nieruchomoscipodlaskie.pl

Odświeżające zmiany w stylu vintage

Coś nowego, coś starego, coś kolorowego i metamorfoza wnętrza gotowa! Czasem wystarczy wprowadzić do pomieszczenia kilka stylowych dodatków i pomalować ściany, by nadać mu zupełnie nowy, wysmakowany klimat.

Retro zawsze modne

Wnętrzarskie akcenty przywodzące na myśl mieszkania naszych babć bynajmniej nie są nudne. Wręcz przeciwnie mogą sprawić, że cały wystrój nabierze wyjątkowego, eklektycznego charakteru. Modernistyczna, drewniana komoda niezwykle ciekawie będzie prezentować się w sąsiedztwie ściany pomalowanej na kontrastujące ze sobą odcienie szarości jak Mountain Charm i Silver Pearl z palety Beckers Designer Colour. Grę kolorów podkreśli biała lampka ustawiona na tle ciemniejszego fragmentu pokoju.

Elegancki dekor

Ciekawym i stosunkowo łatwym do wprowadzenia rozwiązaniem jest udekorowanie ścian sztukaterią. Tak ozdobiona powierzchnia świetnie będzie prezentować się utrzymana w całości w jednej tonacji lub z zastosowaniem współgrających ze sobą odcieni, np. bieli i delikatnego beżu Tender.

Kuchnia jak wulkan gorąca

Miłośnicy bardziej zdecydowanych rozwiązań mogą postawić na wprowadzenie do wnętrza głębokich, ciepłych kolorów, które podniosą jego temperaturę. Ściana utrzymana w energetycznym odcieniu Deep Ruby przeniesie domowników w klimat niekończących się wakacji. Rozłożyste rośliny dodatkowo podkreślą egzotyczny charakter wystroju. Z takiej kuchni po prostu nie chce się wychodzić!

Więcej inspiracji z zastosowaniem kolorów z palety Beckers Designer Colour można znaleźć na stronie: https://beckers.pl/