nieruchomoscipodlaskie.pl

Dębowa podłoga – elegancja sama w sobie

Dębowe podłogi są jedynie w swoim rodzaju. Zwolenników drewnianego parkietu nie brakuje. Powszechnie wiadomo, że jest to kosztowna inwestycja. Jednak teraz można skorzystać z promocji i nabyć dębowe deski w okazyjnej cenie.

Wyjątkowy, klasyczny, szlachetny – o czym mowa? Oczywiście o dębie! Ten niezwykły surowiec od zarania dziejów jest ceniony i pożądany, bywa nawet czczony. Drewnianą podłogę cechuje nie tylko piękno, estetyka, ciepło w dotyku czy higroskopijne właściwości, ale przede wszystkim trwałość.

Drewmniane podłpogi Chapel Parket tworzone są zeuropejskiego dębu najwyższej jakości. Materiał ten posiada certyfikat FSC, a więc pochodzi z lasów, w których stosowana jest racjonalna gospodarka zasobami. Wszystkie kolekcje drewnianych podłóg Chapel Parket mają heblowaną powierzchnię, dzięki czemu zyskują ciepły i naturalny wygląd. Dzięki tej metodzie obróbki, bez użycia papieru ściernego, producent parkietu uzyskuje unikalny wizualnie efekt. Materiał jest barwiony w masie, dzięki czemu odcień jest trwały. Warto dodać, że wszystkie elementy marki Chapel Parket są zabezpieczane olejem woskowym zawierającym związki krzemu. Stosowanie go wzmacnia odporność materiału na uszkodzenia związane z jego codziennym użytkowaniem. Warto dodać, że tak zakonserwowanej podłogi nie trzeba cyklinować; wystarczy okresowe olejowanie, zgodnie ze wskazówkami producenta. Jeśli ktoś w tym momencie zamarzył o takiej podłodze w swoim wnętrzu, istnieje ku temu doskonała okazja. Produkty można nabyć nawet 35% taniej!

Wielka promocja rozpoczęła się 1 lutego i potrwa do 31 maja bądź do wyczerpania zapasów. Obniżka cen obejmuje elementy wykonane z materiału warstwowego, który można montować na ogrzewaniu podłogowym. Wyprzedaż dotyczy desek i klepek z serii Chapel Parket i Chapel Minster, jak również desek Avance Floors. Warto zauważyć, że obniżki cen obejmują materiał standardowy, jednak – za dopłatą – może zostać poddany specjalnym metodom obróbki powierzchni (drewno postarzane, szczotkowane lub nacinane poprzecznie).

Taniej można nabyć deski Chapel Parket w selekcji Rustic A/B/C MIX oraz B/C MIX o grubości 12, 15 lub 18 mm (szerokość 185 lub 245 mm). Ponadto obniżka dotyczy również desek z kolekcji Chapel Minster o grubości 18 mm i szerokości 185 lub 245 mm. Podłogi te są dostępne w selekcji Rustic B/C MIX. Promocją objęte są także deski w selekcji Rustic A/B MIX  z serii Avance Floors, które mają 15 lub 18 mm grubości oraz 185 lub 245 mmm szerokości. Wszystkie deski z wyprzedaży mają od 600 do 2400 mm, czyli są w tzw. miksie długościowym.