nieruchomoscipodlaskie.pl

Stare przedmioty w nowej aranżacji

Zmiana koloru może wydawać się niepozornym zabiegiem, ale potrafi spowodować ogromną różnicę w wyglądzie również mebli i innych elementów wystroju wnętrza. Nowe barwy nadane starym przedmiotom w prosty sposób mogą sprawić, że ich historia będzie trwać dalej w nowym, pięknym stylu.

Trend zero waste zyskuje na popularności i coraz więcej osób zamiast zastępować posiadane sprzęty nowymi, decyduje się na ich odświeżenie. Metamorfoza mebla nie jest trudnym ani czasochłonnym zabiegiem – wystarczy pomysł i właściwie dopasowany produkt. Do przemalowania drewnianych i metalowych przedmiotów doskonale nadaje się wodorozcieńczalna emalia Beckers Designer Universal, dzięki której stare elementy aranżacji zyskają nowe, piękne wykończenie na długie lata.

Wybierając nową kolorystykę do wystroju mieszkania, warto wziąć pod uwagę nie tylko trendy, ale przede wszystkim nasze preferencje i to, jak czujemy się w otoczeniu konkretnych barw. Kolorem, który często ma na domowników kojący wpływ, jest zieleń. Przywodzi na myśl naturę, a ta nierzadko budzi pozytywne wspomnienia sielskich, beztroskich wakacji z dala od miejskiego zgiełku. Meble pomalowane na odcień Asparagus z palety Beckers Designer Universal pozwolą poczuć się we własnym M jak na jednej z dzikich bałtyckich plaż albo na egzotycznej wycieczce w ciepłych krajach.

Zupełnie nowe oblicze mogą zyskać w prosty sposób nie tylko meble, ale też inne elementy aranżacji na przykład kaloryfery. Nawet stare grzejniki, które dotychczas woleliśmy ukryć, pomalowane na odważny odcień Black staną się ciekawym elementem wystroju wnętrza. Taki mocny akcent szczególnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu nowoczesnym i industrialnym.

Wodorozcieńczalna emalia Beckers Designer Universal tworzy wytrzymałą, trwałą powłokę, której kolor pozostaje niezmieniony przez długi czas. Kolorystyka produktu jest dopasowana do palety odcieni farb do ścian i sufitów marki Beckers, dzięki czemu przy jego użyciu można stworzyć spójną, harmonijną aranżację. Emalia to bardzo dobry wybór również do pomieszczeń, w których mieszkają dzieci i alergicy produkt jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Więcej pomysłów na wnętrzarskie metamorfozy z użyciem emalii do drewna i metalu Beckers Designer Universal można znaleźć pod adresem https://becke rs.pl/inspiracje.