nieruchomoscipodlaskie.pl

Komfortowa lokalizacja w przystępnej cenie

Zbieg ulic Ryskiej, Łąkowej i Towarowej w Białymstoku to inwestycja mieszkaniowa tworzona przez białostocką firmę Jaz-Bud. Co sprawia, że jest tak wyjątkowa? To przede wszystkim najwyższy standard wykonania połączony z nowoczesnymi technologiami. Budynki powstające na osiedlu Nowe Bojary dedykowane są tym, którzy szukają wyjątkowych mieszkań w maksymalnie komfortowej lokalizacji.

Osiedle Nowe Bojary to zespół nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych, położonych w atrakcyjnej okolicy – tuż przy granicy historycznej dzielnicy Bojary. Przedsięwzięcie zaprojektowane i budowane przez doświadczonych inżynierów współpracujących z przedsiębiorstwem budowlanym Jaz-Bud jest wynikiem zapotrzebowania wszystkich przyszłych mieszkańców.

Jakość i lokalizacja priorytetem

Osiedle „Nowe Bojary” powstają w samym sercu miasta, w miejscu wyjątkowym i niezwykłym. Na próżno by szukać podobnego miejsca w Białegostoku. Tu przeszłością łączy się z nowoczesnością. W cieniu starych, blisko stuletnich budynków i wąskich uliczek, powstaje nowoczesny kompleks mieszkalny. Bojary łączą w sobie zalety miasta tętniącego życiem i uroki kameralnej dzielnicy.
– Dzięki zaadoptowaniu terenów pofabrycznych jesteśmy w stanie realizować wyjątkową koncepcję bez ingerencji w zabytkową zabudowę. Wysokość budynków nowego osiedla będzie nawiązywała do istniejącej już zabudowy od ul. Kraszewskiego. Wielostanowiskowe parkingi podziemne pozwolą zaprojektować na powstającym osiedlu dużą ilości zieleni i obiektów małej architektury oraz zminimalizują ruch samochodowy na terenie kompleksu, dając komfort ciszy i spokoju – mówi Dariusz Jaszczuk z białostockiej firmy Jaz-Bud. – Nowoczesne rozwiązania techniczne i najwyższej jakości materiały wykończeniowe to wizytówka naszej firmy. Nowe osiedle ma stać się wzorem przemyślanego projektu i doskonałego wykonania.
Do dnia dzisiejszego zostały ukończone budynki A, B i C. Obecnie w sprzedaży jest budynek E, którego zakończenie planowane jest w III kwartale 2018 roku oraz budynek D, którego zakończenie planowane jest na III kwartał 2019 roku.
– Naszym klientom proponujemy dostęp do szerokiej oferty powierzchni mieszkalnych, stąd też każdy może indywidualnie dopasować wybór mieszkania do potrzeb – mówi Dariusz Jaszczuk z białostockiej firmy Jaz-Bud.

Innowacyjność ponad wszystko

Osiedle Nowe Bojary jest i będzie bardzo zróżnicowane. Decydować będą o tym różnorodne kształty i wysokości budynków, jak również zastosowane w nich rozwiązania architektoniczne. – W ofercie posiadamy mieszkania o różnorodnej architekturze i rozkładzie i metrażu, dzięki czemu kompleksowa i wymarzona aranżacja wnętrz nie sprawi najmniejszych kłopotów przyszłym mieszkańcom – dodaje Dariusz Jaszczuk.
W budynku znajdą się zarówno mieszkania jedno-, jak i dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowe. Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od 27,65 do 80,43 mkw., a ich zróżnicowane rozkłady pozwalają na znalezienie mieszkania idealnego.
Nie jest jednak tak, że oferta przedsiębiorstwa Jaz-Bud kończy się na mieszkaniach. W budynku znajdą się również lokale usługowe oraz podziemne garaże wielostanowiskowe z miejscami parkingowymi.

Atrakcyjne ceny

– Ceny mieszkań zaczynają się od 4650 zł/mkw. i do każdego mieszkania można dokupić piwnicę w cenie 500 zł/mkw. – mówi Dariusz Jaszczuk z Jaz-Budu. – Przyszli mieszkańcy osiedla Nowe Bojary skorzystać mogą także z zakupu miejsca parkingowego w garażu wielostanowiskowym. Tu cena zależy od powierzchni tego miejsca i wynosi od 15 000 do 25 000 zł – w zależności od powierzchni.
Priorytetem działalności deweloperskiej firmy Jaz- Bud jest sprostanie indywidualnym wymaganiom każdego klienta. Stąd też każdy z kupujących, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej architektury budynku, będzie mógł tak zaaranżować wnętrze, by spełniało ono nawet te najbardziej rygorystyczne wymagania estetyczne i funkcjonalne.
NP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *