nieruchomoscipodlaskie.pl

Cisza, rekreacja i przyroda na wyciągnięcie ręki

Budmex to firma deweloperska, która w Choroszczy jest doskonale znana i ceniona za jakość i precyzję realizacji. W ofercie dewelopera są zarówno domy jednorodzinne jak i bloki. Co więcej budownictwo wielorodzinne to w Choroszczy ewenement. Przez ostanie czterdzieści lat w mieście nie powstał praktycznie żaden blok. Pierwszy blok na osiedlu Zacisze zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale tego roku.

Zielone Ogrody – zielone życie

Osiedle Zielone Ogrody powstaje u zbiegu ulic 3 Maja i Rumiankowej w Choroszczy. To kompleks 37 budynków jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni całkowitej 132,2 m2. W każdym zaplanowano 5 pokoi, w tym duży salon z kuchnią i jadalnia, 4 sypialnie lub 3 sypialnie z możliwością wygospodarowania garderoby, 2 łazienki, wiatrołap, kotłownię, garaż.

– Miejsce wyróżnia bardzo urokliwa, spokojna okolica otoczona zielenią oraz niską jednorodzinną zabudową – mówi Krzysztof Otapowicz, developer i prezes firmy Budmex w Choroszczy i dodaje, że budynki są energooszczędne, ponieważ po zastosowaniu odpowiednich materiałów, zużywao wiele mniej energii potrzebnej do ogrzania wnętrza.

Kolejnym atutem jest nowoczesna architektura. Kompaktowo-minimalistyczna bryła jest naprawdę spełnieniem marzeń o własnym domu z ogrodem.

– Jakość i ergonomia, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności – to powinno zachęcić przyszłych mieszkańców – mówi Krzysztof Otapowicz.

Osiedle Zacisze

Osiedle Zacisze zlokalizowane jest praktycznie w centrum Choroszczy, która doskonale jest skomunikowana z Białymstokiem. Kursuje to autobus białostockiej komunikacji miejskiej, a dojazd samochodem zajmuje kilkanaście minut.

Osiedle będzie zlokalizowane w przepięknych okolicznościach przyrody w otoczeniu zieleni. W bezpośrednim sąsiedztwie są sklepy, urzędy, przychodnie, szkoły, przedszkola, żłobki. Na obrzeżach miasta przy ulicy Branickiego powstała plaża miejska wraz z placem zabaw, siłownią i miejscami do grillowania. W sezonie to miejsce tętni życiem. Dodatkowo w Choroszczy od kilku dni działa pierwsza profesjonalna siłownia, jest też stadion miejski. Otoczone zielenią ścieżki dla pieszych, ścieżki rowerowe, parkingi, plac zabaw, skate park i jeszcze tężnia – tak jeszcze w tym roku będą wyglądać bulwary e w Choroszczy.

Oferta obejmuje docelowo 6 segmentów wielorodzinnych z około 200 mieszkaniami, budowanych w trzech odrębnych etapach. Wszystkie budynki wyposażone będą w pojemne, przestronne windy z 1000 kg udźwigiem. Metraże w przedziale od 26 m2 kawalerki do 106 m2 apartamenty. Każde mieszkanie w stanie deweloperskim będzie posiadać instalację elektryczną, wideofony z dużym wyświetlaczem, tynki, wentylacje mechaniczną, posadzki, piony wodno-kanalizacyjne, włoskie parapety, duży balkon, a niektóre tarasy, bądź na parterze ogródki.

Budynki o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych, stonowanej elewacji w technologii styropian- tynk silikonowy z boniami. Okna trzyszybowe w dwóch odcieniach: kolor antracytowy – parter i czwarte piętro, kolor drewna- pozostałe trzy piętra. Balkony zakończone zostaną szklaną balustradą osadzoną na mocowaniach ze stali kwasowej, które nadadzą smaku całej tej kompozycji. Przestrzeń wokół zaprojektowano jako wypoczynkową i rekreacyjną, z placem zabaw dla dzieci oraz licznymi nasadzeniami roślinnymi. Pomyśleliśmy również o odpowiedniej ilości

– Mieszkania w Choroszczy cieszą się wielkim powodzeniem. Bloki z etapu A i B zostały już wyprzedane. Aktualnie trwa przedsprzedaż budynku D, a w przyszłym roku rozpoczniemy budynek C i wtedy ruszy z przedsprzedaż – mówi prezes Budmexu.

Planowane są 2 place zabaw, ciąg zieleni publicznej, parkingi, lokale usługowe, które ułatwią oraz umilą funkcjonowanie w osiedlowej społeczności.

O FIRMIE

Firma „BUDMEX” specjalizuję się w budownictwie jedno i wielorodzinnym na terenie województwa Podlaskiego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zastosowaniu najlepszej jakości materiałów, zapewnia solidność, a zarazem szybkość świadczonych usług. Stawia na doświadczonych specjalistów branży budowlanej, remontowo-budowlanej i instalatorsko-wykończeniowej. Współpracuje z najlepszymi architektami regionie. „BUDMEX” wyróżnia się na rynku wysokim standardem realizacji projektów.

KONTAKT

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

ul. 3 Maja 14 Choroszcz

biuro@budmex.net
tel. 791 767 022