nieruchomoscipodlaskie.pl

Zielone Kaskady – nowe osiedle powstaje w Horodnianach

Ulica Mazowiecka w Horodnianach w gminie Juchnowiec Kościelny – to właśnie tutaj powstają Zielone Kaskady – najnowsza inwestycja Birkbudu, dewelopera, który na białostockim rynku działa nieprzerwanie od 1987 roku. Termin zakończenia budowy zaplanowana na koniec 2020 roku.

Wówczas do użytku zostanie oddany budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym i miejscami parkingowymi. Budynek będzie posiadał 4 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną z 44 miejscami parkingowymi i piwnicami. W budynku przewidziano 60 mieszkań w 3 klatkach. Wejścia do 3 klatek schodowych połączone są korytarzem wzdłuż całego budynku, przedzielonego tunelem w poziomie parteru, a środkowa klatka wyposażona jest w windę. Na zewnątrz zaprojektowano ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na dwóch szczytach budynku na poziomie terenu przewidziano dwie kotłownie gazowe.

Horodniany położone są w niewielkiej odległości od granic Białegostoku. Dojazd zarówni samochodem jak i komunikacją miejską nie sprawia większych trudności. Niewątpliwym atutem tego miejsca są lasy, łąki i ścieżki rowerowe. Architekci zadbali również o to, by wokół budynku stworzyć enklawy zieleni i strefę relaksu.

Victoria Apartamenty”

To budynek wielorodzinny cztero – piętrowy podzielony na dwa etapy A i B z garażami i miejscami parkingowymi w podziemiu. Adres? Ulica Zwycięstwa w Białymstoku.

Pierwszy etap inwestycji został już zakończony. Finisz kolejnego zaplanowano na koniec czerwca 2020 roku.

We wszystkich czterech klatkach są cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garaży. W budynku występują mieszkania zarówno o niewielkiej 36 m2 powierzchni jak również 40 m2. Przewidziano także mieszkania o 54 m2 i 60 m2 i 70 m2. Wszystkie posiadają balkony lub ogródki. Dodatkowym atutem są indywidualne komórki lokatorskie. Mieszkania mają różnorodny rozkład wyróżniający się praktycznymi i przestronnymi wnętrzami o dwustronnym i jednostronnym układzie.

Atutem tej inwestycji jest idealne połączenie z centrum, sąsiedztwo sklepów, hipermarketów, restauracji, szkół i przedszkoli. Kupno mieszkania w tej dzielnicy, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Osiedle Hetmańska

W ofercie Birkbudu zostały jeszcze ostatnie mieszkania w bloku wielorodzinnym przy ul. Hetmańskiej 81. Budynek ma trzy piętra mieszkalne z windami w sześciu klatkach i 39 miejscami parkingowymi. Wśród 54 szt. dostępnych mieszkań są metraże ok.33 m2-50 m2 mieszkania jednopoziomowe 2 i 3 pokojowe, 65m2 mieszkania dwupoziomowe 3 pokojowe, 75m2-85m2 mieszkania dwupoziomowe 3 i 4 pokojowe. Część z nich jest dwustronna z balkonami po jednej stronie. Atutem tej inwestycji są także duże balkony i ogródki. Dynamicznie rozwijająca się okolica na granicy dwóch wielkich osiedli mieszkaniowych gwarantuje bliski dostęp zarówno do środków transportu miejskiego jak i centrów handlowych oraz instytucji publicznych.

Lokale biurowe do wynajęcia

W ofercie Birkbudu zostały jeszcze lokale biurowe do wynajęcia. Znajdują się one na V piętrze biurowca przy ulicy Świętego Mikołaja w centrum Białegostoku. Co ważne developer wynajmie i podzieli je według potrzeb przyszłych klientów. Pomieszczenia, które zostały w ofercie są przestronne i widne, posiadają klimatyzację, dostęp do wind i monitoring budynku.

OBECNIE POZOSTAŁY LOKALE:

54,00 m2 – jedno pomieszczenie

37,50 m2 – trzy pomieszczenia

43,50 m2 – jedno pomieszczenie

49,00 m2 – cztery pomieszczenia

NP

.