nieruchomoscipodlaskie.pl

Poznaj bezgraniczną głębię ekskluzywnej czerni

Czerń jest ponadczasowa, funkcjonalna, a zarazem elegancka. Jest to kolor, który od lat króluje w modzie, czego przykładem jest klasyczna sukienka – „mała czarna”. Jednak czerń sprawdza się także w nowoczesnym designie. Firma Awilux wprowadziła do swojej oferty unikatowe, idealnie czarne rozwiązanie – z czarną matową powłoką, klamką i ramką międzyszybową, które znaleźć można w nowej linii stylistycznej Nero Style by Awilux.

Back to black

Okna z linii Nero Style by Awilux to innowacyjne rozwiązanie dostępne w idealnie czarnym kolorze. Elegancka okleina Black Ultimate nadaje profilom matowe wykończenie, na którym nie widać śladów palców czy plam. Okna z linii Nero Style by Awilux gwarantują pełne czarne wykończenie – wraz z klamką i ramką międzyszybową – dzięki czemu możliwe jest wykonanie oryginalnej, jednokolorowej i eleganckiej aranżacji.

Innowacyjny system

Nowe aluminiowe okna Awilux oparte są na innowacyjnym systemie podnoszono-przesuwnym Schüco LivIngSlide. System posiada skrzydła o głębokości zabudowy 82 mm i jest spójny pod względem wymiarowym z systemem Schüco LivIng, co zapewnia dostęp do szerokiej gamy profili dodatkowych, listew przyszybowych czy akcesoriów szklenia. System, na którym oparta jest linia Nero Style by Awilux, posiada termozgrzewalne uszczelki przyszybowe z EPDM, które znajdują się w profilu skrzydła. Po zgrzaniu są one miękkie w narożach wewnętrznych i zapewniają optymalną szczelność, a tym samym ciepło.

O doskonałej izolacyjności cieplnej świadczy również termoizolowany próg oraz aluminiowe profile wzmacniające w ramie okna, a także specjalna przekładka termiczna zintegrowana z dodatkowymi izolatorami, która zapobiega powstawaniu mostków termicznych, kondensacji wody i powstawania przeciągów. Współczynnik przenikania ciepła dla ramy wynosi Uf=1,3 W/m2K.

Nieskazitelny design na zamówienie

Wyjątkowo atrakcyjny wygląd systemu podnoszono-przesuwnego LivIngSlide zapewnia maksymalne doświetlenie wnętrz oraz swobodę podczas projektowania przestrzeni. Nowy system, na którym oparte są okna z linii Nero Style by Awilux, zapewnia wygodę użytkowania, dzięki zastosowaniu niskiego progu. Duży wybór wariantów wykonania ze skrzydłami stałymi i przesuwnymi sprawia natomiast, że okna wpiszą się w nawet najbardziej innowacyjny projekt architektoniczny, tworząc ogromne przeszklenie w idealnie czarnej oprawie.

Nowe okna z linii Nero Style by Awilux to propozycja nowoczesnej stolarki, która dopełni aranżację każdego domu. Odważny, a zarazem klasyczny i głęboki odcień czerni to nowość na rynku, która przyciąga wzrok. Okna oparte są na systemie LivIngSlide, który gwarantuje wysoką termoizolacyjność, komfort użytkowania oraz nienaganny design. Nero Style by Awilux to rozwiązanie pełne elegancji, szyku i z nowoczesnym charakterem.