nieruchomoscipodlaskie.pl

AZBUDplus prezentuje inwestycję przy ulicy Skidelskiej

 Better Home II – to kolejny etap inwestycji na osiedlu Białostoczek. Zamierzenie budowlane obejmuje stworzenie dwunastu nowoczesnych oraz funkcjonalnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Co istotne – każdy z nich posiada własny ogród oraz miejsce postojowe w cenie.

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie Ogrodów Działkowych i Rezerwatu Antoniuk, a jednocześnie w odległości ok. 3 km do centrum miasta – dlatego jest to idealne miejsce dla osób ceniących dobrą komunikację i komfort, a także spokój i bliskość przyrody.

Rozwiązanie to spodoba się również rodzinom z dziećmi – w niedalekim sąsiedztwie znajdują się dwa przedszkola – Samorządowe Nr 4 oraz Niepubliczne – Wyspa Skarbów, Szkoła Podstawowa Nr 42 im. bł. ks. Michała Sopoćki z siłownią, strzelnicą, torem rolkowo-rowerowym oraz z boiskami do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę.

 – Będą to mini-szeregówki. Ich metraż wynosi od 63,62m2 do 79,32m2. Cztery lokale zostaną wybudowane z wykorzystaniem energooszczędnej i innowacyjnej technologii szkieletowej z wentylacją mechaniczną w standardzie. W tym przypadku rekuperacja pozwala zmniejszyć koszta związane z ogrzewaniem nawet o 50% – mówi Kinga Gawieńczyk z firmy AZBUDplus. –  To z jednej strony typowo szeregowa zabudowa, jednak w nowoczesnym wydaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Konstrukcja i wykończenie zewnętrzne

 Fundamenty żelbetowe wylewane, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, ściany z pustaków silikatowych lub w konstrukcji szkieletowej drewnianej – tak najkrócej można scharakteryzować konstrukcję szeregówek powstających na osiedlu Białostoczek. Wszystkie segmenty mają kominy systemowe.

 Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza

 Posadzki we wszystkich segmentach wykończone zostaną szlichtą cementową, natomiast tynki będą cementowo – wapienne (w segmentach tradycyjnych) lub gipsowo kartonowe (w segmentach energooszczędnych). We wszystkich szeregówkach zostaną zamontowane okna i drzwi balkonowe PCV- dzięki wielkości dające lepszy dostęp światła do wewnątrz. Ogrzewanie zapewnią grzejniki stalowe z rozprowadzeniem podpodłogowym.

Wentylacja w mieszkaniach będzie grawitacyjna – wyjątkiem będą boczne lokale w konstrukcji szkieletowej – segmenty te zostaną wyposażone w wentylację mechniczną.

Domy uzbrojone zostaną we wszystkie instalacje: wody zimnej i ciepłej ( woda ciepła przygotowana przez kocioł gazowy), kanalizacji sanitarnej i gazową.

 Ogrzewanie gazowe – największym atutem jest niezależność od miejskiego okresu grzewczego – sami decydujemy kiedy i jak grzejemy .

 Instalacja elektryczne zostanie rozprowadzona do punktów z osprzętem, natomiast instalacja oświetleniowa będzie bez opraw.

 Lokalizacja

 ok. 3 km do centrum miasta (7 minut samochodem)

 – przystanek autobusowy w odległości 100 m (3 linie autobusowe)

 – supermarket Biedronka w odległości 550 m

 – Galeria M w odległości ok. 750 m

 – przedszkole w odległości 500 m i 800m

 – szkoła podstawowa w odległości 850m 

– bliskie sąsiedztwo ogródków działkowych i rezerwatu Antoniuk

 Szeregówki na ul.Skidelskiej to doskonała alternatywa dla mieszkań w bloku. Większa prywatność, swoboda, poczucie komfortu. 

Architekci zadbali dodatkowo o idealne oddzielenie części dziennej od części nocnej w każdym domu. 

Co ważne – ceny szeregówek nie są wygórowane.

 Oddanie inwestycji jest zaplanowane na koniec 2020roku.

 O FIRMIE

 Azbud Plus to rodzinna firma, która działa na białostockim rynku od 1994 roku z powodzeniem realizując zamówienia publiczne w zakresie wszelkich robót budowlanych. Zajmuje się także wynajmem nieruchomości handlowo-usługowych w Białymstoku, a jako deweloper tworzy nowoczesne, a przy tym niedrogie mieszkania, zapewniające użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki stałej współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów, takich jak architekci, inżynierowie czy prawnicy, jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę i pomoc.