nieruchomoscipodlaskie.pl

BPN Białostocki Panel Nieruchomości #2 – Kryzys? Wykorzystaj to!

Miejsce pełne ciekawych ludzi i niezbędnej wiedzy? Tym właśnie będzie Hampton by Hilton Białystok już 30 marca! 😀

Na wydarzeniu zagoszczą niesamowite osoby z dawką znakomitej wiedzy odnośnie rynku nieruchomości. Jednym z prelegentów wydarzenia będzie NOTUS Finanse. To ceniona firma pośrednictwa finansowego w Polsce, oferująca bogaty wybór produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych. Zespół ekspertów NOTUS Finanse pomaga klientom w wyborze najlepszej oferty spośród kilkunastu banków, z którymi firma współpracuje od wielu lat, dbając o wszystkie formalności i zgodność dokumentów. Firma wyróżnia się wysoką jakością obsługi klienta i profesjonalnym podejściem, co czyni z niej zaufanego partnera do znalezienia najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Chcielibyśmy również wspomnieć o Biurze Nieruchomości In-Home. To prężnie rozwijające się biuro nieruchomości z Białegostoku, które kładzie nacisk na wartości, takie jak uczciwość, kompleksowość i elastyczność. Zespół In-Home ma wieloletnie doświadczenie w branży i odnosi sukcesy w obrocie nieruchomościami komercyjnymi oraz w marketingu szeptanym. Klienci chwalą In-Home za profesjonalizm, dobry kontakt i skuteczne działanie. Firma oferuje nie tylko pośrednictwo w zakupie, sprzedaży i najmie nieruchomości, ale także zapewnia bezpieczeństwo prawnego i rozsądne inwestowanie dla zysków.

Nie możemy również pominąć ostatniego prelegenta, czyli Wojciecha Kiełsy. To właściciel firmy Kiełsa Investments, jest inwestorem i przedsiębiorcą z dużym doświadczeniem w handlu nieruchomościami na Podlasiu. Od kilku lat zajmuje się „flipowaniem”, czyli kupowaniem nieruchomości, remontowaniem ich i sprzedawaniem z zyskiem. Dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy odniósł wiele sukcesów w tej dziedzinie i zarobił siedmiocyfrowe kwoty. Jest również znany z udziału w programie na YouTube o tematyce biznesowej. Obecnie poszukuje nowych możliwości inwestycyjnych i współpracy, a także rozwija swoją działalność na rynku mazowieckim. Na wydarzeniu będzie miał okazję rozmowy z uczestnikami i zaprzyjaźnionymi przedstawicielami innych firm nieruchomościowych.

Nie może Cię tam zabraknąć! AskDom i Nieruchomości Podlaskie jako partnerzy medialni serdecznie zapraszają wszystkie osoby, które chcą wzbogacić swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://www.facebook.com/events/770659394734193

Całkowity zysk z wydarzenia zostanie przekazany FUNDACJI POMÓŻ IM! Bilety znajdziecie tutaj https://tiny.pl/w87sz