nieruchomoscipodlaskie.pl

Apartamenty Antoniuk Fabryczny – unikalne miejsce do zamieszkania

Apartamenty przy ulicy Antoniuk Fabryczny to jedna z wielu realizowanych aktualnie inwestycji firmy Rutkowski Development. To miejsce, w którym wszystko podporządkowano komfortowi mieszkańców. Na nabywców czekają trzy budynki, w których będzie ponad 200 różnorodnych mieszkań, a wszystko zaledwie 5 minut od ścisłego centrum miasta.

W ostatnio oddanym do użytku budynku zostało jeszcze kilka atrakcyjnych mieszkań, w których można dosłownie zamieszkać od zaraz. Ich metraż jest zróżnicowany od 62 mkw do 87 mkw. Co wyróżnia mieszkania firmy Rutkowskie Development? To na pewno ogromne tarasy. Wielkość niektórych to nawet 112 mkw.

– Mieszkańcy tej części Białegostoku są w tej kwestii prawdziwymi szczęściarzami. Drzewa produkują tutaj tlen w naprawdę sporych ilościach. Miłośnicy spacerów i aktywnego spędzania czau na świeżym powietrzu – trafili pod dobry adres – mówi przedstawiciel firmy i dodaje, że tym, co odróżnia osiedla od innych inwestycji są charakterystyczne detale: kaskadowe tarasy oraz ogromne przeszklenia nadające budynkom fantastycznej, wizualnej lekkości.

Same budynki nie czynią jeszcze osiedla. Dlatego też przestrzeń wokół budynków została zagospodarowana tak, by mieszkańcy mieli jak najlepszy komfort.

Do użytku mają wspaniały dziedziniec z urokliwymi alejkami spacerowymi i placem zabaw przeznaczonym dla dla najmłodszych mieszkańców.

Atutem tego miejsca jest również położenie. Stąd blisko jest naprawdę wszędzie – dojazd autobusem do centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut. Nieopodal są sklepy, galeria handlowa, przedszkola, szkoły i przychodnie.

O firmie

RUTKOWSKI DEVELOPMENT Sp. J. z sukcesem realizuje inwestycje budowlane na terenie zarówno województwa podlaskiego jak i na Warmii i Mazurach od 1990r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz opierając się na wieloletnim doświadczeniu, spółka zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji deweloperskich.

Władze spółki z siedzibą w Ełku starannie wybierają miejsca dla nowych projektów deweloperskich, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych i funkcjonalności, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Jako priorytet przy realizacji każdego etapu przedsięwzięcia, stawiamy zadowolenie klienta a detal, często lekceważony, jest naszym znakiem firmowym. Wymienione działania połączone z nieprzerwanie doskonalonym systemem zarządzania wykwalifikowaną kadrą, daje efekt końcowy w postaci wysokich standardów mieszkań o niepowtarzalnym charakterze w bardzo konkurencyjnych cenach.

Bezpieczeństwo finansowe kupujących zapewnia stabilna pozycja ekonomiczna, wysoki kapitał spółki oraz silna pozycja na rynku budowana od wielu lat. Deweloper zdobył markę firmy solidnej i wymagającej, zaś zrealizowane obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne. Dodanie tych walorów wyznacza szybkie tempo wzrostu wartości zakupionych mieszkań i gwarancję udanej inwestycji.

Ełk, Giżycko, Węgorzwo…

W tych miastach także firma Rutkowski Development oferuje w sprzedaży mieszkania i apartamenty. W Ełku powstaje obecnie kameralny i nowoczesny Modern House, a ku ukończeniu jest kilku etapowy Komfort House.

Projekty realizowane przez firmę są gwarancją idealnie rozplanowanych mieszkań położonych na nowoczesnych, komfortowych osiedlach. Budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii, zapewniającej, poza bezpieczeństwem i trwałością, ekonomiczne koszty utrzymania. Wykończenie zewnętrznej elewacji i klatek schodowych stanowią wyłącznie szlachetne materiały, a gustowna kolorystyka podkreśla elegancki charakter obu inwestycji.

Apartamenty Przystań to najnowsza inwestycja firmy Rutkowski Development w Giżycku.

Budynek powstanie w symbiozie z okolicą, wzbogacając ją architektonicznie. Unikalny charakter budynku oddawać będą kaskadowe tarasy oraz duże przeszklenia, nadające wizualnej lekkości. Na sześciu kondygnacjach znajdziemy 83 apartamenty o powierzchni od 36 m2 do 100 m2.

Nova Port to najnowsza inwestycja w Węgorzewie.

Budynek powstanie w symbiozie z okolicą, a jednocześnie wykorzystuje wszelkie, nowoczesne rozwiązania. Niesamowity charakter budynku oddawać będą duże przeszklenia, sprawiające, że mieszkania są wyjątkowo pięknie i przyjemnie doświetlone. W środku znajdziemy 88 mieszkań na pięciu kondygnacjach mieszkania o powierzchni od 33,65 m2 do 74,26 m2. W inwestycji przewidziane są również lokale usługowe.