nieruchomoscipodlaskie.pl

Wnętrza szyte na miarę i według najnowszych trendów

Architekci z Akcessu oferują kompleksowe projekty wnętrz oraz wizualizacje 3D. Zajmują się klientami indywidualnymi jak i projektami użyteczności publicznej.

Rozsiąść się na kanapie i zachwycać wnętrzem własnego salonu, schronienie znaleźć w bezpiecznej sypialni, ukojenie w stylowej łazience a własne inspiracje kulinarne rozwijać w nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni. Któż nie marzy, by jego miejsce na ziemi wyglądało właśnie tak. Gwarancją tego, że tak będzie jest skorzystanie z porad fachowców. Architekci z białostockiego Akcessu mają na swoim koncie setki udanych aranżacji i są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-17:00

Aranżując wnętrze domu, mieszkania, lokalu czy biura w pierwszej kolejności musimy zadbać o to, by jego użytkownicy czuli się w nim komfortowo i bezpiecznie. Dlatego architekci Akcessu do każdego projektu podchodzą indywidualnie, tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. A wiadomo, że ci mają różne gusta i upodobania.

W Akcessie pracuje kilku profesjonalnych architektów. Można się do nich zgłaszać po kompleksowy projekt domu, mieszkania czy konkretnego pomieszczenia – łazienki, kuchni, salonu z kuchnią itd. Przedstawiają koncepcję, wizualizację, zestawienie materiałowe i rysunki techniczne. Klienci mogą oczywiście zgłosić się z własną koncepcją. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Drugą opcją, jaką proponuje firma jest wizualizacja ŁAZIENKI, czyli przedstawienie układu płytek i rozmieszczenia ceramiki. W tym przypadku klienci otrzymują taką wizualizację, z obliczeniami, wskazanymi konkretnymi materiałami. Co ważne jeżeli zdecydują się na zakup materiałów w salonie Akcess to koszt takiej usługi wyniesie tylko 1 zł. Jeżeli klient chce otrzymać wizualizację, a zakupy zrobić w innym sklepie, to musi się liczyć z jej kosztem w wysokości 350 zł.

Dobrze zaprojektowane wnętrze będzie gwarancją wygody i komfortu. Poniżej przedstawiamy przykładowe projekty architektów Aksessu.

Obecnie w aranżacji wnętrz można wyróżnić dwa trendy. Pierwszy stawia na odnoszące się do natury kolory i faktury w materiałach takich jak gresy i glazury. Tu doskonale odnajdą się miłośnicy bieli, kolorów ziemi i drewna.

Drugi nurt, który dziś przeważa w aranżacji wnętrz to płytki ceramiczne o fakturze i barwie kamienia. Tu architekci proponują imitacje kamieni naturalnych, marmuru, granitu czy onyksu. Kamień doskonale odnajdzie się w nowoczesnej łazience, jak i tej bardziej klasycznej, eleganckiej. Tu duże znaczenie będą miały dodatki. Zdecydowanie widoczny trend to – złoto w postaci dodatków takich jak: baterie, profile kabin prysznicowych, przyciski spłukujące wc, listwy dekoracyjne, oświetlenie.

Staje się to bardzo popularne i postrzegane jako stylowe – oczywiście odpowiednio dobrane, użyte ze smakiem i umiarem.

STUDIO PROJEKTOWE

ul. Radzymińska 14
15-863 Białystok
tel. (85) 66-43-438
projektanci@akcess.com.pl