapewnia ono wyśmienite połączenie drogowe z centrum oraz innymi częściami miasta. Dzięki znakomitej lokalizacji inwestycji przyszli mieszkańcy będą cieszyć się dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W okolicy inwestycji można znaleźć sklepy spożywcze, punkty handlowo-usługowe, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, gabinety stomatologiczne czy apteki.

W budynku przy ulicy Wierzbowej znajdują się mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe. Zadbano o wysoki standard wykończenia budynku oraz jego części wspólnych. W każdym lokalu jest zasilanie 3-fazowe (brak instalacji gazowej). W każdej klatce schodowej są po dwie windy, wyjątek stanowią klatki pięciopiętrowe.

Priorytetem działalności deweloperskiej firmy Jaz-Bud jest sprostanie indywidualnym wymaganiom każdego Klienta. Stąd też każdy z kupujących, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej architektury budynku, będzie mógł tak zaaranżować wnętrze, by spełniało ono nawet te najbardziej rygorystyczne wymagania estetyczne i funkcjonalne.

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ–BUD Sp. z o.o. powstało w marcu 1998 roku. Obecnie stanowi Grupę JAZ-BUD, która prowadzi działalność deweloperską oraz realizuje generalne wykonawstwo na terenie województwa podlaskiego oraz mazowieckiego.

KONTAKT:

JAZ–BUD Sp. z o.o. Sp.j.

ul. Świętokrzyska 3

15-843 Białystok

tel. 85 651 49 49