nieruchomoscipodlaskie.pl

Nowe Bojary = nowe życie

Osiedle Nowe Bojary to inwestycja z oferty białostockiej firmy JAZ-BUD. To przykład przemyślanego projektu w doskonałej lokalizacji. Wyróżnia go najwyższy standard wykonania połączony z nowoczesnymi technologiami. Powstające Osiedle Nowe Bojary dedykowane jest tym, którzy szukają wyjątkowych mieszkań w maksymalnie komfortowej lokalizacji. Aktualnie powstaje budynek H. Znajdą się w nim mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe.

JAZ–BUD jest jedną z najprężniej działających firm budowlanych na Podlasiu, a swoim zasięgiem obejmuje również województwo mazowieckie. Realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne. Architekci firmy JAZ-BUD wiele starań dokładają do tego, by zaprojektować atrakcyjne i poszukiwane układy mieszkań a wyznacznikiem kolejnych inwestycji jest komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Architekci pracujący dla firmy Jaz-Bud wiele starań dokładają do tego, by zaprojektować atrakcyjne i poszukiwane układy mieszkań a wyznacznikiem kolejnych inwestycji jest komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Nowe Bojary to jedna z wielu inwestycji firmy JAZ–BUD. Sukcesywnie powstaje w kwadracie ulic Ryskiej, Łąkowej, Kraszewskiego i Towarowej. Wyróżnia ją przede wszystkim najwyższy standard wykonania połączony z nowoczesnymi technologiami.

– Naszym klientom proponujemy dostęp do szerokiej oferty powierzchni mieszkalnych, stąd też każdy może indywidualnie dopasować wybór mieszkania do potrzeb – mówi Dariusz Jaszczuk z białostockiej firmy Jaz-Bud.

Do dnia dzisiejszego zostały ukończone i oddane do użytkowania budynki A, B, C, D i E. Obecnie w sprzedaży są mieszkania i lokale usługowe z budynku G i budynku H. Na początku 2022 roku w ofercie pojawi się oferta mieszkań z budynku I.

BUDYNEK H

* Mieszkania od 28,12m2 do 68,21m2

* Lokale usługowe od 42,12m2 do 120,22m2

* Miejsca parkingowe pod budynkiem w cenie już od 30 000,00 złotych (w zależności od powierzchni)

* Komórki lokatorskie w cenie już od 4 000,00 złotych (w zależności od powierzchni)

Planowane terminy odbioru mieszkań

Etap I (mieszkania od Nr 1 do Nr 84) – od 31 grudnia 2022 roku

Etap II (mieszkania od Nr 85) – od 30 kwietnia 2023 roku

Obowiązek zakupu miejsca parkingowego do każdego mieszkania o powierzchni powyżej 40m2.

Osiedle Nowe Bojary jest i będzie bardzo zróżnicowane. Decydować będą o tym różnorodne kształty i wysokości budynków, jak również zastosowane w nich rozwiązania architektoniczne.

– W ofercie posiadamy mieszkania o różnorodnej architekturze i rozkładzie i metrażu, dzięki czemu kompleksowa i wymarzona aranżacja wnętrz nie sprawi najmniejszych kłopotów przyszłym mieszkańcom – dodaje Dariusz Jaszczuk.