nieruchomoscipodlaskie.pl

Innowacyjne budownictwo w dogodnej lokalizacji

Ciepła 38 – żyj zielono!

Firma Asko prezentuje dogodną inwestycję stworzoną dla osób, które szczególną uwagę poświęcają ponadczasowej architekturze i designie. Osiedle przy ulicy Ciepłej w Białymstoku posiada wiele dogodności stworzonych również dla rodzin z dziećmi. Funkcjonalność jak i bezpieczeństwo idą z sobą w parze – poznaj bliżej tę inwestycję w urokliwej okolicy.

Dogodności inwestycji

Nie da się ukryć, że największą dogodnością tej inwestycji jest lokalizacja. Osiedle powstaje przy ulicy Ciepłej, tuż niedaleko galerii Jurowieckiej. Jest to samo centrum stolicy Podlasia, dzięki czemu dojazd do wszystkich placówek jest znacznie ułatwiony, niezależnie czy jest to lekarz, galeria handlowa czy różnego rodzaju sklepy. Lokalizacja pozwala nam podziwiać tętniące życiem miasto Białystok. Komunikacja autobusowa w centrum stolicy Podlasia jest bardzo rozbudowana, co pozwala nam swobodnie przemieszczać się po całym mieście. Nieopodal znajduje się wiele szkół, abyśmy mogli zadbać o edukację naszych pociech. 

Kolejnym aspektem, który znacznie wpływa na jakość inwestycji, jest architektura. Budynki zostały zaprojektowane z wielką dbałością o każdy szczegół, a design jest bardzo nowoczesny, co sprawia, że budynek jest przyjemny dla oka. Wykorzystane zostały również ekologiczne instalacje fotowoltaiczne. Na dachach budynku znajduje się mnóstwo zieleni, co znacznie podnosi walory użytkowe inwestycji oraz sprawia, że jest bardziej rozpoznawalna. Wzbogacenie budynku o dużą ilość zieleni w naturalny sposób oczyszcza nasze powietrze z zanieczyszczeń oraz różnego rodzaju pyłów, które mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Budynek posiada energooszczędne oświetlenie budynku, które wraz z panelami fotowoltaicznymi znacznie zmniejszają koszty elektryczne. 

Osiedle przy ulicy Ciepłej posiada również parkingi podziemne, dzięki którym będziemy mieli zapewnione miejsca parkingowe, a warunki pogodowe nie będą stanowiły żadnego problemu. To Ty odpowiadasz za to czy miejsce postojowe jest Ci potrzebne, przy zakupie swojej nieruchomości. Znajdują się tam również stacje elektryczne, które zostały stworzone z myślą o przyszłości, w której dbałość o środowisko znacznie wzrośnie, a coraz większe grono osób, zdecyduje się na jazdę pojazdem elektrycznym. 

Do naszej dyspozycji jest również zielone patio, na którym znajduje się całkowicie bezpieczny plac zabaw, stworzony z myślą o najmłodszych lokatorach inwestycji. Patio jest również wzbogacone w wiele ławek, które umożliwiają odpoczynek na świeżym powietrzu. 

Mieszkania w apartamentowcach

Budynki składają się z 6/7 pięter, na które w bardzo wygodny sposób można dojechać windą. Metraż mieszkań jest bardzo różnorodny, dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Rozplanowanie pomieszczeń należy tylko i wyłącznie do naszej inicjatywy i założeń. Wiele z mieszkań posiada balkony, a część z nich także tarasy. Budynek zawiera przestronne okna, dzięki czemu nasze pomieszczenia będą odpowiednio oświetlone, a my będziemy w stanie cieszyć się przepięknym widokiem zieleni za oknem. Do mieszkań przynależą także komórki lokatorskie. Jest to doskonały schowek na wiele przedmiotów, na które nie znajdziemy miejsca w swoim mieszkaniu. Dodatkowe pomieszczenie możemy dokupić do naszego mieszkania. Nieruchomość składa się od 1 do 4 pokoi. Jest to bardzo obszerny wybór, którego możemy dokonać podczas zakupu. Mieszkania zostały wykończone z wykorzystaniem produktów wysokiej jakości oraz przez specjalistów, którzy doskonale znają się na budownictwie wykończeniowym. Dzięki temu mamy pewność, że nasze wnętrze spełnia warunki najwyższej jakości, a ich trwałość nie podlega wątpliwości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań, którą znajdziemy na stronie Askosa.pl. Nie zwlekaj dłużej i już dziś spełnij swoje marzenia odnośnie ekologicznego mieszkania, z wyjątkowym designem. 

Firma Asko

Działalność firmy trwa od roku 2005, natomiast z branżą budowlaną związana jest od 20 lat. Ma to znaczny wpływ na podejmowane przez nich decyzje, dzięki czemu firma prężnie się rozwija. Asko zajmuje się tworzeniem osiedli mieszkaniowych od A do Z, a także realizacja obiektów komercyjnych. Wykorzystują materiały wysokiej jakości, które również wpływają na komfort, trwałość oraz jakość nieruchomości. 

Firma posiada kompleksową gamę usług, które odejmą nam wiele obowiązków, dzięki czemu poczujemy się dopieszczeni oraz docenieni. Zaufało im wiele osób, dzięki czemu mamy pewność o rzetelności i jakości firmy Asko. 

Anna Trzeszczkowska

O firmie

Adres:

ul. Brukowa 28 lok. 1

15-889 Białystok

Numer telefonu:

85 749 60 20

Email:

biuro@askosa.pl

Godziny pracy:

8.30 – 16.30 Pn – Pt