nieruchomoscipodlaskie.pl

Sezon na piękny taras

Czasem słońce, czasem deszcz – taki mamy klimat. Nawet najbardziej zmienne warunki atmosferyczne nie będą jednak straszne dla naszego tarasu i jego wyposażenia, jeśli wcześniej zostaną one odpowiednio zabezpieczone. Dzięki wysokiej jakości produktom marki Tikkurila drewniane i metalowe elementy zewnętrznego wystroju będą cieszyć oko przez długi czas.

Dłuższe dni, podmuchy cieplejszego wiatru i coraz intensywniej świecące słońce to oznaki, że zaczęła się wiosna. Ten czas to idealny moment na przeprowadzenie prac przygotowujących otoczenie domu na sezon wiosenno-letni, w tym na konserwację tarasu. Wodorozcieńczalny olej Tikkurila Valtti Wood Oil Akva doskonale chroni drewno przed wilgocią i zabrudzeniami, a także ogranicza pękanie jego powierzchni. Preparat wnika głęboko i zabezpiecza je nawet przy długotrwałej ekspozycji na działanie warunków atmosferycznych. Pięknie podkreśla też naturalny rysunek drewna i tworzy przyjemną w dotyku powłokę. Olej Tikkurila Valtti Wood Oil Akva dostępny jest w 55 atrakcyjnych odcieniach z mieszalnika.

Odpowiedniej pielęgnacji wymagają też metalowe elementy otoczenia domu, w tym meble ogrodowe. Przygotowując je na nowy sezon można zadbać jednocześnie o ich ochronę, jak i estetyczny wygląd i nadać im nowy kolor.  Praktycznie nieograniczone możliwości w tym zakresie daje Tikkurila Everal Aqua. Wodorozcieńczalna emalia dostępna jest w gamie 13 tys. odcieni z mieszalnika i trzech stopniach połysku. Produkt nadaje się do malowania drewna i metalu, bez problemu można więc zastosować go do renowacji mebli mających elementy z obu tych materiałów. Emalia pozwala uzyskać piękny i trwały efekt finalny – jest silnie kryjąca i nie żółknie wraz z upływem czasu, tworząc przy tym powierzchnię odporną na zmienne warunki atmosferyczne, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.

Wodorozcieńczalne produkty marki Tikkurila do stosowania na zewnątrz pomieszczeń są łatwe i przyjemne w użytku – nie emitują nieprzyjemnych zapachów i szybko schną, a używane przy ich aplikacji narzędzia można bez problemu wyczyścić zwykłą wodą. Są też przyjazne dla zdrowia i otoczenia.

Więcej informacji o produktach Tikkurila do drewna i metalu można znaleźć na stronie http://www.tikkurila.pl