nieruchomoscipodlaskie.pl

Wnętrze trwałe, stylowe i praktyczne

Własne mieszkanie, dom czy biuro musi być zarówno stylowe jak i funkcjonalne. Zaprojektowanie takiego wnętrza dla laika to nie lada wyzwanie. Jednak wiele osób mimo wszystko decyduje się na samodzielną pracę metodą prób i błędów. Doświadczony architekt doskonale wie gdzie i jakie klienci najczęściej popełniają błędy, jak wygospodarować dodatkowe miejsce, na czym zaoszczędzić, zna obowiązujące trendy. Jego pomoc jest niezbędna do tego, by przez lata cieszyć się modnym i praktycznym wnętrzem.

Niektórzy Klienci uważają, że usługi architekta wnętrz są drogie i niepotrzebne. Pomysły można zaczerpnąć z Internetu, materiały kupić w dyskoncie budowlanym, a o pomoc w wykończeniu poprosić sąsiada. Oczywiście wszystko można, tylko czy jest to faktycznie optymalne rozwiązanie, z którego będziemy zadowoleni przez najbliższe lata.

Klienci nie zdają sobie sprawy ile kosztują późniejsze poprawki, wynikające ze zwykłej niewiedzy. A jednym z najczęściej popełnianych błędów jest na przykład: nie wygospodarowanie miejsca na suszarnię, brak kontaktów elektrycznych.

Urządzenie i zaprojektowanie wnętrza czy to od początku czy też jego odnowienie to przedsięwzięcie, które może przerosnąć wielu inwestorów zarówno koncepcyjnie, wykonawczo czy też logistycznie. Na prawdę warto skorzystać z pomocy architekta.

– Architekt wnętrz zadba o wszystko, na pewno jego wiedza i doświadczenie będą pomocne w realizacji projektów zgodnie z potrzebami przyszłych użytkowników – mówi Mateusz Czeczko, architekt wnętrz.

Pasja w każdym projekcie

Dobry architekt wnętrz patrząc na pomieszczenie widzi o wiele więcej niż zwykła osoba. Dostrzega jego wymiarowość, dostrzega zalety i wady, które na pierwszy rzut oka mogą być niewidoczne.

– Jesteśmy w stanie sprawnie określić co i gdzie będzie pasować, obliczyć ergonomię, tak aby późniejsze użytkowanie wnętrza było jak najbardziej wygodne – mówi Mateusz Czeczko.

Bardzo ważne jest, by wstępne rozmowy z projektantem zacząć przed zakupem mieszkania czy domu. Na tak wstępnym etapie możemy dokonać zmian w projektach developerskich nie ponosząc dodatkowych kosztów.

To nie nie jest droga usługa

Przygotowując projekt wnętrza, bardzo łatwo ustalić zakres pracy z architektem, dzięki czemu cała usługa z nie musi być kosztowna. W zamian zyskuje się funkcjonalne wnętrze dopasowane do gustu i stylu życia.

– Elastyczność to jedna z wielu zalet decyzji o powierzeniu swojego wnętrza w ręce specjalisty. Można określić czy skupiamy się na elementach ergonomicznych, funkcjonalnych ze zmianami instalacji elektrycznej, wodnej etc; czy też przechodzimy do kolejnych etapów jak dobór materiałów, koncept, wizualizacje a także nadzór nad realizacja wspólnych założeń z inwestorem, co zdejmuje znaczny ciężar z barków klienta. Każda współpraca rozpoczyna się od nieformalnego, bezpłatnego spotkania, na którym poznajmy się z klientem. Jest to początek wyjątkowej podróży – mówi Mateusz Czeczko.

Wbrew powszechnemu przekonaniu wynajęcie architekta wnętrz jest oszczędnością – czasu i pieniędzy. Każdy z nas ma przykre doświadczenia z nieudanymi remontami czy renowacjami, w których coś poszło nie tak, a efekt końcowy jest daleki od wyobrażeń.

– Dlatego to my staramy się działać, tak aby budżet naszych klientów nie ucierpiał, a dodatkowo dzięki wielu kontaktom w branży, zniżki które negocjujemy, powodują, że usługa architekta wnętrz jest stosunkowo niska – dodaje architekt wnętrz.

Modnie, stylowo i ponadczasowo.

Wnętrza, których wizja powstaje w Czeczko Design Studio w stu procentach odzwierciedlają klientów.

– Znamy najnowsze trendy i wiemy jakie materiały będą dobrze wyglądały tworząc wymarzone wnętrza naszych klientów. Zawsze staramy się tak projektować wnętrza by były ponadczasowe, by za kolejne 10 lat w dalszym ciągu wyglądały świeżo i modnie. To inwestycja w przyszłość nie tylko mieszkańców domu czy też mieszkania ale i jego wartości, co przy odsprzedaży stanowi ważny argument – mówi Mateusz Czeczko. – A wszystko sprowadza się do stworzenia tego jedynego, końcowego efektu. Chodzi o zadowolenie klienta, o jego satysfakcje i uśmiech, gdy wchodzi do wnętrza i myśli, jestem w domu!