nieruchomoscipodlaskie.pl

Nieruchomości Podlaskie – ponad 3 tysiące ofert

Miesięcznik Nieruchomości Podlaskie to jedyna lokalna gazeta w Białymstoku i województwie podlaskim, w której znajdują się tysiące ogłoszeń drobnych, oferty deweloperów i agencji nieruchomości, artykuły redakcyjne dotyczące zagadnień z branży nieruchomości oraz prezentacje lokalnych inwestycji.

Jeżeli szukasz domu, mieszkania, działki, lokalu to kup gazetę Nieruchomości Podlaskie lub pobierz elektroniczną wersję na naszej stronie internetowej.

Jeżeli chcesz sprzedać dom, mieszkanie, działkę czy lokal to zadzwoń na nr 85 7 44 88 99, a otrzymasz bezpłatne ogłoszenie drobne lub zaloguj się na stronie www.kramik.pl i wprowadź ogłoszenie samodzielnie.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy budowlanej lub pośrednikiem i chciałbyś przedstawić swoją ofertę naszym Czytelnikom i Internautom to zadzwoń na nr 508 353 278. Przygotujemy w atrakcyjnej cenie reklamę Twojej inwestycji na łamach wszystkich naszych mediów, tj. miesięcznika Nieruchomości Podlaskie, odpowiadającej gazecie stronie www.nieruchomoscipodlaskie.pl, na Facebooku Nieruchomości Podlaskich, w naszym drugim tytule tj. Tygodniku Okazje oraz na odpowiadającej gazecie stronie www.kramik.pl

Miesięcznik Nieruchomości Podlaskie ukazuje się od 2010 roku. Sprzedaż – 3000 egz., rozdawnictwo – 3000 egz. Tygodnik Okazje ukazuje się od 2007 roku. Sprzedaż – około 4000 egz. Obie gazety można kupić w punktach RUCH-u i KOLOPORTERA, w sklepach z prasą i w placówkach POCZTY POLSKIEJ w Białymstoku i w całym woj. podlaskim.

Bezpłatne egzemplarze Nieruchomości Podlaskich (z wyjątkiem czasu pandemii, ponieważ w tym czasie nie rozwozimy gazet) znajdują się na oznakowanych stojakach w Białymstoku w kilkudziesięciu miejscach:

* w obu marketach budowlanych Benmar, tj. przy ul. 42 Pułku Piechoty 8 i przy ul. Ks. J. Popiełuszki 117,

* w Rzemieślniku Bema przy ul. Bema 11 (gdzie znajduje się biuro gazety),

* w Neoprint przy ul. Krakowskiej 17,

* w budynku przy ulicy Legionowej 28, gdzie znajduje się między innymi siedziba firmy Rogowski Development

* w budynku Rynku Siennego przy ul. Legionowej 30, gdzie jest m.in. siedziba firmy Sokołowscy Nieruchomości,

* w Towarzystwie Ubezpieczeń Expert przy ul. Słonimskiej 24,

* w budynku przy ul. Mazowiecka 48, gdzie ma swoje biuro deweloper Inwestycje Edward Krasowski,

* w wielu agencjach nieruchomości, m.in. w Centrum Nieruchomości przy ul. Sienkiewicza 44, w budynku przy ul. Legionowej 28 gdzie znajdują się EM4 Nieruchomości Dąbrowscy, w Em5 Nieruchomości przy ul. Bohaterów Getta 5/3, w Grabowski Nieruchomości przy ul. Św. Mikołaja 1, w budynku Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych przy ul. Lipowej 51/17, gdzie swoją siedzibę ma Agencja Nieruchomości Home-Service.

Bezpłatne egzemplarze miesięcznika Nieruchomości Podlaskie mogą otrzymać także Klienci podróżujący autokarami firmy PLUS BUS na trasie Białystok – Warszawa.

Szanowni Państwo, jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą na wszystkie z przyjemnością odpowiemy i zapraszamy do przejrzenia obu gazet, portali i polubienia nas na Facebooku.

https://www.facebook.com/miesiecznikNP/

Zobacz gdzie możesz nas znaleźć: