nieruchomoscipodlaskie.pl

Nietuzinkowe inwestycje Yuniversalu Podlaskiego

Yuniversal Podlaski oferuje klientom bogaty wybór mieszkań w Białymstoku, Warszawie, Ełku, Suwałkach i Łodzi oraz największy na Podlasiu wachlarz lokali mieszkalnych i usługowych. Wybór ofert tego dewelopera zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Rozpoczynając nowe inwestycje Yuniversal Podlaski kieruje się różnorodnością lokalizacji i klasyczną formą, by z biegiem lat mogły nadal sprostać wymaganiom i potrzebom.

– W naszej pracy pomagamy Klientom w dokonywaniu najważniejszych wyborów – dotyczących miejsc, w których będą mieszkać przez wiele lat. Doskonale wiemy, jak ważny jest zakup nowego domu, mieszkania, czy lokalu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas obiekty spełniały wymagania i potrzeby ich użytkowników. Udało nam się zyskać zaufanie Klientów – najlepiej świadczą o tym pozytywne opinie osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości w naszej firmie oraz to, że po latach wracają do nas po zakup następnych – mówi Antoni Piekut, prezes Yuniversalu Podlaskiego.

Dowodem na szczerość tych słów są dwie najnowsze inwestycje, które są aktualnie w ofercie dewelopera. Jest to Kamienica Starobojarska i wciąż rozrastające się osiedle Dolina Cisów.

Zamieszkaj w nowoczesnej Kamienicy w centrum Białegostoku

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w centrum miasta, a także o ciszy, spokoju i bezpieczeństwie? Cenisz historyczną przestrzeń miasta i wizualny powrót do przedwojennych korzeni? Trafiłeś idealnie. Yuniversal Podlaski rozpoczął unikalną inwestycję. To Kamienica Starobojarska.

Kamienica Starobojarska to absolutna nowość w ofercie YP. Powstaje w odległości zaledwie kilkuset metrów od ścisłego centrum miasta, na obrzeżach historycznej dzielnicy Białegostoku Bojary – na rogu ulic Starobojarskiej i Łąkowej.

– W sześciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 60 mieszkań o powierzchni od 25 do 109 mkw., a także cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie. W garażu wielostanowiskowym na poziomie -1 przewidziano miejsca postojowe. Na parterze budynku funkcjonować będzie 7 lokali usługowych – mówi Hubert Piekut, przedstawiciel Yuniversalu Podlaskiego.

Dojazd z ulicy Starobojarskiej do centrum Białegostoku zajmuje mniej niż dwie minuty. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe i lokale gastronomiczne, a w odległości 300 metrów – Galeria Jurowiecka. Mieszkańcy kamienicy będą mogli również korzystać z rozbudowanej infrastruktury osiedla Bojary i osiedla Sienkiewicza, na którą składają się szkoły i przedszkola oraz miejskie instytucje.

Niebanalna architektura nawiązuje do historii Białegostoku, a w połączeniu z nowoczesnością powstanie miejsce dla osób ceniących sobie komfort i piękno. Na elewacji budynku zostanie zamontowany medalion upamiętniający fakt, iż w przeszłości na terenie nieruchomości znajdował się budynek, w którym przebywał marszałek Józef Piłsudski.

Zamieszkaj w Dolinie Cisów

Na pograniczu Białegostoku i Wasilkowa od kilku lat powstaje miejsce niezwykłe. To osiedle Dolina Cisów, które realizuje Yuniversal Podlaski. Kilkanaście budynków już zostało oddanych do użytku, aktualnie powstają następne.

Elementem wyróżniającym Dolinę Cisów jest przyjazna mieszkańcom zabudowa. Osiedle składa się z nowocześnie zaprojektowanych czteropiętrowych kameralnych budynków mieszkalnych. Każdy znajdujący się na osiedlu budynek mieszkalny został wyposażony w szybkie i cichobieżne windy. Lokale mieszkalne zlokalizowane w parterze posiadają tarasy o powierzchni od 19 do nawet 122m2. Ponadto wszystkie budynki posiadają garaże podziemne. Warto podkreślić, że w cenie mieszkania kupujący otrzymuje komórkę lokatorską.

Dolina Cisów to także rozbudowana infrastruktura. Na terenie osiedla funkcjonują: dwa sklepy spożywcze, sklep ze zdrową żywnością, bar bistro, przychodnia lekarska, apteka, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny z solarium, a także dwa żłobki dla dzieci oraz przedszkole. Na osiedlu znajduje się również duży parking dla mieszkańców, a bezpośrednio przy nim – przystanek komunikacji miejskiej w I strefie.

Ruszył VIII etap w ramach, którego zrealizowane zostaną cztery budynki. Do ich wykończenia zostaną użyte materiały wysokiej jakości – na klatkach schodowych pojawią się naturalne kamienne okładziny. W budynkach znajda się lokale mieszkalne o metrażu od 34 nawet do 82 m2.Termin zakończenia realizacji inwestycji w etapie VIII to III kwartał 2021 r.

O FIRMIE

Yuniversal Podlaski to prawie 20 lat działalności pod własną marką i ponad 30 lat doświadczenia w branży deweloperskiej w Polsce. Prezesem firmy jest Antoni Piekut, współwłaściciel działającej od 1991 r. spółki Wersal Podlaski. Zespół pracowników Yunversalu tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych realizacji są liczne nagrody. Są wśród nich Diamenty Forbesa oraz Gazele Biznesu, a także takie tytuły jak Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku.
KONTAKT:

Biuro Sprzedaży Białystok

Białystok, ul. Piękna 3

tel.: 85 747 30 30

e-mail: bialystok@yp.com.pl